eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yardımcı Teknik Direktörümüz Dedê

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
antist_026 Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı antist_026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 21:10
dede veya skibbe oyuncu getirecek diye beklentim var umarım yanıltmaz.. tekrar hoşgeldin Dede bu taraftar bu şehir seni çok sevmişti ..
bu kalpler sana tutsak ! ! !
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 21:55
Dede'yi Eskişehir çok sevmişti.Çünkü örnek bir futbolcu ve örnek bir insandı.Kişiliğine güvendiğimiz için başarılı olacağına inanıyoruz.Ben şahsen Skibbe'nin gelmesine çok sevinmiştim.Dede'nin yardımcı olması sevincimi pekiştirdi.Hayırlı olsun!
Ateş Ülker
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 22:46
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Beni ilgilendiren parası?
Kaç paraya geldi?

ŞEFFAF yönetimimiz açıklama yapar(!).
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
poyraz963 Liste gör
Usta Yazar

Bülent
Yer: Turkey
  Alıntı poyraz963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:25
Bu zor dönemde adın bile moral veriyor. En azından aramızda ADAM var diyebiliyoruz. Yardımcı Antranör olarak ne yapabilirsin bilmiyorum. En azından Ömerin yaptığı gibi maçtan önce ısındırsan bile yeter. Şimdiye kadar yardımcıların çalıştırmaları sayesinde kaç sakat verdik. En azından kitabına göre ısındırırsın. E birde savunmacı gençlere bir iki bir şey öğretsen kardır.
Kısacası seni aramızda görmek bile biraz gülümsememize neden oldu.
HOŞGELDİN
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Oca/2015 saat 23:43
Deneyimli olmadığı doğru ama sonuçta bir yerde başlayacaktı . Karizması , futbol aklı ve adamlığı ile çok şey katacaktır . Dortmund ve Almanya bağlantıları ile kaliteli oyuncularda kazandırabilir kulübümüze . Çok sevindim açıkçası inşallah hayırlı olur .
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:04
Hoşgeldin Dede Her açıdan olumlu, disiplinli, pozitif enerji dolu bir teknik heyet oluyor, 1-2 nokta transferle ikinci yarı düze çıkacağımıza inanıyorum.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
esesliuzun Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı esesliuzun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:07
hoşgeldin dede hayırlı uğurlu olsun
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:24
Hoşgeldin dede
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:25
en iyi TRANSFER
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2015 saat 00:39
hoşgeldin dede , inşallah uzun yıllar takıma hizmet eder
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 9>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır