eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ZTK 2.Hafta Sivasspor 0 - Eskişehirspor 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 37>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Online Durum: Offline
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 10:46
Özellikle defans ve kanatlarda 1-2 sürpriz bekliyorum...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
esk__26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskisehir
  Alıntı esk__26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 11:20
Zor mac olucak. Takım olarak disiplini konsantrasyonu  cabuk kaybediyoruz.  Rakip istekli bir sekilde  onde basarsa deplasmanda olmamızıda dusunursek Konya ve Akhisar maclarının kopyasını izleyebiliriz.
Yenmemiz sart yarına kadar full konsantre olmamız gerekir.
Yukarı
heisenberg_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Cullen Bohannan
Yer: torino
  Alıntı heisenberg_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 13:33
cicinho çirkefine karşı dikkatli olmak lazım çaktırmadan arkadan tekmeliyor rakibi kızdırıyor karşı oyuncu kartı görüyor ilk yarı bizim maç dahil en az 3 maçta bunu yaptı bir de stoperleri manuel da costa uzaktan etkili vuruşları var hava toplarında da iyi son lig maçında 2 gol atmıştı yan toptan dikkat etmekte fayda var 
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 16:16
Rotasyonlu çıkarsak yenilmemiz içten bile değil bu kupa maçlarının lig maçından farkı yok kaldı ki ligin çok iyi takımı Sivas
Yukarı
baran_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

baran
Yer: İstanbul
  Alıntı baran_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 16:27
bu maç bizim başka çaresi yook!! gol bile atamayız diyen arkadaşlarımıza kapak olcak bu galibiyet
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 17:23
Alıntı yapılan radres26

kazanmamız mümkün değil, topa fazla sahip oluruz, ençok isabetli pas yapan takım oluruz, oyun bizi mutlu eder , önümüzdeki haftalar için umutlu görüntü çizeriz ama puanı karşımızdaki takım alır.

nası bu kadar emin olabiliyoruz anlamıyorum
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 17:35
Bir eskişehirsporludan bunları duymak ne kadar acı. Bu takım Barcelona ile oynasa handikap Eskişehir derim derdi bir arkadaşım, ben de öyle düşünüyorum.
Moraller bozuk olabilir, forum olarak daha da bozmaya çalışıyor da olabiliriz ama o arma her zaman kazanmak için çıkar ve taraftar da buna inanmak zorunda.
Sivas zor bir takım ama ben kazanacağımıza yürekten inanıyorum. İnanmak zorundayım.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 18:15
doğru söylüyorsunuz, tabiki kazanmak için çıkacağız , isteyeceğiz ama benim burada belirtmek istediğim maç sonundaki açıklamalarla ilgili , iyi oynayıp kaybetmek istemiyoruz hepsi bu.
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 18:27
Alıntı yapılan EnviEn

Bir eskişehirsporludan bunları duymak ne kadar acı. Bu takım Barcelona ile oynasa handikap Eskişehir derim derdi bir arkadaşım, ben de öyle düşünüyorum.
Moraller bozuk olabilir, forum olarak daha da bozmaya çalışıyor da olabiliriz ama o arma her zaman kazanmak için çıkar ve taraftar da buna inanmak zorunda.
Sivas zor bir takım ama ben kazanacağımıza yürekten inanıyorum. İnanmak zorundayım.
Takım bitik durumda malesef :(
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Oca/2014 saat 18:41
Alıntı yapılan muhasara

Alıntı yapılan EnviEn

Takım bitik durumda malesef :(
abartmayın ya hiçte bitik durumda değiliz , bence daha iyi maçlar izlemeye başlayacağız ve bu maçı kesinlikle biz kazancağız ara ara takımlarda form ve konsanrtrasyon düşüklüğü olabilir biz bu dönemi konya ve akhisarda yaşadık dahada böyle kötü skor görmeyiz , bizim taraftarda takımımız gömmeyi çok seviyor , şöyle kötüyüz böyle bitiğiz sivastanda bursadanda daha kaliteli kadromuz var
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 37>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,595 saniyede hazırlanmıştır