eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 8.Hafta Elazığspor 0 - 2 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 29>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 15:07
Alıntı yapılan oldcity__

Boffin

Tarık        Servet          Akaminko      Dede

Aytaç      Causic

jorquera

Özgür                                      Erkan

Kamara

Artık birilerinin kesik yeme vakti geldi diye düşünüyorum.Hem bu sayede hamle gücümüz de fazlalaşır.Veysel,Necati,Erman,Erkut,Sezgin gibi kaliteli bir yedek kulübemiz olabilir...

Aynen katılıyorum. Dünkü maçtan sonra benim de kafamda oluşan kadro bu. Diego'nun yeri ayrı ama artık kesik yiyip yerinin garanti olmadığını anlaması gerekiyor. Causiç de artık bu fırsatı çoktan hakediyor. İnşallah Ndiaye den formayı alıp sene sonu bir de Ndaye'ye bonservis vermekten bizi kurtarır...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
  Alıntı ecayirli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 15:30
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 15:41
3 puan lazım diyoruzda FB üst üste yenilirken bizi yendi çıkışa geçti BJK'ye can suyu olduk şimdi de Elazığ kötü gidiyor . Bizim takımda kritik maçlara kazanamama ve kötü giden takımlara ilaç olma özelliği var yıllardır bu değişmedi . Elazığ'ın kesin kazanması lazım şimdi gidip bunlara da ilaç olursak şaşırmam
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 15:49
Alıntı yapılan ES_Kadir

3 puan lazım diyoruzda FB üst üste yenilirken bizi yendi çıkışa geçti BJK'ye can suyu olduk şimdi de Elazığ kötü gidiyor . Bizim takımda kritik maçlara kazanamama ve kötü giden takımlara ilaç olma özelliği var yıllardır bu değişmedi . Elazığ'ın kesin kazanması lazım şimdi gidip bunlara da ilaç olursak şaşırmam

Aynı görüşteyim bu maçtan hiç umudum yokConfused
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 16:00
Artık benimde hiç bir maçtan önce umudum falan kalmadı, Her maç eşit benim için,
Şu takımı kolay yeneriz diyemiyoruz....
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 16:07
Elazığ'ın bu farklı mağlubiyeti çok kötü oldu. Muhtemelen hocasıyla yollarını ayırırlar ve bizim maça yeni bir hoca ile kazanmak zorunda oldukları bir atmosferde çıkarlar. Süper lige çıktığımızdan beri şu fikstür şanssızlığını her sene yaşıyoruz...
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
musti1963 Liste gör
Deneyimli Yazar

mustafa
Yer: istanbul
  Alıntı musti1963 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 16:19
                     içeride                                         dışarıda

boffin                                          boffin
 tarık akaminko diego dede              tarık akaminko diego veysel
                                                                       hürriyet
aytaç torres hürriyet erkan                ndiaye  aytaç torres  özgür
         necati bienvenü                                     kamara         
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 16:54
Maçtan önce bu maçı alırız yeneriz demeyi sevmem bundan önce 2-3 kere dedim hiç yanılmadım bu 4. bu maçı alırız.
Yukarı
Tuna_26_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Ankara
  Alıntı Tuna_26_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 17:05
Önceki senelerdeki gibi bu senede "Başın sıkıştığında, Eskişehirspor hep yanında!" kampanyamız devam ediyor. 08-09 sezonundaki Konya galibiyeti harici bir kritik maçı kazandığımızı hatırlamıyorum.
Gelelim maça. Bu hafta da pek süpriz olacağını düşünmüyorum açıkçası. Muhtemelen şu kadroyla çıkarız:
              Boffin
Veysel Akaminko Diego Tarık

N'diaye   Aytaç

Erman     Jorquera      Erkan

Necati

Öncelikle yaratıcı orta sahamız yok. Forvetler bir türlü pozisyona giremiyor. Necati inatla kendine gelsin diye oynatılıyor, pozisyona girince de kaçırıyor. Gidişatı hiç iyi değil malesef. Tello bu takıma çok lazım. Jorquera bir maç iyi oynadı ama genelde nasıl olur bilemiyoruz. Pele'yi herkes hatırlıyordur heralde. İleride Kamara'nın oynamasını benimde gönlüm istiyor ama Ertuğrul Hoca'nın bunu da düşündüğünü ve bir bildiği olduğu görüşündeyim. Hoca'nın iyi niyetine güveniyorum açıkçası.
Rakipte Serdar Özkan diye bir oyuncu var ki tıpkı Ömer Şişmanoğlu gibi Eskişehirspor'a karşı ya asist yapıyor ya gol atıyor. Diego bu hafta Eneramo karşısında çok çaresiz kaldı. Akaminko'ya çok iş düşecek. Deniz Yılmaz diye bir oyuncuları var, bana göre çok iyi bir forvet değil. Köksal- Özkan - Gürler bloğuna dikkat edersek bu maçtan galip ayrılabiliriz.
Yukarıda belirttikleri gibi Elazığ'nın teknik direktörü ya bu hafta gönderilecek, ya da haftaya kendi evlerindeki maçı bekleyecekler. İki türlü de Elazığspor'un maça ekstra motive olacağı kesin gibi. Bize gelince; Rize, Kasımpaşa,Trabzonspor ve bu hafta kazanırsa Akhisar'ın gerisindeyiz. bjk - gs maçıyla birlikte de gsnin de arkasında kalacağız. Arkadan Gaziantep, Konya, Bursa ve Antalya yaklaşıyor. Eğer Avrupa diyorsak bu hafta kazanmaktan başka çaremiz yok. Umarım tarih tekerrür etmez artık.
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE
Yukarı
StS Liste gör
Usta Yazar

Ümit
  Alıntı StS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Eki/2013 saat 17:17
Jorküera sakat mı neden oynatılmıyor?
Belki Bir Gün!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 29>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır