eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

CamuR Asker Gecesi A.K.Ş

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 19:56
inş. gidip gelırsın kardeşim...hayırlı teskereler bu zamanda asker olduğun için çok şanslısın.
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 20:19
Rabbim kazasız belasız gidip gelmeyi nasip etsin..
EN BÜYÜK ASKER ClapBİZİM ASKER..Clap
adettendir..
ulan asker uğurlamalarımız bile sanal oldu yaa.. 
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
  Alıntı ESErSin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 20:24

Vay Kardeşime bak yaaaa..asker oluyor..Helal olsun kardeşime benim..Hayrlısıyla git hayırlısıyla gel...Günler su gibi geçer askerlikte bir hatıra kalır aklında..18 ay yaptık bir flim gibi bitti geçti..İnşallah gidip çakı gibi asker olacaksın..Giderken yanına forma almaı unutma sakınTongue çok işe yarıyorWink

Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 20:27
Hayırlı teskereler diliyorum, Başka varmı kasım 21'de gidicek olan ?
Yukarı
es olcay Liste gör
Deneyimli Yazar

OLCAY SARI
  Alıntı es olcay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 20:37
hayırlı teskereler umarım geldiğinde esesi süper ligde izlersin inşallah seni geçirmeye eses formalarıyla geleceğiz
Yukarı
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 20:41
Hayırlı tezkereler dilerim.Bende kasımda gideceğim ama daha nereye ve kaçında öğrenemedim.4 kasımda belli olcak dediler.Sen nasıl öğrendin?
Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 22:29
 Sevgili Kardeşim ;hayırlı teskereler diliyorum,kazasız belasız bir şekilde askerliğini tamamlaman dileklerimle,Allah Selamet Versin....
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 22:39
 Hayırlı teskereler.Karşıki dağlar ıssız dağlar geliyor....
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2007 saat 15:50
Alıntı yapılan ESErSin

Vay Kardeşime bak yaaaa..asker oluyor..Helal olsun kardeşime benim..Hayrlısıyla git hayırlısıyla gel...Günler su gibi geçer askerlikte bir hatıra kalır aklında..18 ay yaptık bir flim gibi bitti geçti..İnşallah gidip çakı gibi asker olacaksın..Giderken yanına forma almaı unutma sakınTongue çok işe yarıyorWink

19.11.2007 Eskişehir de oLacam 21 Teslim Olacam ßilecik jandarma ozaman Es Store den alacam Eskişehirspor Eşorfman Takımı Götürecem askere Orda giyecem

Ama Saat almak istiyorum Ersin aßi Eses Saati Vardi ßir aralar ßulamadım saatin ortasinda Es amßlemi var nerde ßulurum ? ßuLamazsam da GuzeL Siyah Kırmızı ßir saat ariyorum ßulurum inş. esk.de
Yukarı
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Kas/2007 saat 21:16
sevgili nevzat kardeşim..
bu genç yaşta gösterdiğin büyük ES-ES sevgisiyle antalya da bizleri bir araya getirmek için cok çaba sarfettin,maddi ve manevi kimseden bir sey talep etmeden her zaman ES ES için koşturdun..seni hepimiz cok seviyoruz..ALLAH simdiden hayırlı teskereler nasip etsin..
uğurlama gecende yanında olucaz,merak etme..
en büyük asker bizim asker..
bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır