eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dorukhan Toköz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 34>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kerlon2 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: eskisehir
Online Durum: Offline
  Alıntı kerlon2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2018 saat 03:16
Yetiştirme parası 600-700 tutar herhalde
ölümüne eses
Yukarı
26birkannn Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26birkannn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2018 saat 10:17
Siz ne çok biliyorsunuz ya hakkımızı helal etmeyiz falan. Dorukhan ne yapsın aylardır bir ton alacakları var. Kulübün hali ortada, ne olacağı bile belli değil. Herkes ne çok biliyor şu konularda anlamıyorum, çalıştığınız yer iki ay maaşınızı yatırmasın bakalım ne yapacaksınız. Bakın herkesin bir kariyeri var herkes daha iyi yerlerde daha iyi ekonomik şartlarda çalışmak yaşamak ister, daha çok başarı kazanmak ister. Siz gerçekten suçlular arıyorsanız geçmişte kulübe destek olacağım diye şov yapıp bugün telefonları bile açmayan siyasilere kızın. Kulübü şikeye bulaştırmış insanlar tekrardan başkan seçilirken ses çıkartmayan taraftara kızın. Yönetimi eleştirmek için bağırdığınızda susturulduğunuz tribün gruplarına kızın!
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2018 saat 23:17
Birde trübünlerden gelmişmiş bırak bu ayakları dorukhan gerçek esesli şu pozisyonda takımı bırakıp gitmez gitsede ciddi para kazandırmadan gitmez neyse gün olur devran döner dorukhan efendi
Yukarı
Burak2626 Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: İzmir
  Alıntı Burak2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2018 saat 23:32
TRANSFER - Galatasaray, Eskişehirspor'un milli futbolcusu Dorukhan Toköz ile anlaştı. Genç futbolcu ile 5 yıllık sözleşme imzalayacak. (Ajansspor)
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 00:27
Çok fanatik gs li bir arkadaşım dedi malesef gs ile anlasmış kendisi onun adına iyi bizim için kötü oldu
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 01:54
Alıntı yapılan crales

Bundan sonra altyapıdaki gençlerin yetenekli olduklarından daha çok iyi bir esesli olmalarına dikkat edilsin alın işte bu şehirden çıkan dorukhan ve hasan hüseyin ortada

İsterse en büyük Eskişehirsporlu olsun işin ucunda para, şöhret ve kariyer varsa kim olursa olsun kaçar gider. Bu yüzden yıllardır hep söylerim bu kulüp profesyonelce yönetilmeli. Borçsuz bir kulüp olsaydık vizyonlu yöneticiler tarafından yönetilseydik bunlar başımıza hiç gelmezdi. Maalesef böyle büyük bir camia vizyonsuz kişiler yüzünden battı.

Herkes takımın başına Eskişehirli hocalar gelsin, takımımız full alt yapıdan oyunculardan oluşsun kolej takımı olalım tarzında isteklerde bulunuyor. Ben de bir Eskişehirspor taraftarı olarak yıllardan beri tecrübeme dayanarak söylerim. Bu Eskişehir çocuğu ayaklarını bırakalım. Profesyonelce yönetilelim kim iyiyse onu alalım derim. Geçmişte Eskişehirli hocaların kapasitesini çok gördük, Eskişehir çocuğu dediğimiz Zafer Tüzün'ün bizden koşarak gittiğini, Fenerbahçe forması giyerken bize 4 penaltı golü atarken sevinçlerini falan unutmadık.

Duygusallığı bırakalım artık eski amatör ruh yok. Başka bir Eskişehirli genci parlatsak şu amatör yönetimle şu borçlu ortamda o oyuncu da koşa koşa başka takıma gider. Ben kesinlikle oyuncuda suç bulmam. Bizim yapmamız gereken önce doğru vizyonlu bir yönetim oluşturmak olmalı. Sonra maddi şartlar el verdiği kadar doğru futbolcu ve teknik ekip ile yapılanmaya gitmeliyiz. Futbolcu ve teknik direktörlerin Eskişehirli olup olmaması önemli değil. Bu arada Dorukhan'a kesinlikle kızmıyorum.
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 12:10
inşallah yetiştirme bedeli 1 milyon doğrudur yolun açık olsun güle güle tatil camdal gibi 1 2 seneye kiralık gelirsin
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 12:15
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan crales

Bundan sonra altyapıdaki gençlerin yetenekli olduklarından daha çok iyi bir esesli olmalarına dikkat edilsin alın işte bu şehirden çıkan dorukhan ve hasan hüseyin ortada

İsterse en büyük Eskişehirsporlu olsun işin ucunda para, şöhret ve kariyer varsa kim olursa olsun kaçar gider. Bu yüzden yıllardır hep söylerim bu kulüp profesyonelce yönetilmeli. Borçsuz bir kulüp olsaydık vizyonlu yöneticiler tarafından yönetilseydik bunlar başımıza hiç gelmezdi. Maalesef böyle büyük bir camia vizyonsuz kişiler yüzünden battı.

Herkes takımın başına Eskişehirli hocalar gelsin, takımımız full alt yapıdan oyunculardan oluşsun kolej takımı olalım tarzında isteklerde bulunuyor. Ben de bir Eskişehirspor taraftarı olarak yıllardan beri tecrübeme dayanarak söylerim. Bu Eskişehir çocuğu ayaklarını bırakalım. Profesyonelce yönetilelim kim iyiyse onu alalım derim. Geçmişte Eskişehirli hocaların kapasitesini çok gördük, Eskişehir çocuğu dediğimiz Zafer Tüzün'ün bizden koşarak gittiğini, Fenerbahçe forması giyerken bize 4 penaltı golü atarken sevinçlerini falan unutmadık.

Duygusallığı bırakalım artık eski amatör ruh yok. Başka bir Eskişehirli genci parlatsak şu amatör yönetimle şu borçlu ortamda o oyuncu da koşa koşa başka takıma gider. Ben kesinlikle oyuncuda suç bulmam. Bizim yapmamız gereken önce doğru vizyonlu bir yönetim oluşturmak olmalı. Sonra maddi şartlar el verdiği kadar doğru futbolcu ve teknik ekip ile yapılanmaya gitmeliyiz. Futbolcu ve teknik direktörlerin Eskişehirli olup olmaması önemli değil. Bu arada Dorukhan'a kesinlikle kızmıyorum.

Ne bir eksik ne bir fazla tamamıyla katılıyorum.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 12:28
Alıntı yapılan kerlon2

Yetiştirme parası 600-700 tutar herhalde

1 milyon
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı crales Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2018 saat 12:48
Normal sözleşmesi devam eden oyuncun olsun sen satılığa çıkar 1 milyon veren çıkmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 34>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır