eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetime Çağrı...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tuncay Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı Tuncay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Yönetime Çağrı...
    Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:56

Forumumuzda "YÖNTİME SORULARINIZ" ve "ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ" isimli konular var. Bu isteği o başlıklar altında da belirtebilirdim fakat  bu konuya özellikle dikkat çekmek istedim.

Öncelikle hepimizin başı sağolsun.

Bu hafta kendi sahamızda oynanacak olan maçın gelirlerini "Şehit aileleri" ve "Mehmetçik Vakfı" na bağışlasak bir nebze olsun yanlarında olduğumuzu hissetmelerini sağlamazmı? Yönetimimiz bu konuda herhangi bir adım attımı onu da bilmiyorum. Ama ben diyorum ki: "Gelin bu hafta oynanacak olan maç fiyatlarını 10-20 Ytl. yapalım. Biletlerin pahalı olduğunu beyan edip maçlara gelemeyen taraftarlarımızı da böylece  stada çekerek, daha fazla insanımızın bu kampanyaya katılımını sağlayabiliriz. 

"Sadece bir kereliğine 10-20 Ytl. + Gelen tüm gelirler Şehit Aileleri ve Mehmetçik Vakfı'na."

Mehmet ve Çağıl'a not: Sevgili dostlar, forumda şu an için dolaşama imkanım çok zayıf olduğundan bu konuyla alakalı bir yazı varmı bilemiyorum. Sadece bu konuyu açmak, taraftarlarımıza ve yönetimimize ufak bir hatırlatma yapmak maksadıyla bugünlük foruma girebildim. Benzer yazılar ve konular varsa gereksiz kalabalık yaptığım için özür dilerim. Boş yere konu açmadığım dikkatinizi çekmiştir sanırım. Selamlar...
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///
Yukarı
eses26eses Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Malta
  Alıntı eses26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 23:58
+
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 00:05
Çok yerinde bir fikir herkes birşeyler yapmalı,yönetimde böyle bir karar alırsa inanın tüm biletler satılır hem eses için hem vatan için birşeyler yapılmış olur.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 00:21
+1965
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 00:27
şuana kadar toplanan paranın net olarak rakamını bilmiyorum..
ancak bu paranın hedefine ulaştığını gösteren yayınlar yapılırsa inanıyorumki rakam 5'e 10'a katlanacaktır inancındayım.. heleki bu hain saldırının ardından insanlar gerek pretostalarda gerekse bu kampanyada üzerine düşen görevi yapacaktır inancındayım..
kulübümüzünde bu konuda üzerine düşen görevi yapması adına bu kampanyaya katılmasını canı gönülden istiyorum..
ayrıca bu yardım kampanyasına taraftarıda katmak için maçtan önce ve yarı devre arasında  sık sık anonsla taraftarımıza yardım kampanyasının mesaj numarası hatırlatılmalıdır..
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 02:28
degerli arkadasım oncelikle duyarlılıgın icin sana tesekkur ediyorum ve yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum takımımızın mali durumu cok iyi oldugu soylenemez ama kulup bir maclık bilet hasılatınıda verse batmaz ama en azından bir kac sehit ailesinin hayatı kolaylasır bende degerli baskanımız Sayın HATİPOGLUNDAN boyle bi kampanyaya destek vermesini istiyorum baskanımızın bu konudan haberi olması halınde  duyarsız kalmayacagınada eminim o yuzden bir sekilde baskanımızın bu istegimizden haberi olmasını saglayalım
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 03:36
Clap
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
Koray Liste gör
Usta Yazar

KORAY
Yer: ortanın ortası
  Alıntı Koray Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 11:40
Gerçekten milletçe duyarlı ve birlik beraberlik içinde olmamız gereken şu günlerde yapılması gereken, Eskişehirspor a ve taraftarına yakışacak bir davranış bence de..
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 12:19
   Gerçekten çok üzücü bir durum insanlarımız gencecik fidanlarımız her gün göz göre gidiyor bu kanınbir şekilde durması gerekiyor . Ama maç hasılatlarının bağışlanması veya kampanyaların bence hiç bir manası yok sanki şehitlerimizin üzerinden ve insanlarımızın üzerinden ucuz politika yapılıyor tanıdığım ne kadar şehit alesi varsa hiç biri bu yardımlardan geeken desteği almış değil.Ha bu arada bu ailelerin de böyle bir talebi olduğunu düşnmüyorum ama bence yardım kampanyalarından önce insanlar nasıl bu işi durdururuz gençlerimiz nasıl göz göre göre ölüme göndermeyiz üzerine tartışalı ve yetkililere tepkilerini göstermelidir
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Eki/2007 saat 13:41

Bu Hafta maçlar açık kapalı dahil 30 YTL olsun,
Kombinelerde bu hafta geçersiz olsun,
Bu haftaki maç gelirleri de Mehmetçik Vakfına Bağışlansın,

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır