eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 454647
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
Online Durum: Offline
  Alıntı EGELİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 16:50
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan yusuf_69

Alıntı yapılan yusuf_69

Takımın komple kötü olduğu bu tip maçlar, bana hep anormal gelmistir. Sen kalk Çaykur u evire cevire yen, ez adeta, kalk sonra dandik bir gençlere yenil. Ligin başında zor fikstürü, ilk 3 olacak sekilde tamamlama şansı yakala, sonra kalk ligin dibine inen genclere yenil. Ne bu simdi? Mantik nerde? Bunlar anormal hadiseler. Akil ve mantik yok bu olayda.

Eğer takım, Cuma akşamı Akhisar'ı üstün bir oyunla yenerse, ki ben buna ihtimal veriyorum.. O zaman bu kaybedilen Gençler maçının açıklamasını nasıl yaparsınız? Demem o ki, bu takımın ve kadronun Gençlere bu kadar komple kötü oyunla yenilmesi İMKANSIZ ! ben bu tip maçlarımıza asla İNANMAMIŞIMDIR!

Aklıma ilk gelen Ertuğrul Hocayla Mehmet ÖZDİLEK'in yakınlığı geldi, gençlerbirliğine yeni geldi ve son sıralarda

Ben Ertuğrul Sağlamın yerinde olsam arkadaşın şu utanç yazısını savcıya verir hakkında dava açarım.  Aldığım parayı da hayır kurumlarına bağışlarım.
Yukarı
sheva37 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı sheva37 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 16:52
Ertuğrul hocada tüm topçulara laf geçirecek şike yapsınlar diye ha,güldürmeyin.Ayrıca maça içip içip gelen koltukları kıran,etrafa zarar veren,geçebilir miyim diye soran çocuğa "defol git başka yerden geç" diyen o haysiyetsizlere yazıklar olsun sizin gibiler desteklemesin bu takımı,bi de asıl taraftar biziz diye geçiniyorlar.
KALSADA SON NEFES ÖLÜMÜNE ES-ES
Yukarı
hus@mES Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Eskişehirim
  Alıntı hus@mES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 16:53
İş kazası olarak değerlendiriyorum. Takımı bu sezon ilk kez bu kadar telaşlı gördüm. Gerçekten 3 puan istiyordu takım. Ama sabır ve taktik disiplinle daha önceki maçlarda yapılan kontrollü oyundan uzaktık. Gençler de bunu maç başı oyunu forse ederek golü buldu. ilk 2o dk. gol yemeseydik maçı rahat alırdık.
Bence Akhisar maçını alıp Trabzon maçını yine final havasına sokar bu takım... HEP DESTEK TAM DESTEK... Son söz: CAUSİC !
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
26es1992 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet
Yer: Kuyubaşı
  Alıntı 26es1992 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 18:07
yuzde70 topla oynayınca hanemize 1 puanmı yazılıyor? genclerınde ısıne geldı resmen topla oynamamıza kendı sahamızda ızın verdıler taktık vermek haddımıze degıl ama oyuna kontrollu baslayıp ılk yarıyı gol yemeden atlatıcaktık 2. yarı kılıt cozuluyor zaten kamarayı bıkac hafta dınlendırmek gerek
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 18:43
Alıntı yapılan yusuf_69

Alıntı yapılan yusuf_69

Takımın komple kötü olduğu bu tip maçlar, bana hep anormal gelmistir. Sen kalk Çaykur u evire cevire yen, ez adeta, kalk sonra dandik bir gençlere yenil. Ligin başında zor fikstürü, ilk 3 olacak sekilde tamamlama şansı yakala, sonra kalk ligin dibine inen genclere yenil. Ne bu simdi? Mantik nerde? Bunlar anormal hadiseler. Akil ve mantik yok bu olayda.

Eğer takım, Cuma akşamı Akhisar'ı üstün bir oyunla yenerse, ki ben buna ihtimal veriyorum.. O zaman bu kaybedilen Gençler maçının açıklamasını nasıl yaparsınız? Demem o ki, bu takımın ve kadronun Gençlere bu kadar komple kötü oyunla yenilmesi İMKANSIZ ! ben bu tip maçlarımıza asla İNANMAMIŞIMDIR!

Kendi adıma cevap vereyim; Yukarıda yazdıklarımdan dolayı hiç bir saçma ithamda bulunmadım.. Bulunmam da..Sadece, bu tip yenilgilere inanmıyorum yazdım..Zor fikstür başlangıcından gayet başarı ile çıkıyoruz..Ve Gençlere yeniliyoruz..Taraftar havaya girip Ankara'ya koşmadı mı? Neden? Çünkü ciddi ciddi, yeneceğimizi düşünüyorduk..3.lüğe çıkacağız diyorduk.. Ne oldu? anlayan varsa bana da anlatsın..Ben de anlıyım..Geçmiş maçlarımızı şöyle hatırlayın tek tek, bu kadar kötü maçımız oldu mu? Diyorlar ki, Alanya maçınının ilk yarısı da kötüydük..Kötüydük ama As kadro ile çıkmadık ki maça..Gençler deneniyordu hep..Velhasıl, bu tip bir yenilgiyi ben izah edemiyorum.. Ben bu Gençler maçının analizini yapamıyorum..Mantığım duruyor..Çok iyi dedik, havamızı bulduk dedik...Jorguera canavar çıktı dedik..eee? Bu ne şimdi? En iyisi bu tip maçlar ve yenilgiler sonrası hiç yazmamak..Millet aportta bekliyor..En suçlu kişi olarak, birilerini bulma telaşına düşüyor... Ben asla takımıma saçma ithamlarda bulunmam.. Haa..yazımdan dolayı bu havaya kapılıp işi oraya çeken renkdaşları da bilemem..Onlara da tavsiyem yorum yaparken abartmamak en doğrusu.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 21:43
[QUOTE=Mesut_ES_1971] Şampiyonlukla ilgili besteleri bir 10 yıl erteleyelim diyorum. Ne kadar para o kadar transfer. Maalesef zirveye oynayan takımların bıraktıklarını golcümüz diye alıyoruz. Ben İstanbul dan gelipte ESES te parlayan bir tek oyuncu görmedim. Hatta ilk küme düşüşümüzde Saffet Sancaklı (gol kralı olup BJK de geldi, GS den Vedat, Sedat, Kuzmanosky,.. 5 oyuncu geldi, o yıl ilk defa takım küme düştü. İstanbuldan gelen bir tane bile oyuncu görmek istemiyorum artık. Hatta yıldız olamamışlarından bile bir iş çıkmıyor. Bu gün Erkut beni yine deli etti, insan depar atar bir atağa kalkar be.

zaten şampiyonluk şarkıları söylemek için çok ama çok erkendi. ama bizim taraftarın tek hayali bu olduğu için biraz ışık görünce hemen coşuyor. çok bekledik çünkü, alt liglerde iken bile bir bu takımın şampiyonluk kupasını şehre getireceğini düşündük hep. ertuğrul hoca bile bir kaç demecinde daha erken dedi hep. ürkütmemek lazım birilerini, derinden ve sağlam gitmek lazım sabırla. toplama takımla bu iş zaten olmaz; takımın ana iskeletini bozmadan ve gönderdiğinden daha iyisini alarak zamanla olur bu işler. hele biz bu sene bi kupa alalım da gerisi Allah kerim...
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 454647

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır