eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Football Manager

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 22:35
Bakıyorum arkadaşlar falan da oynuyor,
Türkiye de baya oynayan var herhalde

bana sıkıcı bir oyun gibi geliyor,
ben de mi oynasam acaba :D

-
Bir de şu arma konusu var , çoğu takımın armasını göstermiyorlar, buna bir mod falan var mı

Ve online oynaya biliyormuyuz ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
homfa Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehir
  Alıntı homfa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 22:40
Alıntı yapılan Bidon26

Bakıyorum arkadaşlar falan da oynuyor,
Türkiye de baya oynayan var herhalde

bana sıkıcı bir oyun gibi geliyor,
ben de mi oynasam acaba :D

-
Bir de şu arma konusu var , çoğu takımın armasını göstermiyorlar, buna bir mod falan var mı

Evet, Türkiye'de çok popüler bir oyundur. Bazen oyun başında sabahladığım oluyor. Logo paketi var. İndirilen sitede logoların oyun içinde nasıl gösteriliceğini anlatıyorlar. Bunun yanında forma paketi, yüz paketleri var. Hatta daha fazla paket var. Logo olayını pek fazla takmana gerek yok.
Online oynabilirsin. Hamachi kurarak arkadaşların arasında oynabilirsin ama sunucuya bağlanıp oynamayı pek denemedim.
Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 22:52
Alıntı yapılan Bidon26

Ve online oynaya biliyormuyuz ?

Armalar için yama var.

Steamdan alınırsa online oynanabilir.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Kas/2013 saat 23:28
Erkut-Okan-Özgür-Aytaç falan geleceği parlak oyuncular Erman-Jorquera-Tello iyi oynuyor Erkan takımda kalmak istemiyor iyi paraya satabilirsiniz Dede çok iyi ama yaşlı bir de maaşı yüksek N'diaye çok iyi ama bende çok kart görüyor nedense :D bienvenü maaş olarak ciddi bir yük satabilirseniz satın ben satamadım :D
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2013 saat 23:24
Jorquera ilk kez kupa maçında oynattım Iskendurunspora karşı , 6 tane gol attı :D

Bienvenu yu satamıyorum :D
Hürriyet-Erkan-Veysel takımdan gitmek istiyor,

Yukarı
aciktribun Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı aciktribun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ara/2013 saat 23:28
Daha maç yapmadım ama ilk hazırlık maçım olympiakos ile. 3 atarım
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2013 saat 00:45
Ben öğrenciyim Fm 2014 alamıcam ama ücretsiz Fm 2013'ü indirip oynayabilirmiyim ? ücretsiz ?
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2013 saat 01:00
Alıntı yapılan Matador26

Ben öğrenciyim Fm 2014 alamıcam ama ücretsiz Fm 2013'ü indirip oynayabilirmiyim ? ücretsiz ?
`
tabiki, biz de ögrenciyiz ve herzaman öğrenci kalacağız :D
Yukarı
cisse007 Liste gör
Deneyimli Yazar

Halit
Yer: Turkey
  Alıntı cisse007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2013 saat 08:46
malum takımın en büyük sorunu golcü. oyuna ilk başladığında serbest olan lazovic'i mutlaka değerlendirin adam boş geçmiyor.

bir de cerri diye bir oyuncu var m.city falan istiyor imza attır seçeneği mevcut biraz fazla maaş verip bir sonraki seneye alabilirsiniz geleceği çok parlak. ona alternatif enes ünal var ama bursa kolay bırakmıyor.

bir de yeri gelmişken ndiaye kiralık olduğundan satın alması zor çok para istiyorlar, alternatif tolga cigerciyi satın alma opsiyonlu kiralayın takımın vazgeçilmezi oldu bende.
seni sevmeyen ölsün..
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ara/2013 saat 12:34
Bu armaların yamalarını nereden indirebiliriz ?
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır