eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eski Taraftarlarımızı Geri İstiyorum.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151617
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 03:38
ya yakup kardeş,arkadaş orda bir gönderme yapmış Big%20smile aslında senle aynı şeyi söyleme çalışmış.. yanlış anladın galiba Wink
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 10:52
Suraya yaziyoruz havaya gidiyor bir takim duyarli taraftarlarimiz israrla vurguluyorlar TARAFTAR ETKISIZ hatta takimin en iyi oldugu su sezonda berbat bir tribun atmosferi,icerdeki maclarda tribunlerde bosluklar nedenlerini soyledik herkeste biliyor olay disardan basliyor bir iki taraftar dernegi var kendi halindeler elbetteki bu takim icin birseyler yapiyorlar ama maalesef yetersizler ne sehiri havaya sokacak bir girisim icin onculuk ediliyor nede deplasmanlar icin dogru organizasyonlar yapilabiliyor otobus kaldiriliyor oda tribun grup elemanlari icin taraftarin cogunlugu gercekten uyuyor sehirdede trubunlerdede biz bunlari disardan hissediyoruz yazilanlar verilen tepkiler ile,bugun maci dinliyorum radyodan on yildir hep ayni besteler gina geldi artik!Su koca sehiri ayaga kaldiracak amigo Orhanimiz gibi bir baba yigit araniyor,taraftari diriltecek birine ihtiyac var! Acik tribunde Altes grubu derhal kalkmalidir mavisle falan olacak is degil tribunculuk kimse takmiyor zaten.Acik bir butundur,gercek gurultuyu kopartacak rakibi baski altina alacakta bu tribundur ayni gecmiste oldugu gibi ama gelgor ki orkestra sefinden yoksun! Bir parantezde Semsi icin acmak lazim bugun macta hatirlanmayisi veya hatirlanipta sesli olarak veya pankart yaptirilmamasi ne kadar vefasizlik,olumu kadar anilmamasida aci:( ben eski taraftari geri istiyorum ve biliyorum ki cogu kiside bunun ozlemi icinde buna sebep olanlar utansin
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 11:01
Alıntı yapılan eskalizim

ya sen ne dediginin farkindamisin?? sacma sapan konusma asil suc bizde paramizin olmayisi ne demek ya....yazicagin seyleri dusun de yaz...ben istemem mi trilyonlar icin yuzuyim..senin paran ck herhalde versene bana biraz ne demek lan parasi olamayan gelmesin parasi olamayan adamin bu takimi desteklemeye hakki yokmu?? sacma sapan konusma kac senedir tribun olayisindasin bilmiorum ama sen hic bisey bilmiosun...dusunmeden bisey yazma bidaha

ŞŞştt SesSiz oL, bana yazacağın şeyi düşün diyeceğine sen ilk başta daha önceden yazdıklarımı Oku öyle düşünde yaz, gerçi o yeteneğe sahipmisin  bilmiyorum. .Wink
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 11:12
Alıntı yapılan iLkaSKimeSeSim

Alıntı yapılan eskalizim

ya sen ne dediginin farkindamisin?? sacma sapan konusma asil suc bizde paramizin olmayisi ne demek ya....yazicagin seyleri dusun de yaz...ben istemem mi trilyonlar icin yuzuyim..senin paran ck herhalde versene bana biraz ne demek lan parasi olamayan gelmesin parasi olamayan adamin bu takimi desteklemeye hakki yokmu?? sacma sapan konusma kac senedir tribun olayisindasin bilmiorum ama sen hic bisey bilmiosun...dusunmeden bisey yazma bidaha

ŞŞştt Sakin oL, bana yazacağın şeyi düşün diyeceğine sen ilk başta daha önceden yazdıklarımı Oku öyle düşünde yaz, gerçi o yeteneğe sahipmisin  bilmiyorum. neyse.Wink  Senin anladığın tribün olayı nedir hemde, Diğer takım tribünleriyle karıştırma burayı bilet parasına rant kavgasına kimse ölmez burada, Bedava giriş yoktur bizim tribünlere sadece çok pahalı olduğu için düşmesinden yanayız. Hem sende anladığım kadarıyla Eskişehir' de değilsin, senin arkadaşlarına tv den tribünü göstermek için bilet fiyatlarını düşürmek değil amacımız, daha çok destek vermektir. Stad eskisi gibi full dolsun bilet fiyatları 30 ytl olsun paramız olur gideriz olmaz gitmeyiz.Bu kadar basit. .
Yukarı
sin4n Liste gör
Yazar

sinan
  Alıntı sin4n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 11:49
burda olsun esesfan.com da olsun konuşulan şeyler hep aynı gün geçtikce kötüye gidiyoruz samsunun sitesine baktım adamlar eskişehir taraftarı bumu diyor...

evet arkadaşlar ne hikmetse takım iyi yolda iken biz gün geçtikce kötüye gidiyoruz böyle giderse yakında manisa,kayseri,denizli taraftarıyla bir tutulmaya başlıyacaz. bu gidişe bir dur demek gerekiyor bunun ilk adımı ise kızlcıklı ile ayder-nefer arasındaki cam kalkmalı altes de bu gruplarla birleşmeli daha güçlü olmalıyız 65liler derneğide bu gruplara uyum sağladımı kapalının sağ tarafı olduğu gibi bir grup olmalı o zaman görün bakalım acık susuyormu o zaman daha cabuk gaza gelir abilerimiz... ayrıca 3.grp 4 grp bi arada olabiliriz ama lider tek amigo tek olmalı bunuda demokratik bi yolla çözebiliriz (benim adayım tatar mustafa)

bu konuşulanlar burda kalmamalı bunu bir kampanya olarak başlatmalıyız ... yoksa hiç iyi yolda değiliz

KAPALININ SAĞTARAFINDAYIZ GRUP OF ANADOLU
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 12:07
Alıntı yapılan eskalizim

Yakup forumu takip etmediğin ortada.MAdem forumu takip etmiyorsun neden yazıyorsun kardeş.Murat ord bir gönderme yaptı.Birçok kişi burada "PARASI OLMAYAN GELMESİN" mantığında..Senebaşından beri bizde diyoruzki bilet fiyatları inmezse kötü olur diye.Bugünleri görerek söyledik ama kimse tınlamadı.Hatta kızanlar oldu.Ne demek kardeşim diye.Bunları anlaman için sürekli foruma gel emi.Yoksa pek yazı yazma,her zmaan böyle çuvallarsın.

Muratın yazısına gelince MURAT suç sende evet..Paran nasıl olmaz ya.15 milyon ayıramıyorsan git kendini camdan aşağıya at.15 mlyonun yoksa sesnin ES-ES'i tutmaya hakkın yok kardeşim.Senin insan olmaya bile hakkın yok.Geçme bidaha stadın yanından.Orası parası olanların takımı bikere.Git kendine başka takım bul.Git Bizansı tut kardesim paran yoksa.Arada bir Lig Tv'ye verisin 1-2 YTL..Başkada masraf yok.Zaten İstanbul'a gitcek halin yok.Ohh bak ne güzel.Neden kendi şehrinin takımını tutuyorsunki, o kadar eziyet o kadar masraf.PARAN YOKSA TUTMA KARDEŞİM BU TAKIMI...WinkWinkWinkWink
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151617

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır