eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007-2008 Sezonu Ersin Güreler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
Online Durum: Offline
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/May/2008 saat 17:42
hangi sebeplerle kadro dışı kaldığını bilmiyorum ama oynamaması hem bizim için hem kendisi için kötü oldu... stoperden sol bek yaratmaya çalışarak kendimizi ateşe attık haftalarca... takımdan kadro dışı kalması yerine kazanılmaya çalışılsaydı daha erken şampiyonluğu kutlardık...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
Anatolian_Legend Liste gör
Yazar

mert tansel
Yer: Canada
  Alıntı Anatolian_Legend Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 12:21

ersin gönderildimi bilgisi olan var mı?

Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Turkey
  Alıntı esgun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 12:48

ERSİN “Bolu’da zevkle oynarım” diyor, ancak… Eskişehir “he” derse!

Boluspor, transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Eskişehirspor’un sağbeki Ersin’le anlaşma sağlandı. Ancak 1 yıllık sözleşmesi var. Kulübünün “tamam” demesi için çalışılıyor.

Be sezon Süper Lig’e yükselen Eskişehirspor kadroyu yenilerken gözden çıkardığı tecrübeli futbolcu Ersin Gülerer’e Boluspor talip oldu.
Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor bu sefer transferde rotayı Süper Lig’e yükselen Eskişehirspor’a çevirdi. Boluspor geçen sezon Eskişehirspor formasını giyen Ersin ile anlaşmak üzere.
Transfer çalışmasını gizliden yürüten Boluspor, Eskişehirspor’un sağ bek oyuncusu Ersin Güreleri renklerine bağlamak üzere. Ersin Güreler'le temasa geçen yeşil-siyahlı kulüp görüşmeler olumlu geçince tecrübeli oyuncuyla el sıkıştı. Fakat tecrübeli futbolcunun kulübü ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğu için Eskişehirspor Kulübünden haber bekliyor. Geçen sezon Eskişehirspor’un değişmez oyuncusu Ersin’in transferi gerçekleşirse Boluspor’a önemli güç katacağı bekleniyor. Ersin gazetemize yaptığı açıklamada, “Boluspor'un hedefini biliyorum. Formasını taşımaktan onur duyacağım bir kulübe gelmeyi çok isterim. Boluspor ile her konuda anlaştık. Fakat Eskişehirspor ile 1 yıl daha sözleşmem olduğu için iki kulübün anlaşmasını bekleyeceğim. İki kulüp anlaşırsa, Boluspor’un başarısı için ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi. Ersin Gülerer geçen sezon sadece Beşiktaş İnönü Stadyumunda oynadığımız Play-off final karşılaşmasında bize karşı oynarken 90 dakikada gördüğü kırmızı kart ile oyundan atılmıştı.

OLAY GAZETESİ / BOLU
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 12:52
sağ bek demekLOL
KKŞ
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 13:15
Yeşil siyahlı klüp de sağ bek LOL
Yukarı
ckonrat26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Can Konrat
  Alıntı ckonrat26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 14:08
Alıntı yapılan red_thunder

Türkiyede yeşil-siyahlı bir klüp varmı ben hafızamı zorladım ama bulamadım Big%20smile Sağbek olayına birşey demiyorum bile LOLLOL
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski ES!!!
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 14:17
Alıntı yapılan ckonrat26

Alıntı yapılan red_thunder

Türkiyede yeşil-siyahlı bir klüp varmı ben hafızamı zorladım ama bulamadım Big%20smile Sağbek olayına birşey demiyorum bile LOLLOL
körfez var ayrıca denizlispor aklıma gelenler
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
  Alıntı gimp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 14:18
Birde bizim yerel basına kızıyoruz :D
Bizimkiler bunlardan iyidir.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 17:49
valla şaka bi yanada ersinin gitmesini istemem savaşan o formanın hakkını veren bir futbolcuydu. giderse üzülürüm.  elden birşey gelmiyorki YÖNETİM SAĞ OLSUN TAKTI 5 E BİR DEDİĞİMİZİ İKİ ETMİYOR. YAKINDA DUVARA VURURSA SÖYLEMESİ BİZDEN. HAVA YASTIĞI BİZİM TARAFIMIZDA
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 19:57
Alıntı yapılan esgun

ERSİN “Bolu’da zevkle oynarım” diyor, ancak… Eskişehir “he” derse!

Boluspor, transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Eskişehirspor’un sağbeki Ersin’le anlaşma sağlandı. Ancak 1 yıllık sözleşmesi var. Kulübünün “tamam” demesi için çalışılıyor.

Be sezon Süper Lig’e yükselen Eskişehirspor kadroyu yenilerken gözden çıkardığı tecrübeli futbolcu Ersin Gülerer’e Boluspor talip oldu.
Kırmızı-beyazlı ekibimiz Boluspor bu sefer transferde rotayı Süper Lig’e yükselen Eskişehirspor’a çevirdi. Boluspor geçen sezon Eskişehirspor formasını giyen Ersin ile anlaşmak üzere.
Transfer çalışmasını gizliden yürüten Boluspor, Eskişehirspor’un sağ bek oyuncusu Ersin Güreleri renklerine bağlamak üzere. Ersin Güreler'le temasa geçen yeşil-siyahlı kulüp görüşmeler olumlu geçince tecrübeli oyuncuyla el sıkıştı. Fakat tecrübeli futbolcunun kulübü ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunduğu için Eskişehirspor Kulübünden haber bekliyor. Geçen sezon Eskişehirspor’un değişmez oyuncusu Ersin’in transferi gerçekleşirse Boluspor’a önemli güç katacağı bekleniyor. Ersin gazetemize yaptığı açıklamada, “Boluspor'un hedefini biliyorum. Formasını taşımaktan onur duyacağım bir kulübe gelmeyi çok isterim. Boluspor ile her konuda anlaştık. Fakat Eskişehirspor ile 1 yıl daha sözleşmem olduğu için iki kulübün anlaşmasını bekleyeceğim. İki kulüp anlaşırsa, Boluspor’un başarısı için ben de elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi. Ersin Gülerer geçen sezon sadece Beşiktaş İnönü Stadyumunda oynadığımız Play-off final karşılaşmasında bize karşı oynarken 90 dakikada gördüğü kırmızı kart ile oyundan atılmıştı.

OLAY GAZETESİ / BOLU

Bence takas yoluna gitsek iyi olur bolusporda kaliteli oyuncular var madem yönetim gözden cıkardı ersini bize onun yerine ömer çuğ versinler
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır