eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Vedat Muriç

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 20>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:25
Valla arkadaşlar ben bu işin sonundan,bu yönetimin icraatlarından korkmaya başladım.eğer bu şekilde transferlere (şaşal,berkay,vedat) devam edeceksek,başka transferler yapmayacaksak seneye küme düşeriz,bundan daha net bir şey yok.inşallah adam gibi transferler görürüz ilerleyen günlerde ancak yönetim sanki bu sene de para yok diye ağlayacak mıdır nedir !? para yok diye kulübü kapatacağız neredeyse
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:28
Hakkımızda hayırlısı olusun.
Yabancı hakkını bu şekilde doldurmak vizyonsuzluktur. Kariyeri , tecrübesi olan birini alsalardı keşke. Çok buyuk riske giriyoruz...
Yukarı
sadeceses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı sadeceses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:29
Bu oyuncuyu devre arası denemeye almıştık diye hatırlıyorum...
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:31
Bu arada Türk pasaportu bulunmaktadır.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:34
ismail Genç ‏@isoloji 15 dk.
Devre arası kampında denenen Arnavut forvet Vedat'ı almışız.Çok kısa izledik. ama fiziğine rağmen hantal değildi.Bienvenuden fazla iş yapar
Yukarı
abece_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı abece_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:34
Eğer ki Türk statüsünde oynayacaksa sıkıntı yok ama yabancı hakkımızdan gidecekse kötü transfer yerli statüsündeyse bekleyip görmek lazım
ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:37
Türk Pasaportu varsa bence iyi olmuş daha 20 yaşında ve fiziği de oldukça iyi. mutlaka öncelik düşünülen forvet değildir. yedeklerde düşünülmüştür. necati ve bienden daha iyi iş yapar kanımca.
ES-ES
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:43
Çok iyi bir genc tranfer daha aman kötu bişey demeyın sonra formda bazıları eleştiriyor sizi denicez iyi cıkarsa kar cıkmazsa ne olacak en fazla düşeriz ama ya tutarsa ozaman cok paraya satarız. bu işin sonu nereye varacak baklım aldıkları genclerın bırtanesın de bile ben ileride yıldız olabılecegını dusunmuyorum halil unaldan kurtulduk dıye sevınıyorduk ama bu seferde cimri bir baskanımız var sanırım yıne de Allah birdaha halil ünal dönemine döndürmesin bizi.
sadece eses
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:46
Hayda ben anlamıyorum 94 lü bir arkadaşımız takıma katılmış yönetimde merak etmeyin sizin kadar da biliyordur bu işleri her şeyi yorumlar çok fena
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2014 saat 15:46
İnşallah iyi çıkar.. Türk statüsünde oynayabilecekse yedekte bekleyebilir.. Ben hala böyle kaliteli 2 tane yabancı forvet bekliyorum.. İnşallah boşuna değildir bu bekleyiş..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 20>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır