eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 10.Hafta Gençlerbirliği 2 - 0 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 44454647>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESES_SEVDASI Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ESES_SEVDASI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 20:30
Maç sonu stattan ayrılırken bizleri güzel tribünümuz için alkislayan Gençlerbirliği taraftarina selam olsun, yolları açık olsun..
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 20:40
kamara bütün topları öldürdün be kardeşim...ertuğrul hoca kamarayı biraz askıya almalı...
ne mesut hoşcan ne halil ünal en buyuk taraftar
Yukarı
TOZMAN5 Liste gör
Yazar

selçuk
Yer: bostancı
  Alıntı TOZMAN5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 21:48
böyle aşırı ümitlendiğim maçlarda yenilince beton etkisi yaratıyor..
NE MUTLU ESKİŞEHİRLİYİM DİYENE
Yukarı
eseslibo Liste gör
Deneyimli Yazar

ibrahim
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslibo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 22:15
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Maç sonu stattan ayrılırken bizleri güzel tribünümuz için alkislayan Gençlerbirliği taraftarina selam olsun, yolları açık olsun..

Bizde işte hepiniz o... sunuza kadar girip adamlarda ne ana bıraktık ne bacı bıraktık.. Koltukları kırıp sahaya attık.. Derdimiz ne anlamıyorum. Gençler taraftarı tek bir karşılık bile vermedi, biz hala siz şöylesiniz, böylesiniz.. Şu huyumuzu ne zaman bırakıcaz anlamıyorum.
Yukarı
anka26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tayfun SÖNMEZ
Yer: ANKARA
  Alıntı anka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 22:23
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Aynen katılıyorum. Ama keşke o maç sonundaki bize küfür etmeyen ve sadece takımlarını destekleyen G.Birliği taraftarına edilen küfürler olmasaydı. Yanımızdaki çocuklarımız "baba onlara neden o... ç... diye bağırıyorlar" diye sordu, cevaplayamadık. Bir tane bile olsa tribünden atılan koltuk bize, büyük ESES taraftarına yakışmadı. Ama yinede muhteşem bir tribün vardı, coşkulu, ateşli...
Alsada Bu Sevda Canımızı, Hayatın Anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
yusuf_69 Liste gör
Usta Yazar

YUSUF ÖMÜR
Yer: Turkey
  Alıntı yusuf_69 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Kas/2013 saat 22:54
Alıntı yapılan yusuf_69

Takımın komple kötü olduğu bu tip maçlar, bana hep anormal gelmistir. Sen kalk Çaykur u evire cevire yen, ez adeta, kalk sonra dandik bir gençlere yenil. Ligin başında zor fikstürü, ilk 3 olacak sekilde tamamlama şansı yakala, sonra kalk ligin dibine inen genclere yenil. Ne bu simdi? Mantik nerde? Bunlar anormal hadiseler. Akil ve mantik yok bu olayda.

Eğer takım, Cuma akşamı Akhisar'ı üstün bir oyunla yenerse, ki ben buna ihtimal veriyorum.. O zaman bu kaybedilen Gençler maçının açıklamasını nasıl yaparsınız? Demem o ki, bu takımın ve kadronun Gençlere bu kadar komple kötü oyunla yenilmesi İMKANSIZ ! ben bu tip maçlarımıza asla İNANMAMIŞIMDIR!
Yukarı
alpay Liste gör
Deneyimli Yazar

Alpay
  Alıntı alpay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 11:59
1 hafta boyunca antremanlar yapıyorsunuz fakat ortada ne var? %70 topa sahip olma ESES, %30 gbirliği fakat sonuca bak: 2-0 yeniliyoruz başka lafada gerek yok.Bu hafta akhisar bizi burada yenerse şaşırmayacağım.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 12:08
Antalya ve kasımpaşayı yendik üst üste beşiktaşa yenildik elazığ ve rizeyi yendik gençlere yenildik şöyle 3-4 maç üst üste bir seri yapamıyoruz hep böyle tam gidicez önümüze gelen maçı yeniliyoruz
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 12:42
Alıntı yapılan yusuf_69

Alıntı yapılan yusuf_69

Takımın komple kötü olduğu bu tip maçlar, bana hep anormal gelmistir. Sen kalk Çaykur u evire cevire yen, ez adeta, kalk sonra dandik bir gençlere yenil. Ligin başında zor fikstürü, ilk 3 olacak sekilde tamamlama şansı yakala, sonra kalk ligin dibine inen genclere yenil. Ne bu simdi? Mantik nerde? Bunlar anormal hadiseler. Akil ve mantik yok bu olayda.

Eğer takım, Cuma akşamı Akhisar'ı üstün bir oyunla yenerse, ki ben buna ihtimal veriyorum.. O zaman bu kaybedilen Gençler maçının açıklamasını nasıl yaparsınız? Demem o ki, bu takımın ve kadronun Gençlere bu kadar komple kötü oyunla yenilmesi İMKANSIZ ! ben bu tip maçlarımıza asla İNANMAMIŞIMDIR!

Aklıma ilk gelen Ertuğrul Hocayla Mehmet ÖZDİLEK'in yakınlığı geldi, gençlerbirliğine yeni geldi ve son sıralarda
Yukarı
SkyPlus Liste gör
Usta Yazar

Serhat Taşkın
  Alıntı SkyPlus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Kas/2013 saat 13:55
Alıntı yapılan ~ERHAN~

Alıntı yapılan yusuf_69

Alıntı yapılan yusuf_69

Aklıma ilk gelen Ertuğrul Hocayla Mehmet ÖZDİLEK'in yakınlığı geldi, gençlerbirliğine yeni geldi ve son sıralarda
Utanıyorum şu yazdığınız yorumdan ve sizde ya utanmalısınız! Resmen şikeyle suçluyorsunuz bu nasıl bir zihniyettir arkadaş? :(
Dürüstlük - Saygı - Güven
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 44454647>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır