eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESES Taraftar Grup Liderleri ve Yönetim

Cevapla Cevapla Sayfa  123 19>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Scorpion Liste gör
Deneyimli Yazar

Selçuk
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Scorpion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ESES Taraftar Grup Liderleri ve Yönetim
    Tarih: 05/Eki/2013 saat 23:39
ESES ve BJK arasında bu akşam oynanan futbol karşılaşması göstermiştir ki; ESES taraftarı bölünmüş ve suskun haldedir. Tüm stadyumda bir söz birliğinin sağlanması gerekir. Bando ESES olmasa, taraftar kendi başına tribün yapamayacak hale gelmiştir. Nerdeyse bütün tribün sorumluluğunu Bando ESES üstlenmiş, taraftar da Bando ESES konseri dinlemeye gelmiş gibi bir tavır ortaya çıkmıştır. Halbuki, taraftar kendi coşkusuyla beraber Bando ESES eşliğinde bir tribün yapmalıdır.

ESES tribünleri küfürlerden arınmalıdır. Maçlarda görüyoruz ki; küfür etmeyelim diyenler, ilk fırsatta kendileri küfür etmektedir. Bizim tribün olarak yapmamamız gereken, misafir takım her kim olursa olsun, ESES'imize yakışır bir şekilde bir tribün örneği sunmamızdır. Madem ki tüm ülküde tribün anlayışını biz sağladık, o zaman bunu layık bir şekilde sürdürmemiz gerekir.

"Büyüklük" kelimesi her neyi ifade ediyorsa onu yapalım. Yoksa, komik olmanın bir anlamı yok.

Tribün liderleri! Her kim kendine "ben tribün lideriyim" diyorsa... Lütfen kendi aranızda toplanın. Daha sonra da yönetimle bir araya gelin. ESES için, eski Efsane aşkına, bu sorumluluğu üstlenebiliyorsanız, gerekeni yapın.

Yoksa, "büyüklük" kelimesinden hiç söz etmeyelim. Siyasetin ve ticaretin bir parçası, kurbanı olmayalım...
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:15
İlk önce tribün liderleri ben ne yapıyorum demeli.Kendini sorgulamalı.Açık tribünün bu halde olmasının en büyük nedenlerinden biri iyi bir tribün liderinin olmamasıdır.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 01:43
Eskişehirde tribün lideri yoktur.
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 02:09
Neferin sorunu ne ? bilen var mı ?
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
M.Gülmez Liste gör
Yazar

Mustafa
  Alıntı M.Gülmez Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 10:07
Bütün stadyumu yönetebilecek bir amigo ve en azından maç boyu yetecek kadar kendimize ait besteler ve bunların öğretimi ile tribünlerimizi eski güzelliğine kavuşturabiliriz ben kendi gözümle eski(amigo orhan abili zamanlar vs.) görmedim ancak belgeselde görmüşlüğüm var ve gerçekten çok güzel görüntüler meydana çıkıyormuştu.Ayrıca sadece beste ile felan değilde bayraklar ve meşaleler ile daha güzel bir görüntü ortaya çıkacağını düşünüyorum.
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 10:34
Türkiye'de eski günlerini aramayan bir tane tribün kalmadı, sadece biz değil. Tribün gruplarının kapalıda çekişmesiyle başladı bizde herşey. Onun dışında, futbolun içine başta siyaset olmak üzere karışmayan şey kalmadı. Lig tv yaptığı kampanyalarıyla vs.'de büyük ölçüde cazip geldi herkese son yıllarda.

Bundan kötüsü ne olur bilmiyorum ama belli bi süre daha toparlanabileceğimizi sanmıyorum tribün olarak. Kombine kültürüne sahip bi tribünümüz yok. Açık tribün kombinesi 100-150 lira olmalıydı. Bu söylendiği zamanda Kayserispor'muyuz 150 liraya mı satacağız kombineyi diyenler oluyor. E almıyor işte millet, oturmuş bi düzen yok. Herkes kendi köşesinden tribün yorumculuğu yapıyor şimdilik, hayırlısı olsun..

Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 11:04
bursada tüm tribünler maç geneli oturur sessizdir fakat teksas diye bi grup vardır 90 dk bağırır taraftarı ayakta tutar aynı şekilde adanademirsporun şimşekleride öyle. eskişehirsporda ise çekirdekçi dediğimiz açık tribün en ufak kıvılcımda bağırır potansiyellidir diğer tribünlerden farklıdır bir tribün grubu olsa karşılıklı müthiş şeyler yapabilir bu yönden şanslıyız ama bir tribün grubumuz yok. açık tribün 90 dk oturabilir ama tribün grubu 90 dk bağırmalıdır. yeni yapılanma grup şart nefer rezil bir durumda. deplasman tribünü bile neferden daha aktif.üstüne üstlük seni sevmeyen ölsün gibi galatasarayla özleşmiş çalınmış besteleri söylüyorlar yayıyorlar çıldırıyorum. eğer tribün grubu yapılanması olmazsa sıradan anadolu kulübü taraftarından farkımız kalmaz.
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 11:14
Maçları açık tribünden izliyorum. Açık tribünden izlediğim için kapalı tribünleri net bir şekilde gözlemleyebiliyorum. Deplasman tribünü kapalıya alındıktan sonra Eskişehir'e gelen her tribün sayıca daha az olmalarına rağmen Nefer'den çok daha üstün performans sergiliyor. Sadece dün içinde söylemiyorum bunu bu sene bilet fiyatları pahalı eyvallah ama geçen senede durum böyleydi. Bu sene iyice ayyuka çıktı.

Nefer' in bence tek artısı açık tribünü gaza getirmeleri yoksa tek başına bağırdıklarında sahaya etkileri yok yukarıda yazdığım gibi açıktan sesleri zor duyuluyor. Bu sene açığıda hareketlendiremedikleri için hiç bir etkileri yok.

Kimse kusura bakmasın ama Nefer tribünü varla yok arası bir şey.
Her zaman her yerde
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 11:15
Bizdeki gruplar sadece pankarta ve atkıda o kadar.Organize yok .Toplantılar olmalı beraber hareket edilmeli açığada sağlam bir grup kurulmalı açığın görevini üstlenebilecek adı ne olursa olsun.
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
  Alıntı 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 11:33
Eskişehirde tribünlere yön verecek kişi sayısı çok azdır Şu anki sette olan kişiler bu kişilerin dışındadır. Kaldiki dünkü maçta açık tribün lideri olduğu düşünülen kişi daha tribünleri canlandırmayı bile başaramıyor. Bando olmasa açık tribün koskoca bir sıfır.
Eskişehir
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 19>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır