eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Vedat Muriç

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:52
Alıntı yapılan ulm26

musut baskan denemeye aldiniz begenmeyip yolladiniz ama simdi ya beles yada ucuz diye bunu aldiniz 2 gun once 2. baskan kimse merak etmesin cok iyi golcu alacaz dedi demekki vizyon bukadar yazik ne hallere dusduk

Kulüp UEFA tarafından avrupadan men edildi.ne vizyonundan bahsediyorsunuz.sörf bu nedenden dolayi bile gelecek olan yabancı gelmez
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:54

ETT ÖZEL - Eskişehirspor’un yeni transferi Vedat Muriqi 48,5 Numara ayaklara sahip bir futbolcu.Eğer Yurtdışında yaşayan akrabaları olmasaydı şu an da futbol oynamak yerine başka bir meslek ile uğraşıyor olabilirdi.

Onun için problem ne yetenek eksikliği ne de 194’lük boyu oldu. Onun futbol hayatındaki en büyük problemi 48,5 numara olan ayakları oldu. Bugüne kadar Arnavutluk’da ailesi ile çokda zengin bir aile hayatı sürmeyen Vedat’a lazım olan futbol ayakkabılarını Finlandiya, Avusturya ve İsviçre’de yaşayan akrabaları sağladı.

Vedat Arnavutluk basınına verdiği bir röportaj’da konu ile ilgili şu kelimeleri kullanıyor. ‘’ Finlandiya’da yaşayan teyzem olmasaydı bugün bir futbolcu olmayabilirdim. Finlandiya’dan gönderdiği Futbol ayakkabıları ile seçmelere gidip kazandım ve futbolcu oldum.Büyük ayaklılar iyi futbolcu olamaz diye bir şart yok.Allah’ın bana bu ayakları futbol oynamam için verdiğini düşünüyorum ve bu yüzden futbol oynuyorum.Büyük ayaklara sahip olmamın da futbol kariyerimde negatif bir unsur olacığını düşünmüyorum.Dünyanın en büyük ayaklı futbolcuları diye bir istatiğe hiçbir yerde rastlamadım. Ancak böyle bir durumum varsa gurur duyarım.Şuan ki en büyük hedefim kariyerimde en iyi yerlere gelmek.
Yukarı
MOUSTPHA26 Liste gör
Yazar

MUSTAFA
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı MOUSTPHA26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:04
o zaman hoşgeldin koca ayak...:)
ESESİMSİN SEN BİZİM CANIMIZ
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:07

Vedat Muriqi

D.Tarihi 24.04.1994 (20 yaş)
D.Yeri
Prizren, Kosova

Uyruğu Arnavutluk (Arnavutluk)
Boy 194 cm
Kilo 92 kg
Pozisyon Ortasaha
Kulübü
Eskişehirspor Eskişehirspor

Değer 50.000 EUR

Toplam
Maç    
29 6 3 0
ArnavutlukMilli Takım
Maç    
3 0 0 0

Kariyer
2014/2015
Eskişehirspor

2013/2014
Teuta Durres

2013/2014
Besa Kavaje
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:20
bizim neden bu halde olduğumuz, tribünlerin neden bittiği belli
taraftarımızın yarısından çoğu transfer taraftarı olmuş
transferle işimiz olmamalı biz tribünde vereceğimi desteğe bakalım
transfer yönetimin ve teknik heyetin işi, düşersek de sorun olmaz çünkü biz bu takımı süper ligde olduğu için sevmedik.
Felsefe: SİS
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:23
yabancı statüsünü doldurduk mu şimdi forvet bölgesinde hayırlı olsun diyorum oynamadan yorum yapmak istemesemde başka forvet yok mu avrupada latin amerikada demek geliyor içimden istatistikleri pek iç açıçı değil gibi geldi umarım bu transfere olumsuz bakanlar haklı çıkmaz 
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:29
Mesut Hoşçan : Vedat Muriqi'nin Türk vatandaşlığına geçmesi için uğraşıyoruz.
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:32
Yukarı
cheviq Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Anamur/Mersin
  Alıntı cheviq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:43
van hooijdonk'un ayaklarıda 46-47 numara gibi bir şeydi. toplara canavar gibi vuruyordu.
Yukarı
avazba Liste gör
Yazar

samet
  Alıntı avazba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 16:44
İri kıyım sırık gibi hantal adamları bulmakta üstümüze yok. Şişirme top oynayacaksak eyvallah bir sırık daha alın ama Ertuğrul Sağlam'ın taktiğinde daha seri daha hızlı forvete ihtiyacımız var(dı) bence. Ucuz olduğu için almışlardır zaten de her ucuz veya bonservisi elinde olan adamı alacaksak işimiz var!
Eskişehirspor bir yaşam biçimidir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır