eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Özümüze dönelim YETER..

Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Özümüze dönelim YETER..
    Tarih: 16/Tem/2014 saat 04:19
Bir zamanlar güzel forumlarımız vardı,saygıdan ve sevgiden ödün vermeyen ve.Face siz,twit siz...
Forumlar bozuldu yada bozdular,"Elin gavuru" diye tabir edeceğimiz siteler;
-MERTLİĞİNDE İÇİNE ETTİLER.
Bakıyorum foruma,sevgi saygı hak getire..Ama onlarda haklılar BURADA aradıklarını bulamıyorlar.
10 sene öncesinin insanları bu forumda yine varlar ama YOKLAR...
-ACABA NİYE YOKLAR"adım gibi emnim hep takipteler,sadece yaz
mıyorlar.
SEBEP AÇIK..
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
Yer: Turkey
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 11:37
Evet doğru söylüyorsunuz...
Takipteyiz ama yazmıyoruz.
Ancak ben zaten eskiden de çok yazmazdım:)
Alt liglerde ESES'imizden haber alamazdık, gurbetteydik.
Bu forum bu açıdan çok önemli bir işlev görüyordu.
Artık haber kaynaklarımız çok, bunlara sosyal medya da eklendi belirttiğiniz gibi.
Herşeye rağmen taraftarın nabzı bu forumda atıyor.
Bu nedenle takibe devam:)
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 12:53
O günlere dönmek artık zor. Çünkü yeni nesil Süper ligte olan bir Eskişehirspor ile büyüyor. Bizler bu takım 2. ligler de, 3. liglerdeyken büyüdük. Bu yüzden o günlerde bırakın interneti sokakta bir eskişehirsporlu bulsak sevinip hemen Ahmet Hamdinin gollerinden, Şükrünün bizde ne zaman patlama yapacağından, Mehmet Akifin bizi bırakıp süper lig takımlarına gidebilme ihtimalinden. Yani kısaca sadece Eskişehirspordan konuşur mutlu bir şekilde yolumuza devam ederdik.

Şimdilerde takım geçmişe oranla popülerleşti ve internet kullanımı arttı. Geçmişten beri bilinen tek eskişehirspor taraftar forumu olmasının verdiği güçle bu forumda büyüdü ve eski düzen ahenk bozuldu. Son yıllarda da Spora, Sanata her türlü sosyal aktivitenin içine SİYASET bulaştı ve insalarda buna ister istemez alet oldu.

Düzeni sağlamakla görevli Moderatör arkadaşlarda Siteyi boşlayınca site fotseptik çukuru gibi oldu.

Sevgili BANNER abimizede burdan sevgi ve selamlarımızı yollarım.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Yer: Turkey
  Alıntı cisse007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 14:19
Yıllardan beri her maç öncesinde sonrasında, heyecan dolu transfer haberlerinde, gündeme dair her türlü konuda girip renktaşlar ne diyor diye bakardım, yeri gelir yazardım. şimdilerde art niyetsiz bir yazıda biri çıkıyor seninle aynı düşüncede değilse kabullendirmek için hakaretlere başvurup saygısız sayfalar dolusu alıntılı tartışmalar yaratabiliyor.
Ortak paydamızın eskişehirspor ve eskişehirsporluluk olduğu unutulmamalı.
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 14:52
Alıntı yapılan 26_26_26

Bir zamanlar güzel forumlarımız vardı,saygıdan ve sevgiden ödün vermeyen ve.Face siz,twit siz...
Bakıyorum foruma,sevgi saygı hak getire..Ama onlarda haklılar BURADA aradıklarını bulamıyorlar.
mıyorlar.
SEBEP AÇIK..

Cok Onemli bir konuya temas etmissiniz kardesim, tebrik ederiz
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 15:44
Sadece bu forum için geçerli değil, kalite sayılacak spor dışında benim 8-10 yıldır 1-2 forumda da aynı durum söz konusu. İşte insanlara oradan yazmak daha kolay geliyor, bunun bir sebebi de tabiki forum yönetimleri bir sebep oldu. Şahsi ve adaletli kimi zaman hatalı kararlar ile insanları soğuttular, diğer platformlarada yönetici olmadığı için herkes özgür. Tabiki bu forum için değil genel yazdım çünkü her yerde aynı problemler var.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
CylnBcr26 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı CylnBcr26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 18:56
Sadece forum olarak bakmayalim ;
Nerede o takım ruhu nerede seref için oynamak. Şimdi herşey para olmuş bedava bilet için taraftarlik yapanlari mi ararsin cebim dolsun diye yalakalik yapan yoneticileri mi ? Yoksa lüx yasamak icin bizansa koşan futbolculari mı ? Sadece şimdi icin demiyorum bu takım süper lige cikip parladiktan sonra oldu bunlar. Eskiye donmek zor artık. Ama eskisehirsporlu olmayi ozendirmeliyiz cocuklara.   
Sevdirmeliyiz bu aşkı. Tribunde   tanimadiklarimiza güvenip kol kola mac izlemeliyiz. Başka takimlara yer vermemeliyiz sehrimizde. Kisaca şehri müdafaa yapmalıyız. Ilk once kendimize tanitmaliyiz Eskişehirsporu.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 21:04
özümüze dönelim evet ama nedense birbirimize atarlanmaya çok hevesliyiz. beni bu formda en rahatsız eden şey siyasetin zaman zaman çok öne çıkması. birileri anlayamadığım bir şekilde taraftarı sanki tek siyasi fikri destekliyormuş gibi kabullenip o doğrultuda yazılar yazabiliyor. zaman zaman dini konuları tiye alan yazılar da hoş olmuyor. konu eskişehirspor olmalı. paylaşımların merkezinde her daim es es olmalı. bütün Türkiye'ye tezahüratı/taraftarlığı öğreten taraftarımızın tribünde kendini tekrarlamaktan kurtulup eski üretkenliğini yakalaması yani artık yeni şeyler yapması lazım.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2014 saat 22:37
Alıntı yapılan 26_26_26

mıyorlar.
SEBEP AÇIK..

Çok doğru söylüyorsunuz abi binlerce mesajım var son 3-4 yılda belki 100ü geçmez yazdıklarım çünkü yazılanları okuyorum ne cevap verecek kalitede mesajlar ne de kullanıcılar arasında sevgi saygı var, facebook da sayfalar açılmasına rağmen yine de buradan takip etmeye çalışıyorum ancak o sayfalar buradan daha aktif inşallah eski kaliteli düzeye gelicektir forum biz de takip etmekten mesaj atmaktan daha fazla zevk alıcağız.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
  Alıntı eseschicago Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Tem/2014 saat 09:49
Alıntı yapılan kagankayra

özümüze dönelim evet ama nedense birbirimize atarlanmaya çok hevesliyiz. beni bu formda en rahatsız eden şey siyasetin zaman zaman çok öne çıkması. birileri anlayamadığım bir şekilde taraftarı sanki tek siyasi fikri destekliyormuş gibi kabullenip o doğrultuda yazılar yazabiliyor. zaman zaman dini konuları tiye alan yazılar da hoş olmuyor. konu eskişehirspor olmalı. paylaşımların merkezinde her daim es es olmalı. bütün Türkiye'ye tezahüratı/taraftarlığı öğreten taraftarımızın tribünde kendini tekrarlamaktan kurtulup eski üretkenliğini yakalaması yani artık yeni şeyler yapması lazım.

Tespitiniz cok dogru ve gercekten de bu "ayristirici" durum beni fazlasi ile rahatsiz ediyor
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır