eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 16.Hafta Eskişehirspor - Gaziantepspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akahraman Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Kahraman
Yer: Afyonkarahisar
Online Durum: Offline
  Alıntı akahraman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 17:07
Alıntı yapılan ecayirli26

Maçın kilidini Cristobal açacaktır . Erken bulacağımız bir gol bize yine evimizde farklı bir skor getirir .
H,ç erken gol bulamadıkki. Hep ikinci yarılar. O da ıkına sıkına. İnşallah bu sefer şu Sergenli  Antepi yeneriz. Bizi bırakıp gittiği için Sergeni pekte sevmiyorum. Misafirperverlik ayrı tabi.
Yukarı
kokopelli Liste gör
Yazar

Kaan Özden
Yer: Kahire
  Alıntı kokopelli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 17:08
Alıntı yapılan VITRUVIES

Alıntı yapılan alpay

BOFFİN TARIK   AKAMİNGO   DİEGO  DEDE     ÖZGÜR    AYTAÇ      ERKAN                TELLO    ERMAN                 JARQUERAHürriyetsiz olmaz fakat yedekten girebilir. Erman ve erkan yanyana olmuyor maalesef. Erman sivastaki gibi direkt hucüm bölgesinde olmalı.Tellodan faydalanmalıyız jarquera ile çok iyi uyum sağlayabilir çünkü ikiside şilili. 

Tello ile Jorquera İspanyolca konuşmaya başlarlarsa Erman Fransız kalmaz mı?

Şaka bir yana, önerdiğiniz 11'i 4-3-2-1 ya da 4-3-3 gibi dizmişsiniz, ancak Özgür ve Erkan'ın savunmadan çok hücuma dönük futbolcular olduğunu düşünürsek bu daha çok 4-1-4-1 gibi bir diziliş olacağını gösterir. (Erkan'la Erman da yine yan yana gelmiş olur.) E. Sağlam oyun içerisinde zaman zaman N'Diaye'yi ileri sürerek bu dizilişi denese de, sezon başından bu yana oynadığımız 15 maçta da  4-2-3-1 dizilişi neredeyse hiç değişmedi ve savunmanın önündeki ikili N'Diaye, Hürriyet ve Aytaç arasından seçildi.

6 maç N'Diaye-Aytaç: 2 Galibiyet, 1 Beraberlik, 3 Yenilgi
8 maç N'Diaye-Hürriyet: 5G, 1B, 2Y
1 maç Aytaç-Hürriyet: 1B

Ben bu maçta da omurgada köklü bir değişiklik beklemiyorum: Veysel savunma dörtlüsündeki yerine, N'Diaye de savunma önündeki ikiliye döner, Aytaç yedek başlar. Üçlü için alternatifler var, ben Kayseri önündeki Özgür-Jorquera-Kamara üçlüsünü bekliyorum. Böyle olursa Bienvenü'ye yer kalmaz ve Necati ile başlarız. Ancak Jorquera-Kamara'dan biri olmazsa yine Bienvenü'yle başlayıp, Necati'yi sonradan oyuna alacağını tahmin ediyorum. Necati-Jorquera şirketinden de yine asist ve gol bekliyorum.

Güzel bir yorum olmuş. Fethiysepor maçında Dinlenmeyen Diğer oyuncularımızın dinlendireileceğini düşünüyorum ve sonraki Antep maçında da kemik kadroyla çıkarız. Fethiye maçında:
Boffin - Tanju(Veysel) Akaminko Servet Dede - Aytaç N'diaye - Özgür Tello Erkan - Bienvenü
Antep maçında:
Boffin - Veysel Akaminko Diego Tarık - Hürriyet N'Diaye - Kamara Jorquera Erkan(Erman) - Necati
"Tek sevda ESES, tek büyük ESES"
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
  Alıntı kalender 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 17:31

Rakip takımlar Eskişehir'e genellikle 1 puan için geliyor. Antep'te 1 puan için gelecekse vay halimize,yatan kalkmıyor.
kalender
Yukarı
10cem26 Liste gör
Deneyimli Yazar

cem çalık
Yer: balık ES ir
  Alıntı 10cem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 18:16
Antep maçında kamara oynayamaz cezalı diye yazdı gazeteler
BU SEVDA BİTMEZ... SON NEFESE KADAR ESES...
Yukarı
stare Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı stare Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 19:52
bu maçta takımdan net bir galibiyet bekliyorum,antepi de evimizde yenemezsek benim şuan ki kadro ve teknik heyete karşı hiçbir umudum kalmayacak
Yukarı
a_kadir26 Liste gör
Yazar

abdülkadir
Yer: eskişehir
  Alıntı a_kadir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 20:03
arkadaşalar umarım kazanırız ama ben pek umutlu değilim çünkü gaziantep çok formda ve 4 haftadan beri yeniyor(son maç 2 ondan öncekiler 3 er gol attılar)esesimize gelincede erciyesspordaki veya kayserispordaki gibi oynarsa çok zor yenildiğimiz fener maçındaki gibi oynasınlar yeter yenmemiz için bizim defans işi sağlam tutacak ilerleyen zamanlarda taraftar üstünlüğünüde kurup yenebiliriz sergen yalçından bir 3 puan alalım
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
Yer: Eskişehir
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 20:06
En az gol yiyen takımız ve iddia ediyorum gol yemeden de kazanıcaz inşallah.
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 20:06
antebin 4 haftadır kazanması bizim için müthiş bir avantaj bu bile kazanmamız için yeterli bir sebep. iddaa muhtemelen 1.50 gibi ganyan verecektir bize. taktik teknik olaylarına gelirsek sergenin müthiş bir fikstür avantajı vardı. içeride trabzon erciyes elazığ gibi dışarıda gençlerbirliği gibi vasat takımlarla oynadı. antebi yeneceğimizi düşünüyorum.
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 20:31
Erkan ve Erman oynarsa beraberlik iyidir. Fakat onlar oynamazsa galibiyet kaçınılmaz olur
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 20:52
Alıntı yapılan akahraman

Alıntı yapılan ecayirli26

Maçın kilidini Cristobal açacaktır . Erken bulacağımız bir gol bize yine evimizde farklı bir skor getirir .

H,ç erken gol bulamadıkki. Hep ikinci yarılar. O da ıkına sıkına. İnşallah bu sefer şu Sergenli  Antepi yeneriz. Bizi bırakıp gittiği için Sergeni pekte sevmiyorum. Misafirperverlik ayrı tabi.

Haklısınız hocam zar zor gol atıyoruz bu da kanat ve ileri uç oyuncularından

kaynaklanıyor bana göre mesela erkan kamara erman bu oyuncuları defans arkası koşu yaparken göremiyoruz  kontra atak diyemeyecegim ama hızlı bir şekilde çıkmaya çalıştığımız 

pozisyonlarda da oyuncular oyunu rolantiye alıyor pas yapıyorlar .

Ertuğrul hocanın bursayı nasıl şampiyon yaptığını hepimiz biliyoruz . Bana kalırsa hala Ersun hocanın formatında oynuyoruz.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır