eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Ersin Güreler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 19202122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 20:05
kusura bakmayın ama daha sol bekimiz yok.. hadi bi tane transfer ettik diyelim o sakatlanırsa ne yapıcaz yıne sezgın facıası yasamak ıstemıyorum ben.. hıc bı stoper kanat oynıyamaz bunu fatıh terım bıle yapmak zorunda kalmadı.. yedek olsun çalışırsa oyununu geliştirirse (ki bence cok faydalı bı futbolcu) formayı o alır.. takım 11kısıden olusmuyor yonetım!!!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 20:08
Evet bence de ersin süperligi kaldıracak güçte, ondan iyi biri alınacaksa ersinde onun yedekteki partneri olabaılır kumaşı ve hırsı iyi bir oyuncu
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 21:34
Ersin bu sezon Eskişehirspor'daki tartışmasız en iyi 3-4 adamdan biriydi,, takımda kalmamasının gönderilmsinin hiçbir mantığı yok... Gerçekten çok iyi bir sol bek,, Ersin giderse onu çok arayacağımız kesin... M.Akif gibi bir adam takımda tutulurken Ersin gibi bir adamın gönderilmesini anlamak mümkün değil... Bu Gerçekten Büyük Saçmalık!!!
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 21:42
Alıntı yapılan eses007

Ersin bu sezon Eskişehirspor'daki tartışmasız en iyi 3-4 adamdan biriydi,, takımda kalmamasının gönderilmsinin hiçbir mantığı yok... Gerçekten çok iyi bir sol bek,, Ersin giderse onu çok arayacağımız kesin... M.Akif gibi bir adam takımda tutulurken Ersin gibi bir adamın gönderilmesini anlamak mümkün değil... Bu Gerçekten Büyük Saçmalık!!!

mevkileri aynı değil ki ayrıca ersin 2 ay sonra 30una basacak onun yerini murat önür ve ahmet sağlam geldi.
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 21:48

Valla şunu söyliyim Ersin gibi iyi bir sol bek i göndermenin hiçbir manası yok... Mevkilerinin farklı olduğunu biliyorum ben kendimi bildim bileli EsEs'liyim... Takıma fayda sağlamaları açısından söyledim bunu... Kim daha çok takıma faydalı???

**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 21:50
Alıntı yapılan eses007

Valla şunu söyliyim Ersin gibi iyi bir sol bek i göndermenin hiçbir manası yok... Mevkilerinin farklı olduğunu biliyorum ben kendimi bildim bileli EsEs'liyim... Takıma fayda sağlamaları açısından söyledim bunu... Kim daha çok takıma faydalı???

ersin bence şuan para yapar 2 yıl sonra para yapacağını sormuyorum.
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 21:53
Alıntı yapılan gimp

Alıntı yapılan eses007

mevkileri aynı değil ki ayrıca ersin 2 ay sonra 30una basacak onun yerini murat önür ve ahmet sağlam geldi.

peki neden yonetim Gökhan Calisal'la anlasmaya calisiyor o zaman? bu takimda yedek solbek olarak bile Ersin Gureler, Gökhan'dan 100 kat daha iyidir ...sen ve 1 kac kisi surekli her seyi normal gosterme cabasi icindesiniz anlamiyorum neden bu boyle...
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 21:54
@Martin_Mistre

Ben gökhanın olayına yorumumu yaptım onun yerine yabancı yedek alsak iyidir dedim bende gökhanı istemiyorum.yorumumu okursan anlarsın.Ama 2 sene sonra ersin para yaparmı ?
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
  Alıntı Martin_Mistre Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 22:00
Alıntı yapılan gimp

@Martin_Mistre

Ben gökhanın olayına yorumumu yaptım onun yerine yabancı yedek alsak iyidir dedim bende gökhanı istemiyorum.yorumumu okursan anlarsın.Ama 2 sene sonra ersin para yaparmı ?

ne yorumu pesinde kosacagim? sen benim yazdigim mesajlari okuyup ne kadarini anlayabildin ki burada onlari tartisacagiz .. her gun 100 mesaj giriyorsun ve toplamindaki anlama bakiyorum bana hic bir extra bilgi vermiyor...

yukarida o arkadasin soyledigi cok net... M.Akif'in futbol kalitesinde bir adam takimda kaliyorsa..Ersin gibi bir oyuncuda kalmaliydi demek istemis.. yanlis bir yorum degil... burada pozisyonlar kiyaslanmiyor zaten..yonetimin terazisi elestiriliyor... senin bunu gorememis olman aci..
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2008 saat 22:07
@Martin_Mistre
Kusura bakma yazılarımı yazarken sana sormayı unutmuşum !
Benim yazılarım sana önem vermeyebilir bende zaten size benim yazılarımı çok önemseyin mi diyorum.Ayrıca arkadaşın dediğini anladım mal değilim verdiğim iki sebepte mantıklı gelmediyse saygı duyarım.Ayrıca ben M.Akifin futbolu için burda yorum yaptığımı hatırlamadım.Yönetim hata yaptığı yerde eleştiri alır doğtu yaptığı yerde takdir alır.Mesala yüzme havuzu hala yapılmadı o konuda kızgınım ve bazı boş vaatler var o konulardada kızgınım.Bizimde tek sevdağımız eses ona buna yalakalık yapmak değil.Ayrıca yorum peşindemi koşucağım demişsin o zaman yorumumu okumadan niye eleştiriyosun ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 19202122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır