eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Çağrı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
cebe26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı cebe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 20:40
kombine sahibiyim ama seve seve destekliyorum
inadına eses
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 09:25
kombine sahibiyim böyle bir organizasyon olursa memnuyetle katılırım Big%20smileLOL
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
hutemel Liste gör
Usta Yazar

hüseyin temel
Yer: Bilecik
  Alıntı hutemel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 10:18
Bizlerde Bilecikten Eskişehir'e gelerek hem şehitlerimize saygıda bulunmak geride bıraktıkları ailelerine bir nebze katkıda bulunmak için hemde takımımıza destek olacağız.
önce eses sonra eses
Yukarı
eses260 Liste gör
Usta Yazar

Muzaffer
  Alıntı eses260 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 10:27
Herkezden özür dilerim ben baş sayfayı okumamışım türk milletine canım feda değil 200 Ytl
Biz Türk Doğduk Türk Öleceğiz Bu vatan bölünmez  İstersi 1 milyar olsun şehitlerimiz konu olursa ben seve seve veririm
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2007 saat 10:34
Alıntı yapılan eses260

Herkezden özür dilerim ben baş sayfayı okumamışım türk milletine canım feda değil 200 Ytl
Biz Türk Doğduk Türk Öleceğiz Bu vatan bölünmez  İstersi 1 milyar olsun şehitlerimiz konu olursa ben seve seve veririm
herkes yanlışlık yapabilir kardeşimiz yanlışının farkına varmış düzetti böyle yanlışlıklar olur doğal bir şeydir
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 03:21
Başka bir başlık açmamak adına buradan isteğimi belirtiyorum...

Hernekadar dereyi görmeden paçaları sıvamayı sevmesemde , süperlig yolunda ilerleyişimiz ve devre arası transferleri sebebi ile çok önemli olduğuna inandığım bir hususu dile getirmek isterim.

Süperligde yabancı transfer hakkımızın kullanılmamasının Eskişehirspor'a çok yakışacağını düşünüyorum. Sebebine gelirsek ;

*Öncelikle son yıllarda abartılan yabancı transferlerine tepki olması sebebiyle
*Giden paralara tepki olması sebebi ile
*İlla yurt dışından futbolcu alacaksak bunların gurbetçi gençlerimizden olmasının faydası sebebiyle
*Basında ve kamuoyunda ilgiyi çakeceği sebebiyle
*Geleceğimiz gençlerimize desteğin vurgulanması sebebiyle
*Ülkemize yıllardır gelen yüzlerce yabancıdan sadece birkaçının kaliteli olması sebebiyle
*Ucuz değil Hesaplı fiyata ülkemizdede futbolcu bulabileceğimize olan inancım sebebiyle
*Önümüzdeki devre arasında seneye hazır olması için şimdiden oyuncu alınabileceğini düşünmem sebebiyle( Süperlige yakın olmamız ligimizdeki ve alt liglerdeki futbolcuları cezbeder bence )...

gibi daha pek çok sebep sayabilirim.

Değerli yorumlarınızı ( Yönetim ve taraftarlarlardan ) bekliyorum...

Saygılarımla

Selim Demircioğlu
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 03:55
Hele bir çıkalım önce Stern%20Smile Smile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
prenspamukses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: United States
  Alıntı prenspamukses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 07:22
otomatikkapi:onerin ilginc,degerlendirilebilir fakat sana birkac ornek vermek istiyorum..simdi senin soyleminle liglerden genc oyuncu ve potansiyeli olan turk oyuncular bulabiliriz diyorsun.fakat:artik okadar gelistiki arastirma aglari,menejerlik sistemleri,ayrica kulup icin calisan scout'lar..su an 3.ligde kac oyuncu cikis yapmis,yaslari,ozellikler vs..herkes tarafindan biliniyor..ilhan cavcav'in bile bu konuda soyle bir yorumu var "yurt disindan ayni ozeliklere sahip adami 50.000 euro ya aliyorum 3.lig'de ayni ayarda adama 500.000 euro fiyat biciyorlar" aslinda pekte haksiz sayilmaz mesela mehmet yilmaz kulubunun istedigi para 5 milyon euro!! ama ben sana kendi fikrimi soyleyeyim I.B.B'yede oynayan adriano (brezilyali) denizliden geldi bu sezon bedelsiz..mehmet yilmaz'dan hic bir eksigi yok ve denizli bu adami 130.000 euro'ya brezilya 2.liginden bulup getirmisti..esas mesele bu ozellikte yabancilari bulmak,bu arastirma agini iyi kurmak..bu ornekler uzar..hatirlarsak en son superlig'deki yabancilarimizi!!tam bir rezalet..kuzmanovski(futbolu birakmisti),duah (kara bomba,pardon maytap!) bunu da cok iyi hatirliyorum yilmaz vural sezon basi hazirlik maclarinda sanirim ptt maciydi tam emin degilim baidoo ile beraber denemisti ama ne hikmetse! baidoo'yu begenmeyip yolladi duah kaldi..ve devre arasi nana:)hatirlayanlar vardir..neyse bu tabloya bakinca gercekten insan dusunmeden edemiyor boyle yabancilar alacagimiza hic almayalim daha dogru gibi..fakat liglere baktigimizda yabancilari daha derli,toplu ekipler daha bir one cikiyorlar.mesela ben merak ediyorum acaba yonetimimiz bunlari dusunerek bir on calisma yapiyormu??bir oyuncu portfoliomuzvarmi yabanci anlaminda yoksa sezon sonu yine menejerlerin aginami dusucez??
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 08:58
Dün akşam başkanımız Sn.Hatipoğlunun EStvde gelir-gider durumları ile açıklamaları vardı.
Madem borcumuz 4-5 trilyon,nacizane bir destek kampanyasından bahsetmek istiyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam bu hafta sonu oynanan Sivas-Trabzon maçında,Sivassporlu futbolcuların maça çıkarken açtıkları pankart!
Pankartta yazan yazı,'Haydi Sivasspor için elele,tüm Gsm Operatörlerinden 3058 e bir mesaj gönder,takımınız kazansın'şeklinde idi.
1 sms 5 ytl.idi
Bunu biz neden uygulamıyoruz,böyle bir kampanyada inanıyorum ki tüm taraftarlarımız yağmur gibi sms gönderecektir.
Syg.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Oca/2008 saat 09:13
Alıntı yapılan Banderas_26

Dün akşam başkanımız Sn.Hatipoğlunun EStvde gelir-gider durumları ile açıklamaları vardı.
Madem borcumuz 4-5 trilyon,nacizane bir destek kampanyasından bahsetmek istiyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam bu hafta sonu oynanan Sivas-Trabzon maçında,Sivassporlu futbolcuların maça çıkarken açtıkları pankart!
Pankartta yazan yazı,'Haydi Sivasspor için elele,tüm Gsm Operatörlerinden 3058 e bir mesaj gönder,takımınız kazansın'şeklinde idi.
1 sms 5 ytl.idi
Bunu biz neden uygulamıyoruz,böyle bir kampanyada inanıyorum ki tüm taraftarlarımız yağmur gibi sms gönderecektir.
Syg.

Evet çok güzel bir fikir neden olmasın ki !!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır