eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TBL 9.Hafta Eskişehir Basket-Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TBL 9.Hafta Eskişehir Basket-Torku Konyaspor
    Tarih: 30/Kas/2014 saat 02:00

Macimizin naklen yayini yok:
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2014 saat 02:14
Torku Konyaspor da zorlu bir rakip.
Kadrolarinda ligin sayi krali Troy Anthony de Vries (http://www.tbf.org.tr/ligler/turkiye-basketbol-ligi/liderler?TopList=Say) ile ligin en iyi blok ortalamasina (http://www.tbf.org.tr/ligler/turkiye-basketbol-ligi/liderler?TopList=Blk) ve en iyi ikinci ribaund ortalamasina sahip oyuncusu Sean Christopher Williams (http://www.tbf.org.tr/ligler/turkiye-basketbol-ligi/liderler?TopList=Reb) var.
**
Torku Konyaspor Avrupa'da mucadele etmedigi icin hafta ici mac yapmayacak ve (ayni bu haftaki rakibimiz Darussafaka gibi) nispeten dinc gelecek Eskisehir'e.
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 05:51
Gecen hafta oynanan Torku Konyaspor-Banvit (83-75) macinin ozet goruntuleri:
http://www.konyasporbasket.org/videod.asp?hid=24
Macin haberi:
http://www.konyasporbasket.org/hdetay.asp?hid=190
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
  Alıntı alikula Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 06:43
Maalesef bu takım bu gidişle küme düşer, Edirne den takımı taşırlarken hiç hesap edilmemiş, şehir maalesef takımı sahiplenemedi, aslında alt lige düştükten sonra takımın ismi Anadolu Üniversitesi olsun, maçlarını üniversitenin spor salonunda oynuyor nasıl olsa, tamamen üniversitenin kontrolünde olur, belki o şekilde biraz toparlanır.

Ben bugünkü maçtan da ümitsizim, Konya takımı rahat yener diye düşünüyorum...
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 12:57
Maç için Espark önünden araç kalkacak mı?
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
EMP4T1X Liste gör
Yazar

Orçun
Yer: İzmir
  Alıntı EMP4T1X Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 13:07
Onlarca karalama kampanyasina rağmen şehir sahiplenmedi sözune asla katilmiyorum.. Yeri geldiginde bando eses de geldi maclara, gencler toplanip tribunde yapti. Birakin artik su takimin ismini cismini degistirme cabalarini Anadolu universitesi senelerdir 3.lig ve bölgesel ligde varligini surduruyor zaten.. Kötu gidisatin sorumlusu olarak Alp Bayramoğlu nun oluşturduğu tecrubesiz ve genc takimi goruyorum.. Alp hocanin yanancilari nerdeyse tamamen yenilendi ama lig ortasi her yeni gelenin takima adapte olma sureci zorlasiyor.. Takim birbirini tanidikca ve en onemlisi savunma yapmayi ogrendikce galibiyetler gelecektir umarim.. Ah şu takimda kaliteli 1-2 yerlimiz olsaydi.. Darussafakaya gıpta ettim bu yonuyle
Yukarı
eseslihalo Liste gör
Yazar

Halit
Yer: eskişehir
  Alıntı eseslihalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 13:23
Merhaba renkdaşlar maçta çocuklara da bilet almamız gerekiyor mu? Ayrıca maç saatine yakın salona gelsek bilet bulmakta sıkıntı çekermiyiz? Yardımcı olacak renkdaşlarıma şimdiden teşekkürler.
anadolu ihtilali 1965
Yukarı
Ç A K İ Liste gör
Deneyimli Yazar

yüzdeki iz
Yer: arnavutluk
  Alıntı Ç A K İ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 13:32
halk takımı sahiplenir

daha bu ilk sene bide maçların cumartsei oynandığını düşünürsek sayının az olması normal

ben mesela cumartesi calışıyrum çok istememe rağmen bi türlü maçlara gidemedim

ama cok daha iyi olacağını düşüğnüyorum.

elbet bi gelecek planları vardır. 1vey2 yılda bişey beklemek biraz fantastik olur

ki ülke olarak basketbola ne kadar alakalıyız ?

bence iyi oldu cok daha iyi olacağı kanısındayım
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 13:36
Alıntı yapılan eseslihalo

Merhaba renkdaşlar maçta çocuklara da bilet almamız gerekiyor mu? Ayrıca maç saatine yakın salona gelsek bilet bulmakta sıkıntı çekermiyiz? Yardımcı olacak renkdaşlarıma şimdiden teşekkürler.

Çocuklara bilet almanıza gerek yok rahatlıkla sokabilirsiniz
Bilet konusunda pota arkası biterse eğer 15-20 liralıklardan almak zorunda kalabilirsiniz.
Saat 15.30da esparktan ücretsiz otobüs kalkıcaktır
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eseslihalo Liste gör
Yazar

Halit
Yer: eskişehir
  Alıntı eseslihalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Ara/2014 saat 15:24
Çok teşekkürler.
anadolu ihtilali 1965
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır