eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 5.Hafta Eskişehirspor - Galatasaray

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
Online Durum: Offline
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 11:34
Alıntı yapılan Ç A K İ

biletler tc kimliklemi alınıyo ? e bilet hani yoktu ?

Passolig yok e-bilet var
ES-ES
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 11:41
ben 3 tane ayrı tc kimlik numarasınla 3 tane alabilirmiyim
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 12:03
Alıntı yapılan Ç A K İ

ben 3 tane ayrı tc kimlik numarasınla 3 tane alabilirmiyim

Evet alabiliyorsunuz
Eskişehir
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 13:05
Biletimi aldım, akşama büyük bir aksilik olmaz ise trübündeyim.

TC kimlik no ile isteyen bir kişi 50 kişiye bilet alabilir, ama TC Kimlik No şart, bir de bilgi sisteminde o numara cezalı olmaması gerekiyor (yani stadlara giriş yasağı olmaması gerekiyor). Yani bilet alırken zorlanmadım, sadece önümdeki 6-7 kişiyi bekledim, o da zaten o kişilerle muhabbetle geçti. Ama tabi maç saatine doğru kuyruklar artabilir, o yüzden henüz almayanlar şimdiden almaya baksın.

Zaten Passolig i eğer anayasa mahkemesi iptal ederse, gelecek sezon TC Kimlik No ile bilet satışı gerçekleşebilir, kupa maçlarında böyle bir ihtimale karşılık ona hazırlık amacıyla bu sistem uygulanmakta olduğunu da öğrendim, umarım Passolig mahkeme tarafından iptal edilir de, TC Kimlik No ile maçlara bilet alıp gireriz...
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 13:16
Çok istedim şu maçı kaçırmamayı ama önemli bir toplantı için Ankara'ya gitmek zorunda kaldık apar topar, maalesef bu gece de burdayız, artık akşam kalacağımız konukevinde izlemeyi düşünüyoruz maçı.

Umarım bu passolig iptal olur da, rahat rahat maçlara gideriz, eğer iptal olmaz ise artık bu sene stadda maç izlemek hayal olacak gibi benim için.

Gideceklere şimdiden iyi eğelenceler, şu cincon u yenelim de keyfimiz yerine gelsin...

Bu arada Balçova ile Diyarbakır Belediye arasındaki maçın ilk yarısı 1-1 bitmiş, eğer böyle biterse tur atlamayı garantiliyoruz, umarım böyle biter veya Balçova gol atar...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 13:31
Gözüken o ki stad tamamen ful olucak passo sitesinden baktm misafir tribün dolmak üzere , 1965 ler tamemen dolmuş , acık tribün sadece alt tribünlerde boşluklar kalmış en azından bu sene tribün yapabilceğimiz bir maç geldi
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
selfesteem87 Liste gör
Usta Yazar

ONUR
Yer: istanbul
  Alıntı selfesteem87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 13:33
Alıntı yapılan grezores

bu arada tarık çamdal kadroda mı bilmiyorum ama kadrodoysa çağırılıp sevgi gösterisinde bulunulmamalıdır. illa bir tepki olacaksa ıslıklanmalıdır.
renkdaş daha önemli sorunlarımız var. Adam para kazandırıp gitmiş. Ne uğraşcaz adamla. Tek derdimiz kendi futbolcularımız ve transfer yapmayan yönetim olmalıdır.
Yukarı
**eses-26** Liste gör
Deneyimli Yazar

Taylan ATAKURU
Yer: Turkey
  Alıntı **eses-26** Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 13:43
Önümde 20 kişi vardı yaklaşık 1 saat bekledim. Bilet hala var açıkta ancak son ana bırakmayın derim.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 13:48
Bu yılın en güzel tribünu olacak.
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 14:15
Ankara'dan ancak gelebildim. Gişeler çok kalabalik. Birkaç saat bekleyeceğiz gibi görünüyor. Tek sevindirici şey, tribünün dolacak olmasi.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır