eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014 POMEM Başvurusu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 20:52
Gencler hakkinizda hayirlisi olsun ,basarilar dilerim....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Cafbin_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cafer BİNGÖL
Yer: BURSA
  Alıntı Cafbin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 21:04
16 yildir bu meslegi yapiyorum. Allaha sukur severek ve isteyerek yapiyorum. Sinava girecek arkadaslara basarilar diliyorum. Su an bursa trafik denetleme sube mudurlugunde ceza infaz tebligat kisminda 9 yildir calisiyorum. Cok zorlularini gordum yasadim. Ama bunlari bilerek kabul ettim. Her meslekte oldugu gibi polislik meseginde de zorluklar vardir. Ben cogu seyi bu meslekten kazandim elde ettim allaha sukur. Daha cok yazacak konular var ama cep telefonumdan daha fazla yazamiyorum. Dogma buyume Eskisehir'liyim Yesiltepe Mahallesindenim ve ayni zamanda Eskisehirspor'luyum
Allaha cok sukur
Herkese iyi geceler olsun. Yilditim/BURSA'dan herkese selamlar oldun.
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses
Yukarı
SeRHaN Liste gör
Yazar

SERHAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı SeRHaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 21:55
Alıntı yapılan Cafbin_26

16 yildir bu meslegi yapiyorum. Allaha sukur severek ve isteyerek yapiyorum. Sinava girecek arkadaslara basarilar diliyorum. Su an bursa trafik denetleme sube mudurlugunde ceza infaz tebligat kisminda 9 yildir calisiyorum. Cok zorlularini gordum yasadim. Ama bunlari bilerek kabul ettim. Her meslekte oldugu gibi polislik meseginde de zorluklar vardir. Ben cogu seyi bu meslekten kazandim elde ettim allaha sukur. Daha cok yazacak konular var ama cep telefonumdan daha fazla yazamiyorum. Dogma buyume Eskisehir'liyim Yesiltepe Mahallesindenim ve ayni zamanda Eskisehirspor'luyum
Allaha cok sukur
Herkese iyi geceler olsun. Yilditim/BURSA'dan herkese selamlar oldun.

ClapClapClapClap
BiZ EsKiŞeHiRLİyİZ
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2014 saat 09:59
Sağolun abilerim. Heralde forumda Onurla benden başka kimse başvuru yapmayacak.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2014 saat 12:48
Arkadaşlar yazılı sınav yok değil mi ? Fiziki yeterlilik ve sözlü sınavdan mı oluşuyor ?
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2014 saat 16:46
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Arkadaşlar yazılı sınav yok değil mi ? Fiziki yeterlilik ve sözlü sınavdan mı oluşuyor ?

Yazılı sınav olmuyor sözlü mülakat ve spor mülakatı
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2014 saat 18:23
Teşekkürler Onur. Allah yardımcınız olsun başarılar.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2014 saat 18:52
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Eyvallah saolasın kardeşim
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2014 saat 19:13
Alıntı yapılan Es-EsLi26

Eyvallah kardeşim..
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
zade06 Liste gör
Yeni Yazar

EMİN
  Alıntı zade06 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2016 saat 04:05
https://www.facebook.com/POLISOZELHAREKATPARKURUESKISEHIR/?fref=ts                                                                                            ESKİŞEHİR-ANKARA
PAEM-POMEM PARKUR ÇALİŞMALARIMIZ HAFTAİÇİ HERGÜN ATATÜRK LİSESİ SPOR SALONUNDA (ODUNPAZARI) DEVAM ETMEKTEDİR...
İLETİŞİM:0554 929 30 36
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır