eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Özümüze dönelim YETER..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 17:15
Alıntı yapılan esesyucel

Ahmet abiyi şahsen hiç tanımıyorum ama actıgı konular gercekden 4x4 lük kendisini kutluyorum örnek alınacak bir büyügümüz
Gönüller bir olsun yeter Yücel'im,şahsen tanısamda görüşme imkanımız olmamış ama sevdiğim insanlar çoktur şu forumda;
Mesela Sen,esesim,köfteci,aklıma gelmiyor ama bu kadar değil.Görüşmüşlüğüm olup sevdiğim insanlarda çoktur.Sen raha ol
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
DarknEss.v2 Liste gör
Yazar

Onur
  Alıntı DarknEss.v2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 17:44
Alıntı yapılan hüsnü

Beş sayfa oldu özümüze dönemedik,
hala salla babam salla, sektir gülüm sektir...

LOL

eskiden ben genctim forumda ogrenmek icin yazardim, forumun eski buyukleri pasif agresif halimle kabullenmisti beni :) sagolsunlar.

Simdi gecmisi dusunmeyin, forum sahibi reklam firmasi oldu, o zaman amac internet uzerinde birliktelik yaratmakti basarilida oldu. Ben bu forum sayesinde 2 koreo da gorev aldim birinde banner elime megafon verdi :) okul tarafindaki insanlarin saygisini kazanip acigin ortasina geri donduk.

Lakin alttan gelenler problem tayfa haric ne bilgililer nede tartismayi biliyorlar. Keske olmasalar diyorum ama onlarda bi yerinden girmis bu ise, elenenlerden sonra kalanlar hikayelere sahip olacaktir
Dusmanlari kardes yapan EsEs
Yukarı
asım26 Liste gör
Yazar

asım
Yer: istanbul
  Alıntı asım26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 19:34
Kombine: alma , aldırma bu sene passolig var, geçen sene pahalıydı, seneye kısmet..
Forma: olmamış, o ne biçim tasarım, almayın arkadaş en kötü forma bizim..
Esstore: site tasarımı çok kötü, mağaza var ama ürün az almayalım,
Transferler: o ne öyle hepsi genç yandık bu sene , saviola çok yaşlı bizde iş yapmaz,
Yönetim: başarısız
Futbolcular: 1-2 tanesi hariç yerine çıkar oymarım..
Hoca: hoca zaten işi bilmiyor ben olsam takım kesin şampiyon..
Bütçe: kısıtlı ama yıldız transfer yapılsın ama yaşlı olmasın, genç olmasın,
Taraftar:işte o efsane...

Forum başlıklarını özetledim. Özümüze döneceksek buradan başlayalım. Eleştirelim ama hiç mi olumlu birşey yok bu takımda?
Tam destek zamanı bu sene değilse ne zaman? Avrupaya gidemedik dosta düşmana tribün göstermeyelim mi?
Eskişehirspor
Yukarı
YASO Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin
Yer: Turkey
  Alıntı YASO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 19:47
Alıntı yapılan asım26

Kombine: alma , aldırma bu sene passolig var, geçen sene pahalıydı, seneye kısmet..
Transferler: o ne öyle hepsi genç yandık bu sene , saviola çok yaşlı bizde iş yapmaz,

Forum başlıklarını özetledim. Özümüze döneceksek buradan başlayalım. Eleştirelim ama hiç mi olumlu birşey yok bu takımda?
Tam destek zamanı bu sene değilse ne zaman? Avrupaya gidemedik dosta düşmana tribün göstermeyelim mi?

sonuna kadar katılıyorum
ES-ES ...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 22:06
taraftar gruplarının belirttiği görüşün aksine yazmak bu başlıkla hiç uyumlu değil
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 22:35
Alıntı yapılan asım26

Elinize sağlık Asım bey hiç bir şeyden memnun olmayan , yapıcı olmaktan çok yıkıcı olan kitleyi çok güzel bir şekilde özetlemişsiniz . Başta kendimize çeki düzen verelim eski SAYGI'lı özümüze dönelim sonra dışarıyı eleştiririz .
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 23:08
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan esesyucel

Ahmet abiyi şahsen hiç tanımıyorum ama actıgı konular gercekden 4x4 lük kendisini kutluyorum örnek alınacak bir büyügümüz
Gönüller bir olsun yeter Yücel'im,şahsen tanısamda görüşme imkanımız olmamış ama sevdiğim insanlar çoktur şu forumda;
Mesela Sen,esesim,köfteci,aklıma gelmiyor ama bu kadar değil.Görüşmüşlüğüm olup sevdiğim insanlarda çoktur.Sen raha ol

Eyvallah ahmet abi sizin gibi degerli abilerimizden daha cok şeyler ögrenecegiz kalın saglıcakla
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mecek_baba Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali Boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek_baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 01:59
Alıntı yapılan serdargül

taraftar gruplarının belirttiği görüşün aksine yazmak bu başlıkla hiç uyumlu değil

Neden onlarin gorusleri anayasa mi?

Bu gruplardan once taraftar ypkmu idi eskisehirde ve hala sadece taraftar olarak gruplarmi vR. 70 li senelerde bizansin kalelerini dolduran bu taraftar gruplarimiydi
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 02:07
Alıntı yapılan asım26

İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 02:19
Alıntı yapılan mecek_baba

Alıntı yapılan serdargül

Neden onlarin gorusleri anayasa mi?

Bu gruplardan once taraftar ypkmu idi eskisehirde ve hala sadece taraftar olarak gruplarmi vR. 70 li senelerde bizansin kalelerini dolduran bu taraftar gruplarimiydi
tabiki değil ancak bu başlığın amacına biraz aykırı. ayrıca bunun tartışıldığı başlıklar var zaten. burada kenetlenme birleşme adına açılan bir başlıkta polemiğe neden olmayı biraz yanlış buldum o kadar. yoksa isteyen istediği yere yazar
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır