eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014 POMEM Başvurusu

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
Yer: Kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2014 POMEM Başvurusu
    Tarih: 21/Eki/2014 saat 12:47
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Bu konuyu açmamda ki sebep benim gibi polislik mesleğini düşünen renkdaşlarımla fikir alışverişinde bulunmaktır.

Kısa adıyla POMEM (Polis Meslek Eğitim Merkezi ) 4 yıllık lisans mezunlarının kpss puanı ile başvurabildiği mülakat sınavıdır. Bu yıl Egm alımlarda 6.260 erkek ve 240 bayan olmak üzere 6.500 alım yapacağını duyurdu.Kayıtlar bu hafta başladı ve spor mülakatlarına bir buçuk aydan az süre kaldı.

Amacım ; benim gibi polis olma düşüncesi olan renkdaşlarla fikir alışverişinde bulunmak ve bu doğrultuda mülakat için gerekli olan parkur bölümünü kendi aramızda iletişime geçerek parkuru oluşturmak ve sınava en iyi şekilde hazırlanmak. Sanıyorum ki 9bin üyeye yaklaşmış bu forumda benim gibi olanlar vardır. Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun.
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 13:29
Hacım bende pomeme başvuru yapıcam hatta yarın gidip olacağım ama şu parkur işine gelirsek eskişehirde çoğu yeri araştırdım hiç bir yerde parkur yok nasıl olacak o iş bende bilmiyorum
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 13:57
Onur kardeşim hayırlı olsun şimdiden Genelde forumları takip ediyosan parkur kurmak için millet kendi arasında organize oluyor. Parkur konusunda iş bizde. Sayımız çok olursa parkur malzemelerini kendimiz alıp kendimiz oynıcaz. Burda sayımız çok önemli. Ya da forumda bize yardımcı olabilecek okul müdürü,öğretmen vs. abilerimizde okullards çalışmamıza referans olabilirler. En kötü okulları tek tek dolaşıp derdimizi anlatıp spor salonlarını müsait zamanlarda kullanmak istemek.. Dediğim gibi sayımız önemli. Bakalım bizden başka başvuru yapacak arkadaş var mı
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 14:11
Teşekkürler kardeşim sana da hayırlı olsun.
Valla biz bir arkadaş ile bundan 1 ay önce falan osmangazi üni salonu , stadyumun ordaki spor salonu , osmangazi üni oradaki spor salonu ve anadolu üni spor salonu olsun hepsine gittik tek tek derdimizi anlattık bizlere verilen cevap sizin istediğiniz parkurun malzemeleri yok burada genellikle o çalışmalar pek olmuyor dediler ne kadar doğru ne kadar yalan orasını bilemicem ama forumlardan takip ettiğim kadarıyla çoğu şehirlerde baya insan bir araya gelip parkur kurmuşlar eskişehir bu konuda biraz pasif kalmış çünkü hiç eskişehir de parkur kuruldu haberi görmedim ben
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 16:19
Hacım dediklerin doğrultusunda o zaman parkur baya sıkıntı olacak ya. Biz yine seninle buralarda olalım da belki sesimizi duyan birileri olur kalabalık oluruz :)
Yukarı
holigantatar Liste gör
Usta Yazar

Soner
Yer: Estanbul
  Alıntı holigantatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 16:52
Umarım hepiniz sınavı ve mülakatı kazanırsınız.... Ve biber gazı sıkmazsınız bizlere
Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 17:48
Parkur işi zor valla ya zaten 6 kasımda askere gidicem benim parkur çalışmam zaten zor gözüküyor askeriyede olursa eğer sporda yaparım bir şeyler
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 19:33
 Polis olmak isteyen arkadaşlara karar vermelerinde yardımcı olabileceğini düşündüğüm, çeşitli illerde emniyet müdürlüğü yapan bir arkadaşımın söylediği bir cümleyi aktarayım. Emniyet teşkilatında en üst düzeylere gelen arkadaşım aynen şunu söyledi. "Başka yapacağım bir iş olmadığı için mecburiyetten bu mesleği seçtim."
 Çok kutsal ve çok zor bir meslek olan polisliği seçmek isteyen arkadaşlara önerim, karar vermeden önce yıllarını bu mesleğe veren polislerin düşüncelerini ve yorumlarını dikkate alsınlar.
since1965
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 19:55
Alıntı yapılan since65

Polis olmak isteyen arkadaşlara karar vermelerinde yardımcı olabileceğini düşündüğüm, çeşitli illerde emniyet müdürlüğü yapan bir arkadaşımın söylediği bir cümleyi aktarayım. Emniyet teşkilatında en üst düzeylere gelen arkadaşım aynen şunu söyledi. "Başka yapacağım bir iş olmadığı için mecburiyetten bu mesleği seçtim." Çok kutsal ve çok zor bir meslek olan polisliği seçmek isteyen arkadaşlara önerim, karar vermeden önce yıllarını bu mesleğe veren polislerin düşüncelerini ve yorumlarını dikkate alsınlar.

Vehbi ağabey mesajın için öncelikle teşekkür ederim.. Allah nasip ederse ben bu yola başımı koydum. Dediğin gibi çok zor olan bu mesleği severek yapacağıma inanıyorum ve vatanıma hizmet vereceğime inanıyorum. Düşüncelerini paylaştığın için tekrar teşekkürler..
Yukarı
Leke Liste gör
Deneyimli Yazar

serdar
  Alıntı Leke Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2014 saat 19:57
Alıntı yapılan holigantatar

Umarım hepiniz sınavı ve mülakatı kazanırsınız....

Amin kardeşim allah razı olsun
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır