eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Football Manager

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2015 saat 22:27
Alıntı yapılan sadeceses

Alıntı yapılan esesliates

fm 15 de kariyer hikasi yazıyorum takip edebilirsiniz renkdaşlar

http://fmturkiye.net/forum/index.php?/topic/7069-istanbul-hakimiyetine-son-eski%C5%9Fehirspor-sezon-1/
Kolay gelsin...

saolasın
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2015 saat 14:25
Alıntı yapılan esesliates

fm 15 de kariyer hikasi yazıyorum takip edebilirsiniz renkdaşlar

http://fmturkiye.net/forum/index.php?/topic/7069-istanbul-hakimiyetine-son-eski%C5%9Fehirspor-sezon-1/

şampiyon Eskişehirspor
Yukarı
GodLeSS Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Perama - Greece
  Alıntı GodLeSS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2018 saat 09:58
CM 98 ile baslayip CM2000,den sonra FM'e gecip FM 2015 ile biraktigim bu oyuna 2 gun once FM 2018 ile tekrar basladim.

Malum herkesin bildigi gibi takim 1. lig icerisinde ve -3 puanla baslayacak transfer yasagimiz yok =)) sevindirici gibi olsada 150.000 TL gibi bir komik transfer butcesi var bostaki oyunculari aramaktan gina geldi kiralik kimseyi de getiremedim oyun veri tabanini hep en yuksek kullandigimdan oyuncu havuzu genis fakat Turk uyruklu oyuncu bulmak cok zor. Mac kadrosuna 5 yabanci alabiliyoruz bu nedenle secimleri cok dikkatli yapmaliyim. Demem o dur ki bu oyunu (FM2018) guncel olarak oynayan arkadaslar var mi ?

Kadro genel olarak fena degil gibi fakat bir taktik oturtamadim. Yillardir kullandigim 4-3-3 Dominand'i kadroya uyduramiyorum oyuncu rolleri ve pozisyonlari uymuyor taktik ve teknik acidan takima uyacak bir sisteme ihtiyacim var ayrica oyundaki mevcut kadroda sag bek pozisyonunda alternatif sikintisi var arkadaslar kisacasi bana oyun basinda takimi saglam olusturmak icin oneri ve tavsiye verebilecek var mi ?

Baska Diyenlere inat...!!!
Yukarı
Mer Liste gör
Usta Yazar

Mertcan
Yer: İst - Plovdiv
  Alıntı Mer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Tem/2018 saat 22:43
şu oyunu konsola koysalar başından kalkmam :)
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
Yer: Turkey
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2018 saat 08:20
ilk olarak FIFA soccer manager 97 oynamstim onun gibi rahat oynanan bi manager bulamadim FIFA 18 aldim ama manageri yok illa futbolcuyu sahada sen yurutucen isresen 15_0 yeniyorsun hic bana gore değil iyi bi manager tavsiye edermisiniz
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır