eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 8.Hafta Elazığspor 0 - 2 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 26272829>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 01:31
akıllı oyunumuzla çok değerli bir 3 puan aldık. 2 tane attık, atmak istesek 5'e kadar rahatlıkla atabilirdik eminim.

beğenmediğimiz veysel'i sanıyorum arıyoruz.
serol'a forma biraz ağır geliyor gibi.
servet her ne kadar birşeyler yapmaya çalışıyor olsa da, diego'nun yerini asla tutamaz.iyi niyetli tamam ama, kaç pozisyonda yüreğimizi ağzımıza getirdi.
hürriyet'in emeklerine ve bugüne kadar ortaya koyduğu mücadelesi için önünde saygıyla eğiliyorum. ancak şu da bir gerçek ki, fiziğiyle, şut atabilme gibi daha üstün meziyetleri nedeniyle aytaç daha ağır basıyor.
55 yaşlarında, 20 yıldır ayağına top değmemiş bir abimiz o golü ben bile atardım sanıyorum diyor. hak vermemek elde mi ? bu kaçıncı boş kale ?
erkan biraz söylenerek çıktı sanırım oyundan. söylenmesine kızsam da bence de ondan önce çıkması gerekenler vardı sahada. özellikle ilk yarıda daha istekli gibiydi önceki maçlara nazaran.
boffin için yorum bile yapmam. süper ligin tartışmasız 1 numaralı kalecisi. allah nazarlardan, sakatlıklardan korusun. karizması da cabası.bir milli istanbul takımı'nın kalesini koruyan(!) adama bak, bir de bizim kaledeki güzellliğe. maç 2-0 daha hala takımı atağa çıkartacağım diye çabalıyor helal olsun. tolunay kafkas gibi hocaların kalecisi olsa 15 dakika yerden kalkmaz maç bitene kadar.
jorquero'nun her hareketi kalite kokuyor, sadece biraz daha zamana ve sürekli oynamaya ihtiyacı var.
erman'da hafif bir necati durumu seziyor gibiyim ama çok faydalı olacağını düşünüyorum ilerleyen maçlarda.
kamara'yı sahada gören oldu mu ?
artık bazılarını yerine gençlere de aynı şansı tanıma zamanının geldiğini düşünüyorum.örnek; tarık, aytaç...
dede'nin yokluğunu hisseden artık dönse diyen kaç kişi var aramızda?
akaminko ve n'diaye yorum bile gerektirmez.

yine de 3 puanda emeği geçen futbolcularımıza emekleri için teşekkür ediyorum. bu galibiyeti ne abartalım, ne de kendimizi küçük görelim. iyi golcülerimiz olsaydı(ya da formda) iddia ediyorum rahatlıkla şampiyonluğa oynayabilecek bir takımımız var.

ancak şu da bir gerçek türkiye'deki bu hakemlerle anadolu'dan bir şampiyon çıkarmak, ertuğrul hocamızın da dediği gibi gerçekten de çok zor. ne demek istediğimi anlamak isteyenler, eğer imkanları varsa ve izlemedilerse gs-karabük maçının tamamını izlesinler. işin sırrı o maçın içinde gizli. geçen hafta hakem yüzünden(kötü oynadık kabul) kaybettiğimiz 3 puan yerine, 1 puan alsaydık şu anda puan cetveli çok farklı olacaktı. bazı maçlarda 1 puanın bile o kadar çok önemi var ki.

haftaya darısı rıza çalımbay'ın başına diyelim, 3 puanda emeği geçen herkese teşekkürler.

Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 01:50
Alıntı yapılan since65

Kötü futbol , iyi sonuç. Necati, senin de canın sağolsun... Topu çizginin üstüne kadar getirip bıraksalardı, kesin bu sezonki ilk golünü atardın.  Üç puanların devamı gelecek.

Yukarı
ender_26esk Liste gör
Usta Yazar

Ender
  Alıntı ender_26esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 02:12
son dakikada Necati nin pozisyonu hariç pozisyona girmeden 2 0 kazandık. bu herzaman böyle olmaz oyun olarak silkelenmemiz lazım. çok kötü oynuyoruz
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 03:12
Bence maçın gizli yıldızı Boffinden sonra Kamara izleyen taraftarımızın gözünden kaçıyor ama ilerde çok iyi pres yapıyor rakibin organize olmasını engelliyor, dakika 77 olması lazım aynı dakika içinde hem ortada hem sağda hemde solda adama pres uyguluyordu..Birde kanatlarımız çalışsa artık etkili ortamız yok neredeyse sonra Necati bir pozisyona giriyor haliyle kaçabiliyor sonra adama demediğimizi bırakmıyoruz,elin gs'sinde Burak'a 20 tane pas geliyor 10 tane ofsayta düşüyor elbet atıyor 1 tanesini sonra kral oluyor onun için Erman ve özellikle Erkanın acil düzelmesi gerekiyor taraftarın beklentisini en yukarıya çıkardı ilk 2 hafta sonra kayıp..
ANTİ-BİZANS
Yukarı
Öner Liste gör
Yazar

Öner
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 10:04
Alıntı yapılan EsBoraEs

Bence maçın gizli yıldızı Boffinden sonra Kamara izleyen taraftarımızın gözünden kaçıyor ama ilerde çok iyi pres yapıyor rakibin organize olmasını engelliyor, dakika 77 olması lazım aynı dakika içinde hem ortada hem sağda hemde solda adama pres uyguluyordu..Birde kanatlarımız çalışsa artık etkili ortamız yok neredeyse sonra Necati bir pozisyona giriyor haliyle kaçabiliyor sonra adama demediğimizi bırakmıyoruz,elin gs'sinde Burak'a 20 tane pas geliyor 10 tane ofsayta düşüyor elbet atıyor 1 tanesini sonra kral oluyor onun için Erman ve özellikle Erkanın acil düzelmesi gerekiyor taraftarın beklentisini en yukarıya çıkardı ilk 2 hafta sonra kayıp..

