eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor 3. Mali Genel Kurulu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Online Durum: Offline
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Haz/2014 saat 23:08
Allah aşkına izleyip anlayan var mı?
Bu nasıl iş anlamadım kimse hiçbir şeyden emin değilse ve herkesin kafası karıştıysa bu genel kurul neden yapıldı? bir bilanço gibi çıktı sunulmuyor mu? bırakın konuşanları iki lafı bir araya getirip konuşabilecek adam yok zaten ancak metin olarak birşey yok mu üzerine konuşalım.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 09:08
Mali tablodaki tüm tutarlar yuvarlanmış, normalde küsüratlı olması gerekmez mi? Ben mi yanlış düşünüyorum? Sani böyle bakınca tahmini birşeyler yazılmış gibi duruyor.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 09:08
kulübün borcunu yazacak kimse yokmu...
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 10:04
Alıntı yapılan champions26

Alıntı yapılan Ersin26

baskan avrupaya gidememize sebep olanlari allaha havale ediyorum demis allaha havale etme hesap sor dicem ama sende görevdeydin o dönem elin kolun bagli tabi...

Gerçekten böyle mi dedi ? İnsanın inanası gelmiyor.

aynen katılıyorum
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
26ES Liste gör
Yazar

Mehmet Ali Akçoray
  Alıntı 26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 10:15
Dün kongreye sunulan mali tablolara ve de edindiğim bilgilere dayanarak durumu özetlemeye çalışayım; umarım bir fikir vermesi açısından yardımcı olur.
Kulübün bugün itibariyle borcu 70.749.070+birikmiş vergi borç ve cezalarıdır.Bunun yaklaşık 42 milyonu bankalara ve finans kurumlarına olan borçlar olup maalesef hergün faiz işlemektedir!!! Kalan kısım ise futbolculara,teknik heyete ve piyasaya olan borçlardır.(çarpıcı bir örnek olarak halen Alper Potuk'a dahi borcumuz varmış !!) Birikmiş vergi borçları konusu uzlaşma mahkemesinde olduğu için net bir tutarın söylenemediği, bu nedenle de bilançoda yer verilmesinin söz konusu olamayacağı açıklandı.(çıkacak olan torba yasaya göre bu tutar netlik kazanacakmış.)
Görünen o ki durum hiç parlak değil, banka ile işi olanlar iyi bilir ki böyle bir mali tabloya hiç bir banka kredi falan vermez, zaten de söylendiğine göre de alınan krediler bazı yöneticilerin şahsi kefaleti ile alınabiliyormuş. Öyle dahi olsa sadece aylık faiz tutarının 500-1 milyon arası bir yerlerde olduğunu hesaplamak mümkün.Yapılan/yapılacak yorumlarda bu tablonun göz önüne alınmasının yararlı olacağını düşünüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun....
Yukarı
esescem2634 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esescem2634 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 10:30
anladığım kadarıyla 70.000.000 borç UEFA dan şike nedeniyle gelecek ceza tablo bu..şimdi yapılacak işler bunları kulağından tutup kulübten uzaklaştırmalı.derhal taraftarın üye olması sağlanmalı eski yeni ne kadar yönetici vs varsa hepsini kulübten uzaklaştırmak asli görevdir.
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 11:19

Tüzük değişikliğini bekleyen bir çok taraftarımızın üyelik hayalleri sona erdi.

Eskişehirspor'da fakirin söz hakkı tamamen bitti.

Hayırlısı olsun. Bulurlarsa 100 kişiyi üye yapıp kulübü bu ekonomik darboğazdan kurtarırlar artık.

Eskişehirspor taraftarı bunu unutmaz.

kalender
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 11:38
sayın hoşcan taraftara üyeiği açacağız dediğiniz günleri dün gibi hatırlıyorum.ancak sizde çok iyi biliyorsunuzki 1000 tl yi kaç taraftar verecek bence bu taraftardan bu kadar çekinmenize gerek yoktu.çok stratejik hamle yaptınız taraftarlığın üyeliğine karşı olduğunuzu söylemek yerine giriş aidatnıı blokaj olarak yükselttiniz.50 kişi üye  olsa 50.000 tl eder oda sizi kurtarmaz siz sadece taraftarın gücünden resmen korktunuz ama olsun ben zorda olsa  o 1000 tlyi vericem ve üye olucam tabi ne zaman açacaksanız .taraftarın 1000 lirası yerine şu bize milyarları iteleyen isimlerden bu parayı alın da bir işe yarasın.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 14:43
Kuruldakiler sadece paralarıyla orada duruyor. Okunmuş yetkin insanlar henüz üye bile değiller
Yukarı
HACI Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı HACI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Haz/2014 saat 20:32
1000 tl + 240 tl
Ben o parayı nasıl vereyim.
Formaları da 99 tl yapmışlar.
Mecburen çakmalardan alacağız.
Taraftara herşey haram...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,452 saniyede hazırlanmıştır