eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Berkay Dabanlı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 15>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:19
hayırlı olsun inşaallah tutar yerinde transfer deriz 2014-2015 sezon sonu yorumlarımızdaBig%20smile
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
arslan Liste gör
Deneyimli Yazar

Abdurrahman ARSLAN
Yer: Turkey
  Alıntı arslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:22
Tarık geldiği dönemde alınan gençlerden bir tarık tuttu topuna bedel oldu. Keza Aytaçta ve Bu sezon Kamil de . Emin olun her sezon biri tutusa alınan gençlerin maliyetini geçip kara geçersin.
Umarım yıldızın parlar kardeşim hayırlı olsun
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:29
Alıntı yapılan esesliyiz

Kamil Ahmet Çörekçide Kayseisporda oynamış bir gurbetçiydi başarısı ortada.Ben umutluyum,her iki tarafada hayırlı olsun.
KAMİL MİLLİ TAKIMIN ALT KATEGORİLERİNDE VE SÜPER LİGTE BUCA DA OYNADI.ONUNLA AYNI KEFE YE KOYMAK YANLIŞ OLUR.HOCANIN İSTEDİĞİNİ SANMIYORUM.BEDAVA YA DA HATIR İŞİ GİBİ.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:37
Alıntı yapılan abece_26

Alıntı yapılan erkaneses2626

hayırlı olsun ama gereksız bır transfer 24 yasında biri almanyada biyere gelememiş turkıyedemi gelecek baskana guvenım vardı ama bu transferde yoksa birilerin cebimi doldu acaba dıye bir suphe uyandırdı bende.
şu yaptığın yorumu kendine yakıştırıyormusun ? Bu kadar kötümser olmaya ne gerek var Bu adam için ne kadar para ödenmiş olabilir ki cep dolsun yönetimi karalamaktan vazgeçelim

sanamı sorucam neyı yakıstırıp yakıstırmıyacagımı yasın kac önce buyuklere saygıyı ögren. 19-20 yasında cocuk alsalar kımse agzını acıp bişey demez zaten, 4.cu 5.cı liglerden 24 yasında adamdan kımse bısey beklemez. o adam için 100binlira bile verilse benim için önemli eskişehirsporun bu kadar borcu varken sokaga atılacak 1 kurusu bile kıymetlidir.
sadece eses
Yukarı
sercan2626 Liste gör
Yeni Yazar

sercan
  Alıntı sercan2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:43

Alıntı yapılan abece_26

hayırlı olsun ama gereksız bır transfer 24 yasında biri almanyada biyere gelememiş turkıyedemi gelecek baskana guvenım vardı ama bu transferde yoksa birilerin cebimi doldu acaba dıye bir suphe uyandırdı bende.
şu yaptığın yorumu kendine yakıştırıyormusun ? Bu kadar kötümser olmaya ne gerek var Bu adam için ne kadar para ödenmiş olabilir ki cep dolsun yönetimi karalamaktan vazgeçelim

sanamı sorucam neyı yakıstırıp yakıstırmıyacagımı yasın kac önce buyuklere saygıyı ögren. 19-20 yasında cocuk alsalar kımse agzını acıp bişey demez zaten, 4.cu 5.cı liglerden 24 yasında adamdan kımse bısey beklemez. o adam için 100binlira bile verilse benim için önemli eskişehirsporun bu kadar borcu varken sokaga atılacak 1 kurusu bile kıymetlidir.

4. 5. ligmi nürnberg deydi nürnbergde 1. ligde ve ondan öncede levekusen ve frankfurt alp yapısı almış kötülemek için bu kadar uğraşmayın
Sevinmek İçin Sevmedik !!!
Yukarı
escalamity Liste gör
Deneyimli Yazar

ENDER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı escalamity Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:49
Almanya altyapisi her zaman iyidir defans yedeği yok takımda fiziği de yerinde neden bizde tutmasin hayirli olsun daha izlemeden olumsuz yorumları birakalim
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme
Yukarı
amoreimmortale Liste gör
Yazar

Can Eker
Yer: Ankara
  Alıntı amoreimmortale Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:51
gereksiz.
Tapmadık asla paraya pula!
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 16:58
Alıntı yapılan sercan2626

Alıntı yapılan abece_26

4. 5. ligmi nürnberg deydi nürnbergde 1. ligde ve ondan öncede levekusen ve frankfurt alp yapısı almış kötülemek için bu kadar uğraşmayın

biz yanlış yeremi bakıyoruz oynadıgı takımlar hep dediğin takımların ikinci takımı bi nürnbergte oynamıs oda mac sayısı yok denılcek kadar az onda da ıkıncı yarı falan girmiş oyuna.
sadece eses
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 17:02
Hayırlı olsun, hoş geldin Eskişehir'e. Umarım çok çalışıp formayı hak edersin.
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
abece_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı abece_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Haz/2014 saat 17:07

Alıntı yapılan abece_26

bunun yaşla ne alakası var anlayamadım ayrıca ben sana saygısızlık yapmadım senin yorumuna eleştiride bulundum fikrimi söyledim bu oyuncu büyük ihtimal alternatif olsun diye alınmış 19 yaşında ki çoçuğu alıp defansa koysa tecrübesi eksikliğinden sıkıntı yaşayabiliriz misal Muhammed serdar yazıcı maç oynayıp tecrübe kazansın diye kiralanıyor bu oyuncu öyle bole top oynamış beğenilmiş ve alınmış hem yaşı genç hemde tecrübesi var
ESKİŞEHİRSPOR!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 15>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır