eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Çağrı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Online Durum: Offline
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 14:39
Alt yapı giderleri ne kadardır K.Yavuz ve H.Girgin ikilisnin 30 Milyar maaş aldığı doğrumudur ? Şeffaflık adına açıklanmasını  bekliyoruz, çok kişinin merak ettiği budur.
Yukarı
blackandred Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackandred Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 17:09
30 mu oha..... Kamuran Yavuz 15 alıyormuş ama H.G ye o kadar vermezler sanırım.
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
  Alıntı kaansrdr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 17:16
Alıntı yapılan blackandred

30 mu oha..... Kamuran Yavuz 15 alıyormuş ama H.G ye o kadar vermezler sanırım.

H.G geçen yönetimde h.ü ile n.çuhadar"ın bir numarası imiş,şimdi de m.hoşcan nın olduğuna ve şimdiye kadar Futbola hiç bir oyuncu yetiştirmediğine göre ,tek fark h.ü Bir milyar verirken nasıl fiyatını nasıl kat kat artırmış çok entresan bir durum yakamız zor bir araya gelir.
Yukarı
AhmetTarik Liste gör
Usta Yazar

Ahmet Tarık
Yer: Ankara,Eskişehi
  Alıntı AhmetTarik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 18:00
Alıntı yapılan kaansrdr

Alt yapı giderleri ne kadardır K.Yavuz ve H.Girgin ikilisnin 30 Milyar maaş aldığı doğrumudur ? Şeffaflık adına açıklanmasını  bekliyoruz, çok kişinin merak ettiği budur.

Altyapı hocalarına verilen maaşta sorun yok. Ama bu maaşı veriyorsan hakeden hocaya vermek ve karşılığını da istemek hatta takipçisi olmak gerekir.
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 08:48
Sayın Bekir Sıtkı Saraç bu hafta Kuddusi'yi iyicene eleştirmesini istiyorum.Antalya maçımız var nasıl Antalyalı hakem veriliyor.
Yukarı
osmaneses Liste gör
Yazar

osman
Yer: Muğla-Eskişehir
  Alıntı osmaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 10:10
Biri doğrumudur diye soru sormuş diğerleri doğru diye kabullenip cevaplamış...
her zaman ve her yerde Eskişehirspor
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 12:04
Bu hocalarimiz 15 bin TL lik ne is yapiyorlar cok merak ediyorum... Hakiki altyapisi olan Almanya Bundesliga takimlarinda bile bu maasi almak münkün degilken biz nasil ödüyoruz sastim kaldim...  bence bir yanlislik var gibi. Öte yandan Türkiye kücük Amerika, olmayacak bir sey yok...   
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
  Alıntı £$£$ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 12:29
Alıntı yapılan champions26

Sayın Bekir Sıtkı Saraç bu hafta Kuddusi'yi iyicene eleştirmesini istiyorum.Antalya maçımız var nasıl Antalyalı hakem veriliyor.

aynen basın toplantısı yapılsın beğenmediğimiz Bülent Uygun bile ağzına gelenei söyledi hakeme helal olsun jhakkını ceza alma uğruna savundu Lütfen İtiraz vegereklı acıklamaları yapalım ..

Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eyl/2013 saat 16:12
30.000 ayda mı ? Yılda mı ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
Erensoy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erensoy
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erensoy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Eyl/2013 saat 08:20
Paraya bak be.....
Kulübün kapısına bekçi olsam kaç para verirler acaba?

Her zaman her yerde en büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır