eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 5.Hafta Eskişehirspor - Galatasaray

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Junior26 Liste gör
Yazar

Enver Dağcı
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Junior26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 08:49
Arkadaşlar birazdan evden çıkıp bilet almaya gidicem ama acaba bu sabah giden birisi var mı ya da yoğunluk tahminen nasıldır ? 11 gibi stadyumda olmayı düşünüyorum bir tahmini olan var mı acaba
Yukarı
faust Liste gör
Usta Yazar

RIDVAN SAĞIR
Yer: Turkey
  Alıntı faust Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 09:29
Alıntı yapılan Curva_Eses

Bu kadroyu da yenemezsek yani. Üçüncü kaleciye gelmiş herifler direk.

tr.eurosport.com/futbol/turkiye-kupasi/2014-2015/galatasaray-eskisehirspor-karsisina-9-onemli-oyuncusundan-mahrum-cikacak_sto4576708/story.shtml

Sinan Bolatı tercih ederdim
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 09:30
Arkadasima bilet aldirmayi dusunuyorum benim tc kimlik no mu soyleyip bilet alabilir mi?
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 09:35
Şu taraftarın önünde kim durabilir ki !!
Kim durabildi ki ?
https://www.youtube.com/watch?v=5suDgNz5z2c
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 09:44
Alıntı yapılan Junior26

Arkadaşlar birazdan evden çıkıp bilet almaya gidicem ama acaba bu sabah giden birisi var mı ya da yoğunluk tahminen nasıldır ? 11 gibi stadyumda olmayı düşünüyorum bir tahmini olan var mı acaba

Gideceğiniz saatte çok fazla sıra olmayacağını düşünüyorum 10 15 kişi olabilir . İşlemler biraz uzun sürüyor diye biliyorum kişi başı 7 8 dk gibi .
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 10:06
Alıntı yapılan Junior26

Aynı şekilde ben de birazdan bilet almaya gidicem, şayet bilet edinebilirsem staddan izleyeem, şayet edinemezsem ise evde tv den.

Yanlız umarım çok kasmazlar, sonuçta yurt dışına çıkmıyoruz veya çok stratejik bir kuruma giriş belgesi almıyoruz, alt tarafı bilet alıcaz stada girecez ve maçımızı izleyecez, artık Türkiye de futbol seyrinin normale dönmesi gerekiyor, bu adar kasarlarsa o Passolig in getirilmesine sebep olan olaylardan daha büyük olaylar olur yarın birgün, kontrolü sağlayamazlar, o yüzden önlemler alınmalı ama abatılmamalı...
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 10:06
Passo illeti yüzünden hasret kaldığımız takımımıza en sonunda kavuşacağız.. İnşallah galip geliriz..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
boffin25 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
  Alıntı boffin25 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 10:18
stad kapıları saat kaçta açılıyo bilgisi olan arkadaş var mı ???
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 10:19
bu arada tarık çamdal kadroda mı bilmiyorum ama kadrodoysa çağırılıp sevgi gösterisinde bulunulmamalıdır. illa bir tepki olacaksa ıslıklanmalıdır.
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Oca/2015 saat 11:26
biletler tc kimliklemi alınıyo ? e bilet hani yoktu ?
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır