eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açığa Dev Bayrak

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
M.Gülmez Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı M.Gülmez Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 22:05
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Elimden geldiğince tasarımlar yapmaya çalıştım böyle birkaç tane bayrak olsa bile yeter.Bunların yanına da siyah-kırmızı damalı,çizgili vb. üzerinde desen bulunmayan büyük bayraklar yapılabilir.

Gayet hoş tasarımlar olmuş özellikle 2 ve 3. tasarım çok hoşuma gitti.Ellerine sağlık.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 23:31
Alıntı yapılan Kaan

http://imageshack.us/a/img841/8827/d8oe.jpg
http://imageshack.us/a/img11/1453/gkc4.jpg
http://imageshack.us/a/img191/7489/l42n.jpg
http://imageshack.us/a/img845/4634/49io.jpg
hepsi çok güzel özellikle sonuncusu çok iyi
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2013 saat 23:36
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 02:40
Bu bayrak yapılmışmıydı acaba ? yoksa sadece görsel olarak mı var ?
Sanki bunu tribünlerde görmüştüm ?

aynı bu bayrak yapılırsa süper olur bence

---
Bu arada @ULTRAS_ESES bayrak tasarımlarda düz Armamız kullanılırsa daha iyi olur bence
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 02:51
Alıntı yapılan Bidon26

Bu arada @ULTRAS_ESES bayrak tasarımlarda düz Armamız kullanılırsa daha iyi olur bence
bende şuanda bu arma mevcut diğerlerinin arka planı var nasıl sileceğimi bilmiyorum o yüzden :)
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 02:58
@Mert bu bayraklar Eskişehirspor - Fenerbahçe (1-3) kaybettiğimiz maçta tribündeydi hiç unutmam Avrupaya Esess diye inletiyorduk ve o maç çok iyi görsellik mevcutdu. Bu bayrak ve en az bunun kadar güzel bi bayrak vardı 2 kişi zor sallıyordu . Bu bayraklar Aşk-ı Şehir grubuna aitti. fakat daha sonra grup muhabbetleri oldu açıkta daha sonra bu bayrakları getirmemeye karar aldılar. Gerisine dair bilgim yok

Fakat bayrak konusunda zamanında siyah-kırmızı orta derecede büyük bayraklar vardı 100 kişiye dağıtıldı isim olarak zimmetlendi denildi fakat o bayraklar sandıklara girdi , artık nasıl girdiyse o büyüklükte bayraklar... (!)
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 11:13
Beklenen destek gelmiyor maalesef neden yeni tribün kültürlerinden bu kadar uzağız anlamıyorum.Tamam Türkiye'ye tribün kültürünü biz getirdik ama artık kültür değişti buna ayak uydurmamız lazım.Ultras kültürünü edinmeliyiz.Görsellik ve ses konusunda çok kötüyüz.
Yukarı
26 ilker 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker Kaçan
Yer: Eskisehir
  Alıntı 26 ilker 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 12:25
Forumda yazmama gibi bir niyetim vardı ama böyle güzel bir konuya destek vermek için yazmak istedim..
Bu bayrakları yapmak için kimseye ihtiyacımız yok aramızda para toplayıp yapabiliriz, bayrakları saklamak içinde stadyumdan bir yer isteyebiliriz..
Kişi başı 10-20 lira versek çok güzel işlere imza atabiliriz.
Konu ile ilgili facebook ortamında konuşulsa daha verimli olabilir çünkü genel olarak facebookta oluyor insan foruma üye olmayan çok taraftarımız var.

Benimle irtibata geçmek isteyenler İlker KAÇAN adresinden ulaşabilirler.
Her sabah kaybolup giden bir rüya gibi oldun artık..
Hayat Siyah-Kırmızı..
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 13:00
Alıntı yapılan 26 ilker 26

Forumda yazmama gibi bir niyetim vardı ama böyle güzel bir konuya destek vermek için yazmak istedim..
Bu bayrakları yapmak için kimseye ihtiyacımız yok aramızda para toplayıp yapabiliriz, bayrakları saklamak içinde stadyumdan bir yer isteyebiliriz..
Kişi başı 10-20 lira versek çok güzel işlere imza atabiliriz.
Konu ile ilgili facebook ortamında konuşulsa daha verimli olabilir çünkü genel olarak facebookta oluyor insan foruma üye olmayan çok taraftarımız var.

Benimle irtibata geçmek isteyenler İlker KAÇAN adresinden ulaşabilirler.
aynen katılıyorum.bir hareketlilik gelmezse bu işin olacağı yok.Bayrak işini gerçekten çok istiyorum tribünümüzün hareketlenmesini istiyorum.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2013 saat 13:21
https://www.facebook.com/groups/587856611279309/
Facebook'ta grup kurdum oradan daha ayrıntılı konuşabiliriz.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır