eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Football Manager

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Online Durum: Offline
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2013 saat 13:36
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan ChampioN

fm 2014 arma yamasını nerde bulabiliriz

Kurulum: İndirdiğiniz ”Turkey” adlı klasörü; Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2014/Graphics/Logos içerisine atınız. Ardından Cache dosyasını siliniz.
Buradan İndirin

birde ismim yabancı oluyo oyuncularda yabancı yani eskişehirsporun gerçek oyuncuları olmuyor mert bahsetmiş ama dedigi linkten yapamadım başka link var mı onunla alakalı

Hacım verdiğim linkteki rar dosyasını indir "update" klasörünün içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyala ardından Crack dosyasının içindeki fm.exe yi eskisiyle değiştir. Bütün hataları gideriyor. Ben 2 aydır sorunsuz oynuyorum.
Download Linki

Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESES2688 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2013 saat 20:41
Ben fm 2014 kurdum crack yaptım oyun açılıyor fakat oyun içi yazılar gözükmüyor yani aynı renkteki punto üzerindeki yazılar gözükmüyor bunun için ne yapmalıyım bi çözüm bulamadım yardımcı olacak arkadaş varmı ?
ESKİŞEHİR
Yukarı
Fatih_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: İstanbul
  Alıntı Fatih_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2013 saat 21:10
iyiki almışım orjinalini verdiğim para sonuna kadar helal olsun .
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Ara/2013 saat 21:15
yav ben biraz geride kaldım fm 12den sonrasını almadım yamalarla yürütüyorum.ben bir türlü sağlam bi 14 yaması bulamadım. bilen duyan gören varsa 14 yamasını link yollasın lütfen Smile
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2013 saat 14:51
Alıntı yapılan ESES2688

Ben fm 2014 kurdum crack yaptım oyun açılıyor fakat oyun içi yazılar gözükmüyor yani aynı renkteki punto üzerindeki yazılar gözükmüyor bunun için ne yapmalıyım bi çözüm bulamadım yardımcı olacak arkadaş varmı ?

Buradan dosyayı indirip temayı yükleyin. Sorununuz büyük ihtimal çözülecektir.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
  Alıntı ChampioN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2013 saat 14:52
Alıntı yapılan havuç ali

yav ben biraz geride kaldım fm 12den sonrasını almadım yamalarla yürütüyorum.ben bir türlü sağlam bi 14 yaması bulamadım. bilen duyan gören varsa 14 yamasını link yollasın lütfen Smile

Torrent Kullanmayı biliyorsan oyun ve yama linkleriyle yardımcı olabilirim.
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2013 saat 15:17
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan havuç ali

Torrent Kullanmayı biliyorsan oyun ve yama linkleriyle yardımcı olabilirim.

valla çok iyi olur ya Smile
KARADENİZ ESES | BKŞ
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2013 saat 15:37
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan ChampioN

fm 2014 arma yamasını nerde bulabiliriz

Kurulum: İndirdiğiniz ”Turkey” adlı klasörü; Belgelerim/Sports Interactive/Football Manager 2014/Graphics/Logos içerisine atınız. Ardından Cache dosyasını siliniz.
Buradan İndirin

birde ismim yabancı oluyo oyuncularda yabancı yani eskişehirsporun gerçek oyuncuları olmuyor mert bahsetmiş ama dedigi linkten yapamadım başka link var mı onunla alakalı

Hacım verdiğim linkteki rar dosyasını indir "update" klasörünün içindeki dosyaları oyunun kurulu olduğu yere kopyala ardından Crack dosyasının içindeki fm.exe yi eskisiyle değiştir. Bütün hataları gideriyor. Ben 2 aydır sorunsuz oynuyorum.
Download Linki

Eyvallah hocam oldu ,teşekkür ederim.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2014 saat 20:03
Oynayan arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem ama oyunda yeni stad inşaa edemiyor takım daha doğrusu başkana bu konuda konuşma açamıyor. Nedeni ise 1/7/2015'te oyunda yeni stada geçeceğimiz-miş :D
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2014 saat 23:24
Alıntı yapılan aciktribun

Oynayan arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmem ama oyunda yeni stad inşaa edemiyor takım daha doğrusu başkana bu konuda konuşma açamıyor. Nedeni ise 1/7/2015'te oyunda yeni stada geçeceğimiz-miş :D

ben 2021 deyim 34930 kapasitesi var stadın 6 senedir genişletmeye çalışıyorum para da var ama hala başkan kabul etmiyor.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,445 saniyede hazırlanmıştır