Yahu hocam kamara deme bana.her top kaptırışında kalemizde tehlike yaşıyoruz..Topu alıp yan yan gitmesi yok mu ömrümden ömür gidiyor bazen dikine gidiyor onda da 5 kişinin arasına giriyor kaptırıyor.Kamara yerine bertul oynasa idi o çocukta genç oda pres yapardı.Kamara ile olmuyor.
celle celalühu, eskişehirspor
Yukarı
VITRUVIES Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Yer: Ankara
  Alıntı VITRUVIES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 11:31
Eleştirmekten çok, durum tespiti olarak söylemek istiyorum:
Görebildiğim kadarıyla forum üyeleri arasında Erkan ve Diego'nun kredisi
çok yüksek, neredeyse sınırsız. Necati ve Servet ise topun ağzında, ve en küçük hatalarında fitili ateşlemek için elinde meşaleyle tetikte bekleyen bir çok üye var.

Necati'nin Fener maçı başta olmak üzere önceki maçlarda kaçırdığı gollerde çoğumuz saç baş yolduk, doğrudur. Ama bu maçın uzatmalarındaki pozisyonda Hürriyet'in pası gerçekten çok kötüydü. Gelişine vurmadığı için eleştirenler, gelişine vurup kaçırmış olsa "niye düzeltip vurmadı?" diyebilirlerdi. Çoğunluk gibi benim de gönlümden, yakaladığını atan gol makinesi bir forveti sırtında Es Es formasıyla görmek geçiyor. Ama bugünkü şartlarda ve Ertuğrul Sağlam tercihini bu şekilde kullandığı
sürece Necati'nin gol orucuna son vermesini beklemekten, ve bunun olması
için de iç saha maçlarında destek vermekten başka çaremiz yok. Ayrıca iki maçta iki gol atan ve hepimizi umutlandıran Jorquera'nın kadroda yer bulması, forvette Necati olduğunda daha kolay olacaktır. Çünkü E. Sağlam, Boffin-Akaminko-Diego-N'diaye-Kamara beşlisinden kolay vazgeçecek gibi görünmüyor.

Öte yandan Servet, 64. dakikadaki hatası dışında (gelen topa iyi kafa
vuramayınca kale sahasında kalan top neredeyse asist oluyordu) defansı iyi yönetti ve Akaminko'nun çabukluk ve atletikliğine yerinde müdahalelerle eşlik etti. Diego'yu hepimiz çok seviyoruz, ancak 6 yabancı kuralı nedeniyle tribüne çıkan oyuncuların zaman zaman rotasyona girebilmesi için Akaminko-Servet ikilisinin bazı maçlarda denenebileceğini görmüş olduk.
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı grezores Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 11:41
Alıntı yapılan grezores

iddaa oranlarına baktım 3.10 3.10 1.80 . maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

son 6 maçımızın nasıl biteceğini her defasında bildim. takıma gelince kötü oynuyoruz böyle devam etmemeliyiz.
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 12:37
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan grezores

iddaa oranlarına baktım 3.10 3.10 1.80 . maçı kazanacağımızı düşünüyorum.

son 6 maçımızın nasıl biteceğini her defasında bildim. takıma gelince kötü oynuyoruz böyle devam etmemeliyiz.

İyi tahminler de bulunuyorsunuz ancak atladığınız bir şey var ki iddaa geldi mertlik bozuldu .

Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
  Alıntı canogut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 12:55
takım olarak çok kötüydük doğru düzgün pas yapamadık. N'diaye pasmı atıyo taşmı atıyo belli değil keza Erkan, Erman ve Kamara'nın top kayıpları cabası velasılkelam iyi oynamadığımız maçtan 3 puanı çıkarttık. Ama şampiyonlukta kötü oynadığın maçlarda da 3 puan almakla oluyor.
FoRzA ES-ES
Yukarı
mustang303 Liste gör
Yazar

Sinan
  Alıntı mustang303 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2013 saat 15:18
Bu kadar kötü bir oyundan sonra 3 puan aldığımız için Şükretmeliyiz. Acil olarak Erkanın, Ermanın, Kamaranın, Ndiyayenin kısacası takımın kendine gelmesi gerekiyor. Dün maçı izlerken Erkanın yedek kaldığı zamanlar geldi aklıma. Harbidende formsuzluğu hiç çekilmeyen bir oyuncu. Sol bek konusunda Tanju alındı hiç oynamadı. Neden hiç hazır topçu alamıyoruz buda gerçekten düşündürücü.Serolla felan olacak iş değil. O bölgede özgür bile kullanılabilir. Tellonun daha çok şans verilerek ilerideki pozisyon eksikliğini gidermesi sağlanmalı. Ve şut Aytaç hariç kaleye şut çeken yok. Çok ilginç bunuda geliştirmeli.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 26272829>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır