eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Projeler - Öneriler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Online Durum: Offline
  Alıntı Sürgünn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2014 saat 20:37
Alıntı yapılan anilkaan222

Basketbol takımı kurulmalı, afyon belediyespordan biliyorum bakın yazın kurulan takım suan 2.lige cıkmak için adanada 6 lı final grubunda ve ilk 3 2. lige çıkıcak.
2. lige cıkması zor degil biraz sponsor ve para yardımıyla çok rahat başarı gelecektir.

Futbol takımımıza zor para yetişiyor basketbolu napalım? basketbol gelir getiren bir branş değil kulübe. aksine kulübün parası boşa harcanacak. kesinlikle bu kötü bir fikir.
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2014 saat 20:42
spor kulubuyuz diyorsak her bransi acmaliyiz yavas yavas basketbol acilmalidir bence de sadece gelir olarak bakilmamali sehirdeki yetenekli cocuklarin onu acilmali o yuzden bence basketbol takimi bir an once kurulmali
Yukarı
arda_eses2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arda_eses2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2014 saat 20:45
Evet Ertugrul Hoca'yla ilgili yeterince tavsiye yaptik sayilir. Simdi artik proje zamani oneri zamani. Aslinda Eskisehirspor'a yapacagim onerileri ilerde yapmayi dusunuyordum ancak birkacini buraya yazacagim.
Yukarı
anilkaan222 Liste gör
Yazar

Anıl Kaan
  Alıntı anilkaan222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/May/2014 saat 20:59
Alıntı yapılan legendboy26

spor kulubuyuz diyorsak her bransi acmaliyiz yavas yavas basketbol acilmalidir bence de sadece gelir olarak bakilmamali sehirdeki yetenekli cocuklarin onu acilmali o yuzden bence basketbol takimi bir an once kurulmali

Mesela afyonda eskişehirli bir basketbolcu oynuyor , bunun gibi daha çok yetenekli basketbolcularımız vardır
Yukarı
arda_eses2 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı arda_eses2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2014 saat 22:53
Ertugrul Hoca kalsin diyorum artik. Belki seneye farkina variriz gerceklerin. Bosverin dostlar. Seneye neler yapilabilir onu konusalim yonetimin gondermeye niyeti yok zaten. Ben o sebeple diyorum futbol direktoru olsun diye. Yonetici futbolun icinden gelmiyor ne anlayacak taktikten oyunun kalitesinden degisikliklerden oyun okumasindan vs.

Onder Ozen Eskisehir'li diye yazmistim. O gun aklima geldi Sergen Yalcin'da tam cinpiri adam gercekten. Futbolu iyi biliyor. Onder Ozen'le o konuda yarisabilir gibime geliyor. Ya da bilmiyorum akilli, oyun okuyan, vizyonu cok genis, yonetimle futbol arasinda temasi kuracak kisi. Fikir gelisime acik. Futbol direktoru fikrini foruma ilk atan olarak gelistirilmesi yonunde desteginizi bekliyorum.
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2014 saat 10:34
Ertuğrul hocayı istemeyenlerin takımı başka hangi hocaya layık görüyorlar çok merak ediyorum. Anadolu takımını şampiyon yapmış başka hoca varmı piyasada. Trabzon o kadar geride kaldı ki yeni gençler trabzonun daha önce şampiyon olduğunu bile unuttu. Hocanın açıklamalarını okuyanlar dinleyenler vardır. Her sözüne katılıyorum. Stad dolmuyor, kötü tezahürattan saha kapanıyor cezalar alıyoruz, futbolcular ıslıklanıyor moraller bozuluyor. Bumu takımını sevmek her koşulda ne olursa olsun destek olmak. Biz bu takımı başarılar kazandığı içinmi sevdik. Şehrimizin takımı diye sevdik. Dik duruş için sevdik.Ele güne karşı omuz omuza durmak için sevdik. Bu forumda herkez bi yerlere bi kişilere sallaıyo sürekli Yapıcı konuşan çok az. Bence herkez şapkasını önüne koysun ve işini yapsın. İnsanlar o kadar borcun kısıtlı kadronun içince neler yapmaya çalışıyo görelim bunları. Bizim işimiz yensekte yenılsekde destek olmak takımın yanında olmak. Kupa maçındaki şampiyon tezahüratı gibi. Unutmayın Biz Eskişehirsporluyuz herkezin gıpta ile baktığı. Manyak bunlar dediği.Adamların futbolla alakası yok sadece trübün yapmaya gelmiş dedikleri takımız biz...
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2014 saat 14:26
Ertuğrul hoca ile yeni stadımızda bir sezon geçirmek isterim.
Ağır ekonomik yükle hoca yinede takımı Avrupaya taşıdı, bu onun her yıl avrupaya Anadolu takımı taşıma kariyerine de devam ettiği demektir. Taraftar takıma sahip çıkmıyor. Küfürlerle cezalar aldırıyor. Oyuncular devre arası resmen ayaklandı, takım dağılıp gidecekti. Antalya nın Kayserinin küme düştüğü ligde bu yıl gerçekten başarılıyız. Son sezonunu yaşayan ihtiyar bir kadro denk geldi bu yıl hocaya. Her yıl Avrupada mücadele eden bir takım olmalıyız. Bunuda ben Ertuğrul hoca ile 5 yıl anlaşılarak yapılabilir diye düşünüyorum. O zaman kapısıda fazla aşındırılmaz, çünkü her takım onu istiyor, Bursa da geldi gelecek sesleri yükseliyor.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
Mesut_ES_1971 Liste gör
Deneyimli Yazar

Mesut
Yer: Bursa
  Alıntı Mesut_ES_1971 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2014 saat 14:31
Birde yeni stadın tam yıl kombineleri şimdiden satışa çıksın diyorum. Şimdiden 20.000 kombineyi tam yıl için satalım diyorum. Böylece yeni stadımıza sağlam bir kadro ve güçle girelim diyorum. ETİ, Sarar ile yeni stadın reklam anlaşmaları da şimdiden yapılmalı. Beşiktaş stad yokken Vadofone ile anlaştı, biz neden hala bekliyoruz, stad isim sponsorlukları için teklifler alalım. Kombinelerin şimdiden satılması ve stadın tamamen dolacak olmasını sponsorlara gösterelim, Ben Bursa dan kombine alacağım.
ESES li Doğmuşum
Yukarı
upper acchelon Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskisehir
  Alıntı upper acchelon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2015 saat 11:41
Yikilan vergi dairesinin yeri Eskisehirspora 99 yilligina cuzi bir rakama kiralansin.
Bir insaat sirketiyle forma arkasi icin sponsorluk falan ile bu alana alisveris merkezi, otopark falan yapilsin.
Kira otopark geliri kulube kalsin. Yillik valilik, belediye denetim yapsin ki birileri bu gelirin ustune konmasin.
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Ara/2015 saat 14:56
Şirket statüsüne geçilsin başka şey istemiyorum.
Diren ESES...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,359 saniyede hazırlanmıştır