eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Çağrı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2013 saat 20:57
NE GEREK VAR?

Her zaman Eskişehirspor’un başarıya ulaşması adına gazeteniz Şehir yaptığı olumlu izlenimlerle hep takımın yanında almıştır. Geçmişte olduğu gibi bugünde yönetim içinde şeffaflık anlamında henüz bir adım atılmamasına karşın hep olumlu eleştirileri ile kimseyi suçlama politikasına girmemiş sadece Eskişehirspor’un başarısı adına yayınlarını sürdürmüştür.

Geçtiğimiz aylarda tarihler 27 Haziran 2013’ü gösterirken yine sözde yönetimin yaptığı görev dağılımı esnasında bir isme dikkat edilmesi yönünde uyarı yapmış kimileri tarafından eleştiri, kimileri tarafından taktir almıştık.

Ancak geçen süreler Şehir Gazetesi’ni bir kez daha haklı çıkarttı.

Nitekim yönetimin yaptığı görev dağılımı esnasında Basın Sözcülüğüne Bekir Sıtkı Saraç gibi sivri dillinin atanmasıyla ilgili ‘kulübe ciddi zarar verebilir’ söylemimiz artık herkes tarafından doğrulanmaya başladı.

Kendisi ile ilgili yönetimde yer alan isimlere ‘Bombacı’ lakaplı Saraç’ın durumunu dile getiren köşe yazısını da yine aylar önce yazmış yönetimdeki herkesi başta Başkan Mesut Hoşcan olmak üzere uyarmıştık.

NE GEREK VAR?

Öyle ki, sanki geleceği görmüşçesine söz konusu şahıs ile ilgili olarak uyarılarımızı yapmış buna rağmen birilerinin ‘Aman Bombacı diline sahip ol’ diyeceği kişi son Ersun Yanal bombasıyla yine yaptı yapacağını.

Lig başlamış, her şey geride kalmış, karşılıklı alış-veriş yapılmış, sözleşme iyi niyetler içinde Hoşcan tarafından fesh edilmiş böylesi iyi niyetli ortam sonunda aylar sonra kendini bilmez biri tarafından bozulmaya çaba harcanıyor.

BİRİLERİ SUSTURSUN!

Bu işin sonu daha sezonun ilk üç haftalık maratonunda hiçte iyi gözükmüyor. Zira diline sahip olamayan bu zat artık birileri tarafından ya susturulsun yada kulüp ile ilgili açıklama yapacak yönetim içinde başka adam bulunsun. Yoksa bu durum Eskişehirspor’a olduğu kadar Kulüpler Birliği Vakfı Başkan Vekili Mesut Hoşcan’a da ciddi yara verebilecek hal alabilir.

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

Yine sözde Eskişehirspor kulübünün basın sözcülüğü gibi önemli bir görevi üstlenen Bekir Sıtkı Saraç’ın mutlaka ya dilinin bağlanması yada görevden alınması bugün itibariyle elzem olmuştur. Yine Saraç’ın Ersun Yanal hakkında söylediği sözlerin yersiz ve gereksiz olduğu ortamda kulübe ciddi yara verebileceği de açıkça ortada. Yönetim içinde bazı isimlerinde durup dururken böylesi açıklamalar yapan ‘Bombacı’nın yetkilerini aştığı yönünde görüş bildiriyorlar.

Bencede ne gerek var. Biz Eskişehirspor Yönetimi, Hocası, Taraftarı, Futbolcusu uani tüm camia olarak örnek olmalıyız.

Lütfen Sayın, Basın sözcümüz böyle çıkışlar yapmayalım. Kamuoyunda iyi anılalım.

E ni S
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2013 saat 21:55
Abi bence daha ağır konuşmaları lazım,Halil ve diğer gereksizlere karşı bu kulüp kimsenin babasının çiftliği değildi,istedikleri gibi at koşturdular yıllarca burda B.S. Saraç için söylemiyorum,bu kulüpte basın sözcüsü kim olursa olsun geçmiş yönetimin rezilliklerini hem bu şehirin bilmesi lazım hemde yasal yollardan kapılarına dayanması lazım bu yönetimin eğer ki kulübü özel malları gibi kullanan bu zaatlara hiçbir yaptırımda bulunmazlarsa raporlar açıklandıktan sonra benim için hiçbir farkları kalmayacak!!!
ANTİ-BİZANS
Yukarı
aliESES26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali YELTEN
Yer: ESKISEHIR
  Alıntı aliESES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2013 saat 22:00
Şahbazlar çok iyiydi sanki?
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2013 saat 23:14
Halil ünal herkese kurdele verdi.Demirörenin tablosunu astı.Fener maçlarında hakkımız yenildi ses çıkmadı.Daha neler neler.

Ben memnunum.
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2013 saat 23:14
şehir gazetesi kimin gazetesi.Taraftarın bekir beye tepkisi falan yok.Böyle yanlı haber yapmaya devam ederlerse şehir gazetesi gereken tepkiyi stadda görür.Buradan kendilerini uyarıyorum
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
Yer: Turkey
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 01:20
Yerel basınımız bence o sivri dilli dedikleri Bekir beyi bile hak etmiyor.
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 02:31
Şehir gazetesi kendi kendine gelin güvey olmuş.Sn.Saraça tepki filan yok.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 08:41
Şehir gazetesi spor işlerine febeli birisi bakıyor sanırım.
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
radres26 Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı radres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 10:55
tamamen siyasi bir yazı bunu bilen bilir, Bekir Sıtkı Saraç'ın yaptıkları doğrudir demiyorum ama onu yıpratmak için yazılan bir yazı, Şehir gazetesinin siyasi çizgisi belli
Yukarı
serhat2626 Liste gör
Usta Yazar

Serhat
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 13:10
Ben beğeniyorum açıkçası açıklamalarını.
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 89101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır