eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2014 saat 11:58
Alıntı yapılan tükenmiş nefesler

http://www.hizliresimyukle.com/image/V90

Espana nicli arkadaştan rica ediyorum

linkini verdiğim taı sarımınkendisinin hazırlamış olduğu bağcıklı formanın altına siyah sort ve kırmızı çorap yapsın

işte sanırım o zaman 50. yıl formamız hazır olacak evelAllah
ben bu tasarımı çok beğendim Clap
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2014 saat 13:42

50. yıl armasını yönetim yapıyormuş galiba...
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2014 saat 14:09
Dümdüz kırmızı forma kesinlikle olmalı,bizim asıl formamız odur.
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2014 saat 17:30
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2014 saat 22:39
Alıntı yapılan tükenmiş nefesler

http://www.hizliresimyukle.com/image/V90

Espana nicli arkadaştan rica ediyorum

linkini verdiğim taı sarımınkendisinin hazırlamış olduğu bağcıklı formanın altına siyah sort ve kırmızı çorap yapsın

işte sanırım o zaman 50. yıl formamız hazır olacak evelAllah

Yönetimden 1-2 kişiyle görüştüm.Onlarda özel tasarım forma yapmak istiyorlar.Fakat nike , adidas gibi firmalar özel tasarım formalar için belli bir satış sayısı garantisi istiyor.Bunu bizim karşılamamız imkansız.
Yapılacak en doğru iş özel tasarım yapan lotto , lescon , hummel gibi firmalar ile anlaşmak fakat bu firmalarıda ürün kalitesinin düşüklüğünden dolayı futbolcu ve teknik kadro istemiyor.
Nasıl bir orta yol bulunacak bilmiyorum.Tasarım konusunda sıkıntı yok. Kırmızı forma , siyah şort , siyah konç bizim gerçek forma kombinimiz.Ben tasarım çeşitliliğini arttırmak için değişik kombinlerde deniyorum.Yönetim özel tasarım yaptıracağız dediği an yeteri kadar tasarım kendilerine iletilecektir.

FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2014 saat 12:18
Puma tasarım yapıyor Puma'yla anlaşsınlar, ayrıca şimdiye kadarki en beğenilen formalarımızı da onlar yaptı.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2014 saat 14:09
Alıntı yapılan disasel

Puma tasarım yapıyor Puma'yla anlaşsınlar, ayrıca şimdiye kadarki en beğenilen formalarımızı da onlar yaptı.

Puma'da yapmaz. Puma'dan giydiğimiz formalar katalog formasıydı. Sadece daha önce bir takımın giydiği forma kalıbını verebilir. Bursa'nın 50. yıl forması gibi onlara Uruguay milli takımının formasını verdiler.

ANTİ-BİZANS
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2014 saat 01:24
Alıntı yapılan Bidon26

Sağdaki 50. yıl için x firmaya yaptırılabilir.
Soldakini markasız ve amblemsiz "retro forma" olarak kendimiz üretip satabiliriz. Kumaşı da retroya uygun olmalı tabi ki.

Harika olmuş, ellerine sağlık. Sadece 50. yıl için logonun etrafında süslemeler olursa daha güzel olur
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2014 saat 01:42
50.yıl arması yönetim tarafından yapılıyormuş, onun için mevcut armayı kullandım,
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Kas/2014 saat 14:34
50.Yıl etkinlikleri üst komitesi bununla ilgili çalışma yapıyor... 50.yıl formaları aşağı yukarı hazır hiç boşuna allı pullu,süslü püslü forma tasarımları yaparak kendinizi yormayın... Sadece özel tasarım yapacak bir firma olması için gereken gayret gösteriliyor...İşin en büyük engeli ekonomik olması...Burada sadece yaptıklarınızdan çok ama çok özel olanı seçilebilir.. Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2345>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır