eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTransfer Dönemi | 2014-2015

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 498>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 12:19
Kış transfer döneminde bir genç kaleci ile anlaşılacaktı alt ligden sezon sonunda onu alırlar muhtemelen . Stoper alınacak bildiğim kadarıyla o da maliyeti az ve genç olacak .
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 12:24
Alıntı yapılan aciktribun

Jorquera kesinlikle kalmalı..

Katılmıyorum çok yavaş bir futbolcu ve mücadele etmiyor.Düşen takımlardan Tranfer zamanında daha iyileri piyasaya çıkacak.
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 14:02
Kamara - yerine ileriye top taşıyabilecek, ciğeri olan bir kanat topçusu lazım (onun yerine EMRAH BAŞSAN alınmalı diyorum ama bize yar etmezler. başka bulunmalı)

Erkan - bizim için de kendisi için de en hayırlısı gitmesi. çünkü cincon aklına girdikten sonra bir daha asla eskisi gibi olamadı ve sürekli bencil oynayarak takımın hızını kesiyor. mutsuz olduğu yönünde sürekli dedikodular var. hh onu göndermek kesinlikle risk çünkü maç değiştirecek adam. ama 1 maç var 5 maç yok. Erkan'ın keyfine kalmış durumdayız. (onun yerine Kayserispordan ÖMER BAYRAM diyorum ilk devre bizim maçta sağ kanadımızı kevgire çevirmişti. ortaları çok isabetli. genç ve türk. ayrıca ks düşüyor)

Necati-Bienvenu - (onların yerine LAMİNE DİARRA tek başına yeter ilk transfer edilmesi gereken adamdır - bir de CHAMACKH   bizi kurtaracak santrafordur. bonservizsiz. hedefsiz crystal palace ta forma giymesi ve müslüman olması buraya gelmesi için muhtemel sebepler

Jorquera - tamam çok yetenekli ama koşmuyor, mücadele etmiyor. oyun kurucu mevkiinde kesinlikle bir batalla değil. pozisyon üretememizin bir numaralı faktörüdür. onun yerine çok kaliteli bir isim gerekiyor (ben bulamadım ne olur siz bulun)

bunlara ek olarak BİSESWAR ve PABLO MOUCHE kesinlikle alınmalıdır.
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 14:25
Alıntı yapılan tükenmiş nefesler

Kamara - yerine ileriye top taşıyabilecek, ciğeri olan bir kanat topçusu lazım (onun yerine EMRAH BAŞSAN alınmalı diyorum ama bize yar etmezler. başka bulunmalı)

Erkan - bizim için de kendisi için de en hayırlısı gitmesi. çünkü cincon aklına girdikten sonra bir daha asla eskisi gibi olamadı ve sürekli bencil oynayarak takımın hızını kesiyor. mutsuz olduğu yönünde sürekli dedikodular var. hh onu göndermek kesinlikle risk çünkü maç değiştirecek adam. ama 1 maç var 5 maç yok. Erkan'ın keyfine kalmış durumdayız. (onun yerine Kayserispordan ÖMER BAYRAM diyorum ilk devre bizim maçta sağ kanadımızı kevgire çevirmişti. ortaları çok isabetli. genç ve türk. ayrıca ks düşüyor)

Necati-Bienvenu - (onların yerine LAMİNE DİARRA tek başına yeter ilk transfer edilmesi gereken adamdır - bir de CHAMACKH   bizi kurtaracak santrafordur. bonservizsiz. hedefsiz crystal palace ta forma giymesi ve müslüman olması buraya gelmesi için muhtemel sebepler

Jorquera - tamam çok yetenekli ama koşmuyor, mücadele etmiyor. oyun kurucu mevkiinde kesinlikle bir batalla değil. pozisyon üretememizin bir numaralı faktörüdür. onun yerine çok kaliteli bir isim gerekiyor (ben bulamadım ne olur siz bulun)

Aynen öyle.Forumun geneli olarak ortak fikirde anlaştığımız ve şiddetle istediğimiz oyuncular : Başta Diarra , Emrah Bassan , Mouche , Biseswar, Ömer bayram. İnsallah sesimizi duyalar diyeceğim ama hic ümidim yok.Bu oyuncuları bakalım kimler alacak. Ek olarak Ordusporlu Landel diyorum
Yukarı
aerdem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erdem
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 14:26
Alıntı yapılan Eskisehirspor48

Alıntı yapılan tükenmiş nefesler

Aynen öyle.Forumun geneli olarak ortak fikirde anlaştığımız ve şiddetle istediğimiz oyuncular : Başta Diarra , Emrah Bassan , Mouche , Biseswar. İnsallah sesimizi duyalar diyeceğim hic ümidim yok.Bu oyuncuları bakalım kimler alacak.
Yönetim ve Ertuğrul hoca 25 yaş üstü transfer düşünmüyormuş. Ama Diarra cidden ilaç olur veya Edinho
Yukarı
arda_eses2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 16:40
Yonetim ve Hoca 25 ustu dusunmuyorsa alinmasin zaten cok akilci dusuncedeler eger oyleyse gercekten.
Yukarı
arda_eses2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 16:44
http://www.milliyet.com.tr/ersun-yanal-recep-niyaz-a-fenerbahce-1880774-skorerhaber/

Teklif goturulebilir 1 sezon kiralik + satis opsiyonu.
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 16:53
Bienvenü'yü gönderenler.Nasıl gönderecekler çok merak ediyorum.

Bu yıl alacakları var.2 yıllık sözleşmeside var 6 milyon tl.Fesh etmek için 7 milyon tl gerekiyor yaklaşık.

Bonservisini eline versen kabul etmez.Bu kadar parayı Eskişehirsporumuz'dan başka kim verir.
Yukarı
arda_eses2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 17:01
Alıntı yapılan champions26

Bienvenü'yü gönderenler.Nasıl gönderecekler çok merak ediyorum.Bu yıl alacakları var.2 yıllık sözleşmeside var 6 milyon tl.Fesh etmek için 7 milyon tl gerekiyor yaklaşık.Bonservisini eline versen kabul etmez.Bu kadar parayı Eskişehirsporumuz'dan başka kim verir.

Oyuncuyla konusarak gondermek yerinde olacaktir. Seni gelecek sezonlarda dusunmuyoruz, aldigin rakam da cok yuksek. Bonservisinde sana yardim edilecek, kendine iyi bak esen kal. Zaten istenmedigi yerde durursa kendine eder. Verirsin gunde 11 km kosu antrenmani, hicbir maca cikarmassin ki zaten oynamayan futbolcu korelir. Bu sebepten kendi de gitmek isteyecektir.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2014 saat 17:12
bence bienvenu kesin gönderilecek, Final maçında kadroda bile yoktu
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 498>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör