eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Balıkesirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Online Durum: Offline
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:27
Alıntı yapılan bilek26

hayırlı olsun ama belediye maçta oynamadı bana göre gol pozisyonunda topu geri çeviriyorlardı yenikler kerhen atak yapar gibi yapıyorlardı bu kadar da olmaz, ne yazık ki hakkıyla gelemedi süperlige
NASIL ANLADIN HAKETMEDİKLERİNİ.BALIKESİR BU PUANA NASIL GELDİ.BOŞ BOŞ KONUŞUYORSUNUZ.BU TAKIMIN MAÇLARINI İZLEDİN Mİ.ŞEHİR YÖNETİM TAKIM TEK YÜREK ALINLARININ TERİYLE HAKETTİLER.ANKARASPO VE ORDU .SAMSUN GİBİ LOBİSİ KUVVETLİ TAKIMLARA KARŞI SAHADA MÜCADELE ETTİLER.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:29
Bence hakkettiler ve umarım sahip çıkarlar
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:31
Alıntı yapılan bilek26

hayırlı olsun ama belediye maçta oynamadı bana göre gol pozisyonunda topu geri çeviriyorlardı yenikler kerhen atak yapar gibi yapıyorlardı bu kadar da olmaz, ne yazık ki hakkıyla gelemedi süperlige

Gerçekten sacmaliyorsunuz ya ayiptir sizin bu yaptiginiz.Butun sezon boyunca harika bir.BALIKESİRSPOR takimi vardi ve sonuna kadar hak ettiler. Ozaman Bizde kayseriye ve erciyese yattik dimi ¿¿¿
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:35
Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan bilek26

kesinlikle katılmıyorum adamlar son haftaya kadar alın teri akıtmışlar son maça kadar getirmişler beraberlik bile yeterken kesin şike vardır yaa demek ayıptır .

Bu kisinin yaptigi aciklama son derece terbiyesizcedir.Tum sezon boyunca muthis bir performans sergiledirler Reis önderliginde.Kalkip bu şekilde bir ithamda bulunmak ayiptir yaziktir.Bizde herkeze yatiyoruz ozaman ? ERCİYES KAYSERİ SİRADA ANTEP ?
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:38
Senelerdir sempati duydugum bir takimdir. Taraftari ve sehriyle süperlige renk katacaklar. Sonuna Kadar hakettiniz.

Hosgeldin BalKes...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
tükenmiş nefesler Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: eskişehir
  Alıntı tükenmiş nefesler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:44
Kendi evindeki tribünleri dolduramayan Antalya yerine daha çok yakışacaktır Balıkesir Süper lige hoşgeldiniz
Sevdan Bir Ateş...
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 21:51
Alıntı yapılan Hellofdreams

Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan bilek26

kesinlikle katılmıyorum adamlar son haftaya kadar alın teri akıtmışlar son maça kadar getirmişler beraberlik bile yeterken kesin şike vardır yaa demek ayıptır .

Bu kisinin yaptigi aciklama son derece terbiyesizcedir.Tum sezon boyunca muthis bir performans sergiledirler Reis önderliginde.Kalkip bu şekilde bir ithamda bulunmak ayiptir yaziktir.Bizde herkeze yatiyoruz ozaman ? ERCİYES KAYSERİ SİRADA ANTEP ?

terbiyesiz demek zaten terbiyesizlik olmuş değil mi? ayrıca maçı seyrettin mi? boş boş cevap yazıyorsunuz. Biz yeniliyoruz beceriksiziz ama i.b.b. normalde taş gibi top oynuyor esas futbollarıyla süperligte ilk 3 e girerler hiç maçlarını izledin mi 3 hafta önce şampiyonluğu garantilediler bilip bilmeden yazıyorsunuz balıkesirin 3 tane futbolcusunu say desem sayamazsınız cevap yetiştireceğinize kendi yorumunuzu yazın biz de efendi efendi okuyalım ayrıca bir zahmet saygılı olmayı öğreniniz, ben sadece spor etiğiyle bağdaşmayan oyun izlediğimi izlettirildiğimi görerek buna üzüldüğümü belirttim ne demek terbiyesizce ayıp ayıp.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Yer: Turkey
  Alıntı cisse007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 22:00
Ben en çok 10 15 yaşlarındaki çocukların, üç büyütülmüş takımları değil de kendi şehirlerinin takımının taraftarı olmasına vesile olacak bir olay olmasına sevindim.
Bütün balıkesir meydanlarda. meşaleler yandı konvoylar sokağa döküldü. 2.lig b'den ptt'ye ordan süper lige çıktığımız zamanları yad ettim, duygularına ortak oldum.
İnşallah çarşamba günü biz de aynı tarifeden, sevinen taraf oluruz..
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
Hellofdreams Liste gör
Yazar

-
  Alıntı Hellofdreams Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 22:00
Alıntı yapılan bilek26

Alıntı yapılan Hellofdreams

Alıntı yapılan comx26

Alıntı yapılan bilek26

terbiyesiz demek zaten terbiyesizlik olmuş değil mi? ayrıca maçı seyrettin mi? boş boş cevap yazıyorsunuz. Biz yeniliyoruz beceriksiziz ama i.b.b. normalde taş gibi top oynuyor esas futbollarıyla süperligte ilk 3 e girerler hiç maçlarını izledin mi 3 hafta önce şampiyonluğu garantilediler bilip bilmeden yazıyorsunuz balıkesirin 3 tane futbolcusunu say desem sayamazsınız cevap yetiştireceğinize kendi yorumunuzu yazın biz de efendi efendi okuyalım ayrıca bir zahmet saygılı olmayı öğreniniz, ben sadece spor etiğiyle bağdaşmayan oyun izlediğimi izlettirildiğimi görerek buna üzüldüğümü belirttim ne demek terbiyesizce ayıp ayıp.

Sana degil ptt den meksikadan çine kadar oyuncu sayabilcek futbol bilgim var.İbb yedek agirlikli cikti bizim gibi
Yukarı
Şaban EMRE Liste gör
Yazar

Şaban EMRE
Yer: Trabzon
  Alıntı Şaban EMRE Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/May/2014 saat 22:00
Balıkesirspor'un çıkması diğer takımlara nazaran daha iyi.. Çünkü 44 yıllık bir özlem ile geldiler buraya ve değerini bileceklerdir.. Süperlig'de olmaları sayesinde belki İstanbul takımlarını tutan Balıkesirlilerde vazgeçerler de o takımlardan Balıkesirspor'u tutarlar.. Çok kalabalık bir seyircisi var zaten kulübün ama iyi tribün yapamıyorlar.. Yine de renk katacaklar.. Zaten sezon başından beri en çok istediğim takımdı..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır