eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Karabükspor (Hazırlık Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 11:15
Tolunay kafkas sen nasıl bir insansın ya Allah aşkına bırak artık bu mafya ayaklarını sen sporcusun.. t.direktörsün.. öncelikle örnek olman lazım.. sen bunları yaparsan taraftar ne yapmasın.. sağduyulu olun biraz. 4-5 yıldır özellikle basın toplantılarını izliyorum yaptığı konuşmalar çok ilgimi çekti negatif anlamda.. YEMİN EDERİM GAREZİ VAR... ÇEKEMİYOR ESKİŞEHİRSPOR'U.. ilk saldıran da yardımcı hocaları degil menejeriymiş bu arada..
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
hayatgüzel Liste gör
Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı hayatgüzel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 11:50
takımı 90 dk dikkatle izledim.
gözüme takılanlar kısaca şöyle;
LAWAL güçlü bir fiziği var.ama topu sürekli geriye oynayıp oyun akışını olumsuz etkiliyor.gereksiz ayağında top tutuyor.oyuna katkısı yok.beğenmedim.
ERKAN yanlış yerde oynatılıyor.ayrıca yanlış oynuyor.kanat oynamalı.topu eveleyip gevelemeye devam ediyor.yenilememiş kendini.takımı yavaşlatıyor.tarığın oyununu da bozuyor.çok kötüydü.bence satılıp kurtulunmalı..
SEZGİN es es te oynayamaz.18 e bile girmemeli.çok gol yedirir.
A.KAMİL çabuk ama forvete katkısı sıfır.çok vasat.beğenmedim
HÜRRİYET iyi güvenilir.
MORİ hiç beğenmedim.devamlı yerde.topu saklayamıyor.sadece fizik üstünlüğü var.gol ilacı olamaz.
TARIK es es in uzak ara en iyi futbolcusu.takıma kalite katan tek futbolcu.kafası rahat olsa fırtına gibi eser.
takımın genel görünümü bana göre 10 üzerinden 3 düzeyinde.anadolunun vasat takımlarıyla eşit düzeyde.hızlı değil,çabuk bir takım da değil,orta sahası bomboş sırıtıyor.erkan orada oynayamaz.kafasına göre takılıyor.çok büyük gol sıkıntısı çekilecek bu belli.
takıma topu bilen,dikine oynayabilen ,düşünen,pozisyon yaratabilen bir orta oyuncu şart.
son olarak;
takımdaki tek kalite TARIK ın satılması şu koşullarda cinayet olur.satılırsa ptt ligi takımı kalitesinde bir takım izleriz.
ben testi kırılmadan fikrimi söyledim.e.sağlamın bu takım için umutlu olması çok şaşırtıcı.

portakaldaki vitaminlerle işim olmaz.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 13:07
Alıntı yapılan hayatgüzel

LAWAL güçlü bir fiziği var.ama topu sürekli geriye oynayıp oyun akışını olumsuz etkiliyor.gereksiz ayağında top tutuyor.oyuna katkısı yok.beğenmedim.
ERKAN yanlış yerde oynatılıyor.ayrıca yanlış oynuyor.kanat oynamalı.topu eveleyip gevelemeye devam ediyor.yenilememiş kendini.takımı yavaşlatıyor.tarığın oyununu da bozuyor.çok kötüydü.bence satılıp kurtulunmalı..
HÜRRİYET iyi güvenilir.
MORİ hiç beğenmedim.devamlı yerde.topu saklayamıyor.sadece fizik üstünlüğü var.gol ilacı olamaz.
TARIK es es in uzak ara en iyi futbolcusu.takıma kalite katan tek futbolcu.kafası rahat olsa fırtına gibi eser.
takımın genel görünümü bana göre 10 üzerinden 3 düzeyinde.anadolunun vasat takımlarıyla eşit düzeyde.hızlı değil,çabuk bir takım da değil,orta sahası bomboş sırıtıyor.erkan orada oynayamaz.kafasına göre takılıyor.çok büyük gol sıkıntısı çekilecek bu belli.
takıma topu bilen,dikine oynayabilen ,düşünen,pozisyon yaratabilen bir orta oyuncu şart.
son olarak;
takımdaki tek kalite TARIK ın satılması şu koşullarda cinayet olur.satılırsa ptt ligi takımı kalitesinde bir takım izleriz.
ben testi kırılmadan fikrimi söyledim.e.sağlamın bu takım için umutlu olması çok şaşırtıcı.

herkesin gördüğü şimdiki zamanı söylemek maharet değil.Maharet,olacak olanı görmekte.Yeni doğmuş sana göre hep kundaktadır bana göre büyütülüp adam olucak bir insan.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 13:29
Genelde kanat organizasyonları yapmaya çalışıyoruz , tarık kaç topu yakala kamil kaç topu yakala bunlar güzel fakat 10 numara mevki eksikliği bariz var göbekten direk forvetleri pozısyona sokacak adam lazım , yoksa takımımız yine gol pozisyolarına girmede sıkıntı çekecek gibi..
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 13:41
Maçın en iyisi ermandı.
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 14:00

HÜRRİYET iyi güvenilir.
son olarak;

ha iyi sen beğenirsin diye korkuyodum sen beğenmediğine göre herşey güzel olacak. takım doğru yolda.

Yukarı
hayatgüzel Liste gör
Yazar

veli
Yer: eskişehir
  Alıntı hayatgüzel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 14:39
sen değil,SİZ.deden yaşındayım.bu zatla aynı tarihlerde abone olmuşuz.546 mesaj yapmış.(3 ayda 546 mesaj)yani her şeye maydanoz.benim 56 mesajım var.kişisel saldırı yapma özgürlüğünü nereden alır.merak ediyorum.fikrin varsa yazarsın.elalemin fikirlerine çamur atamazsın.eğitiminizi tamamlamadan gelmeyin buraya kardeşim.
portakaldaki vitaminlerle işim olmaz.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 16:04
Alıntı yapılan faust

Bu da Cimbom maçında yaptıkları.Adam alenen belalının biriymiş.Erkana kızmıştım 'ne gerek var' diye ama kimbilir ona neler söyledi.
http://www.cimbom.us/koridoru-da-birbirine-katmis/

Olay tam bizim önümüzde oldu... Olayın baş tetikçisi Tolunay Kafkas... Erkan'a bir şeyler söylemek için sahaya girdi,Tarık Yurttaş denen zerzavatta direk arkadan geldi Erkan'a tokat attı...Sonra ortalık karıştı...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
karander Liste gör
Deneyimli Yazar

Önder KARA
Yer: İstanbul
  Alıntı karander Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 16:06

sen değil,SİZ.deden yaşındayım.bu zatla aynı tarihlerde abone olmuşuz.546 mesaj yapmış.(3 ayda 546 mesaj)yani her şeye maydanoz.benim 56 mesajım var.kişisel saldırı yapma özgürlüğünü nereden alır.merak ediyorum.fikrin varsa yazarsın.elalemin fikirlerine çamur atamazsın.eğitiminizi tamamlamadan gelmeyin buraya kardeşim.

bu arkadaşın pardon bu çocuğun sorunları var...
Yukarı
johnblack26 Liste gör
Yazar

John
Yer: Holland
  Alıntı johnblack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2014 saat 16:11
Sürgünnn denilen şahsı dikkate almayın.
Bu şahsa yapılan en ufak bir lafta, bu şahıs kuyruğuna basılmış kedi gibi vıyaklayıp şikayet ediyor ve forumdan uzaklaştırılıyor.
Yönetimin yalakası olan bu şahsı dikkate almamanız ruh sağlığınız içinde faydalı olur.
Boşverin, takmayın. Ne hali varsa görsün.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır