eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Çağrı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 16:36
destek güzelde bukadar şova dönüşmesi ve dillendirilmesi çok rezil bir durum. en azından başkanmın zırtbırt unakıtanın adını her yerde anmaması lazımdı. her takım yardım alıyor ama bukadar aşikar değil. uankıtanın bunu bizi sevdiği için yapmadığı buradan belli zaten. eğer bizi düşünüp yapsa bukadar reklam etmezdi bizi. adam gibi sevinemedik bile. leketti resmen bizi. antalyada bir sürü transferi bakanları sayesinde yaptı kocaelide ama bizim kadar manşet olmadılar. yönetimin bu yalakalık huyundan vazgeçmesi lazım ve birilerinin sayın unakıtana bizim rahatsızlığımızı iletmesi lazım yeter artık. biz efsane takımız parti takımı değiliz...
ES-ES
Yukarı
ESES1965 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı ESES1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/May/2008 saat 17:05
ARKADAŞLAR 3 SENE ÖNCE 2 LİG/B DE İKEN HOCAYA SÖVMÜYOMUYDU BU TRİBUNLER DESTEKLEMİYOR DİYE, KEMAL AMCA BİZE RONADİLYOYU AL DİYE BAĞIRAN BİZİM TARAFTAR DEĞİLMİYDİ, HOCA HATA YAPMIŞTIR. SEN BOŞ BIRAKIRSAN BİRİ GELİR DOLDURUR O BOŞLUĞU, GEÇEN SEÇİM AZ BİR FARKLA BİTMİŞTİ. BU SEÇİMLER DAHADA ZOR OLACAK HOCA İÇİN (ADAY OLACAKSA TABİİ), NEBİ BAŞKANA GELİNCEDE İSTER İSTEMEZ BU YOLA GİRMİŞTİR , TAKIMA SAHİP ÇIKACAĞIM DİYEN ADAM TÜRKİYE CUMHURİYETİ MALİYE BAKANI'DIR (KİŞİLİĞİNİ KARIŞTIRMAYIN) BU YETKİYE SAHİP BİRİNE KARIŞMA DEMEKTE ÇOK ZORDUR. MADEM TÜM ES-ESLİLER OLARAK BU DURUMDAN RAHATSISIZ O ZAMAN TAKIMA BİZİM SAHİP ÇIKMAMIZ GEREK AMA ARTIK BU DURUMA DÜŞTÜK NAPARSAK YAPALIM İZİ KALICAK, BENCE MİLLETE BAKMAYIP HER DESTEĞİ KABUL EDEREK SÜPER LİGDE KALICI OLMAYA BAKMAKTIR. TÜRK MİLLETİNİN HAFIZASINA GÜVENİYORUM(3 GÜN KONUŞULUR UNUTULUR)
TEK TAKIM TEK AŞK
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 18:42
Bu gün işim gereği Sakarya'nın Pamukova ilçesinde idim.Tesadüfen İbrahim Solak isminde birisi tanıştım.
Oğlu futbolcu imiş,epeyce oğlundan bahsetti.Eskişehir kesinlikle kaçırmamalı oğlumu,para pulda falan gözüm yok dedi.
Kocaelisporun altyapısı Kaan Dobraya emanet edilmiş ve bu ismi geçen Futbolcu 2 ay Kocaelispor paf ile antremanlara çıkmış(her maçta 1-2 tane gol atmış),A takıma alınacakmıştı,son anda araya torpil girince(Tuncay Şanlının yeğenini kaydırmışlar.)şu an iti barı ile Sakarya 1.Amatör kümde Teksporun lisanslı oyuncusu görünmekte imiş.

D.trh:1991
Boy 1.80
Kilo 76
mevki,forvet

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=915754

İşte bu tip oyuncuları iyi değerlendirmek lazım.Yönetimin bu konudan haberi olduğunu duydum,umarım ilgilenirler.
Not:Bu konu ile ilgili olarak babasını cep nosunu aldım.Yönetime duyurulursa özelden bilgi veririm.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 19:19
Yönetime söyleyin beni de değerlendirsinler :)

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 19:30
Benim yönetime çağrım, yalan dolan beyanatlarla bizleri kandırıp oyalamaktansa verdikleri sözleri eski gazete küpürlerinden okumalı. Yerel televizyonlarda katıldıkları programlardaki Yaptıkları şov ve kendi ağzından çıkan sözlerin neler olduğunu hatırlayıp biz neler demişik be abi nasıl yapacağız bunları deyip utanmalarını ve yüzlerinin kızarmasını istiyorum. Stad, satış mağazası, tesis, kurumsallaşma, flaş transferler, şeffaflık, kombine ve bilet fiyatları. Bunların acılımını forumu ve ES ES imi takip eden herkes çok iyi biliyor. Hiçbir sözünde durmamaları taraftarı para kaynağı olarak görmeleri ve bunuda açıkca söyleyip ellerine ayaklarına bulaştırmaları yönetimin ayıbıdır. Hiçbirini unutmadık ama geçtik bana, bize delikanlı bir yönetici çıkıpta şu kadar kombine satıldı desin bakalım. Oraya, buraya gidipte yiyip, içip eğlenip faturasını Eskişehirspor adına almasını çok iyi biliyorlar. Burası büyük ama küçük şehir herkesin ne yaptığından çoğu kişinin haberi var. İkinci başkan 8 yıldır hizmet ettiği kulübünden liglerin başlamasına 4 gün kala neden istifa etti. Üstü kapatıldı gitti meydan şovmenlere kaldı. Haydi hayırlısı.
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 19:39
Alıntı yapılan es_emre26

Yönetime söyleyin beni de değerlendirsinler :)

Sen soyisminden kaybediyorsun
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2008 saat 19:43
Benim de yönetime bir çağrım var,

Resmi siteye bi iletişim formu, bi e-posta adresi koysunlar.
Tepkilerimizi dile getirebileceğimiz bir iletişim yolu yok.
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 16:04
Ey büyük Eskişehirsporumuzun yönetim kurulu(!)

Hergün basında okumaktayız.Ara transfer dönemi yaklaşıyor ve diğer takımlar sürekli yabancı ve gurbetçi oyuncular deniyor.
Siz hala ayakta uyumaya devam ediyorsunuz !!!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Kas/2008 saat 16:22
Sayın Halil Ünal.Şehrimizde iki tane yerel TV kanalı var. Birgün çıkıpta bu büyük taraftarı bilgilendirmek,kafalardaki sorulara cevap vermek gereği duymuyormusunuz.Hani şeffaf bir yönetim sözü vermiştiniz.Örneğin bilet fiyatları konusunda hergün eleştiriliyorsunuz.Çıkıpta kendinizi savunma gereği duymuyormusunuz?Stad konusunda bir çok söylenti dolaşıyor.İşin gerçek yüzünü açıklamak istemezmisiniz?Yoksa taraftarı yok saymaya devammı edeceksiniz?Belki sizi eleştirmekte bizler haksızız,siz haklısınız.Taraftar olarak sizden bilği almak ve kafamıza takılan sorulara cevap istiyoruz çok mu zor.Taraftara kulaklarınızı tıkayarak belki günü kurtarabilirsiniz.Ama inanın ESES'in geleceğini kurtaramazsınız.Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 19:54
paf takımımız dun  otobusle yola çıkmış bu ne rezalettır ya o çocukları otbusle trabzona yollayıp o yorgunlukla maça çıkmalarını mı istıyeceksınız ayıp,koca eskişehirspor camıası bu çocukları uçakla yollayamadı mı?pess doğrusu.Angry
eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır