eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - Galatasaray (ZTK Final Maçı)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 249250251
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Jack26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cemil Çınar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Jack26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 16:33
Alıntı yapılan Innuendo

2.ligde böyle serseri tipler olmadı aramızda niye başarı yok diye. Ne zaman süper lige çıktık böyle gruplar çoğaldı. Çoğu holiganlık ve başarı peşinde alt liglerdeyken desteklemezler, üst lige çıkınca ortaya çıkarlar ve ortalığı karıştırırlar. Bazen 2.lig günlerini özlüyorum. Taraftar, yönetim, şehir olarak daha Esesliydik sanki o zamanlar...

Ben şahsen çoğu deplasmanda alkol kullanmıyorum. Biz kendi arkadaş ve kardeşlerimizce kullansak bile herhangi bir taşkınlık yaratmıyoruz. Fakat böyle şeylerin yasakla engellenmesi gerektiğini düşünmüyorum. Yasak ve cezalar eğitimi hiçbir zaman desteklemez. Ben diyorum ki taşkınlık çıkaranlar fişlenmeli. Bu problem büyüklerimizce kendi içimizde halledilmeli. Ben aynı zamanda Holiganizmi de destekliyorum. Futbolun 90 dakikadan ibaret olmadığını düşünüyorum. Aynı zamanda Holiganizmin serserilerin işi olduğu düşüncesinde de değilim. Ben holigansam Eskişehirspor taraftarı olduğum için, birşeyler feda ettiğim için holiganım. Yani Eskişehirspor olmazsa böyle birşey olmayacak. Yani yaşam tarzı desem umarım beni kınamazsınız...
Şampiyonluk görmeye yetmese de nefesim, Uğruna ölmeye değersin be Esesim!
Yukarı
profnuri Liste gör
Deneyimli Yazar

nurettin
Yer: eskişehir
  Alıntı profnuri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 16:38
konyada maçtan önce ultraaslanlı olduklarını söyleyen arkadaşlarla muhabbet ettim adamlar eses taraftarının çokçok iyi olduğunu söylediler bende onlara yıllardır avrupada temsil ediyorsunuz ama hiç kardeş klübünüz olmadığını söyledim.biz eskişehir olarak türkiyemizi,eskişehirimizi ve esesimizi avrupa kupalarında tanıttığımızı söyledim ağzı açık dinlediler daha bunlardan dahi haberleri yok.inşallah bu senede esk. gelen takımlara misafirlik yapacağımızı söyleyince şaştılar ve tebrik ettiler o arkadaşlara taraftarlık nasıl olur esk. nasıl tanıtılır öğrettim ilkleri biz yaparız sizler taklit edersiniz deyince haklı olduğumuzu birkez daha kanıtladım
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 16:49
Alıntı yapılan Jack26

Alıntı yapılan Innuendo

2.ligde böyle serseri tipler olmadı aramızda niye başarı yok diye. Ne zaman süper lige çıktık böyle gruplar çoğaldı. Çoğu holiganlık ve başarı peşinde alt liglerdeyken desteklemezler, üst lige çıkınca ortaya çıkarlar ve ortalığı karıştırırlar. Bazen 2.lig günlerini özlüyorum. Taraftar, yönetim, şehir olarak daha Esesliydik sanki o zamanlar...

Ben şahsen çoğu deplasmanda alkol kullanmıyorum. Biz kendi arkadaş ve kardeşlerimizce kullansak bile herhangi bir taşkınlık yaratmıyoruz. Fakat böyle şeylerin yasakla engellenmesi gerektiğini düşünmüyorum. Yasak ve cezalar eğitimi hiçbir zaman desteklemez. Ben diyorum ki taşkınlık çıkaranlar fişlenmeli. Bu problem büyüklerimizce kendi içimizde halledilmeli. Ben aynı zamanda Holiganizmi de destekliyorum. Futbolun 90 dakikadan ibaret olmadığını düşünüyorum. Aynı zamanda Holiganizmin serserilerin işi olduğu düşüncesinde de değilim. Ben holigansam Eskişehirspor taraftarı olduğum için, birşeyler feda ettiğim için holiganım. Yani Eskişehirspor olmazsa böyle birşey olmayacak. Yani yaşam tarzı desem umarım beni kınamazsınız...

Yalan söylemeyim 5-6 senedir çok fazla deplasman yapmadım. Yaptıklarımda da olaylar oldu. Fakat 2nci ligdeyken şu anda olan olayların kat kat fazlası oluyordu. Şu an bu tarz haberleri pek duymuyoruz ama eskiden otobüste kendi renktaşınız bıçaklı saldırısına bile maruz kalabilirdin. Bu da herkes serseriydi demek değil tabiki çok sayıda dürüst abimizde vardı ama o zamanlar daha kötüydü kardeşim.
Her zaman her yerde
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 17:12
Dikkatli olmak lazım. Sorun yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun.

Ben de maç öncesi gezinirken biriyle karşılaştım inş alırsınız maçı bende Konyasporluyum nalçacı tribünündeyim dedi. Birkaç kelamdan sonra aslen de Beşiktaşlıyım dedi. Daha sonra ben sen yine de Beşiktaşı bırak takımınıza sahip çıkın dedim ayrıldım. :)

Kimseyle ne dost olmaya ne de düşman olmaya gerek yok. Herkes birbirine karşı saygılı olsun yeter.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 17:12
Bazı sorunları konuşmak gereklidir.Konuşulursa çözülebilir.Eskişehirspor kendi taraftarı dışında da çok seviliyor.Bu sevginin büyümesini sağlamak bizim elimizdedir.Yanlış yapanlara doğruyu göstereceğiz.Şiddete ve Küfüre karşı bütün herkes mücadele etmelidir.Bu sorun sadece bizim sorunumuz da değildir.Ama önce biz kendi yanlışlarımızı düzeltmeliyiz.
Ateş Ülker
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
  Alıntı Eskisehirspor48 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 18:08
Alıntı yapılan AtesUlker

Bazı sorunları konuşmak gereklidir.Konuşulursa çözülebilir.Eskişehirspor kendi taraftarı dışında da çok seviliyor.Bu sevginin büyümesini sağlamak bizim elimizdedir.Yanlış yapanlara doğruyu göstereceğiz.Şiddete ve Küfüre karşı bütün herkes mücadele etmelidir.Bu sorun sadece bizim sorunumuz da değildir.Ama önce biz kendi yanlışlarımızı düzeltmeliyiz.

Ateş abi yanlış yapanları uyarmak kendi üstüne bela almak gibi birşey.Adama koltuğu kırma diyoruz sanane lan diyor.Hızlı trende içki içenlere yapmayın kardeşim yasak diyorlar kendi işine bak karışma bize diyorlar.Çok büyük marifet yaptıklarını sanıyorlar.Ama bize duyulan sempatide bu şekilde azalıyor.
Yukarı
comx26 Liste gör
Yazar

engin
Yer: eskişehir
  Alıntı comx26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 18:12
konya polisine teşekkür ediyorum 3 ay önce ayağım kırıldı ayağımda platin var maçı kale arkasında izledik birazda geç kaldık ilk girişte inanılmaz kalabalık vardı duvarın dibinden barikatı benim için açıp turnikelerin oraya aldı.
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
eses88 Liste gör
Deneyimli Yazar

F.Murat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses88 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 18:22
İyi dileklerini ileten tum arkadaslara tesekkurler. Cok sukur iyiyiz.
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/May/2014 saat 18:35
Alıntı yapılan comx26

konya polisine teşekkür ediyorum 3 ay önce ayağım kırıldı ayağımda platin var maçı kale arkasında izledik birazda geç kaldık ilk girişte inanılmaz kalabalık vardı duvarın dibinden barikatı benim için açıp turnikelerin oraya aldı.
Konya il emniyet müdürünü araştır fanatik eskişehirsporludur ve eskişehirlidir kendileri olucak o kadar :)
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 249250251

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır