eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eski Taraftarlarımızı Geri İstiyorum.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 14151617>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2007 saat 11:40
bence 10 ytl den full çakılı bir açık 15 ytl den boşlukları olan bir açıktan daha iyi hasılat getirir.Mesela benim arkadaşım 10 ytl olunca gelebiliyor ama 15 ytl fazla geliyor zaten aylık ne kadar para alabiliyoruz ki..
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
ceren1965 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

ali
  Alıntı ceren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2007 saat 12:57
ben esesserkan kardeşime tamamen katılıyorum.işçiye zam vermeye geldimi gıdım gıdım.bizim tek gelirimiz maç hasılatı açık 15 kapalı 30 yapma ya.o ailelerinde tek geçim kaynağı senden aldığı maaş neden fazla vermiyorsun dimi
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2007 saat 13:11
Maç bileti yüzünden bu hafta maça gidemeyeceğim(Diyarbakır maçı)..O ya da bu şekilde bedava girerim ama bu sefer para verenlere haksızlık etmiş olacağım..Hemde savunduğum görüşe ihanet etmiş olacağım..Önceki haftaki Altay maçınada borç para bulup gelebilmiştim..O yüzden,bu hafta 15YTL'yi denkleştiremediğim için, evdeyim..CryCry
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eki/2007 saat 15:56
Diyarbakır maçında tribünlerin doLmamasını açıklayacak kimse varmı acaba bu kadar önemLi bir günde? Bilet fiyatlarından baŞka birşey değiL. Haftaya SamsuN maçında bunun yarısı biLE olmayacak eminim. Anca şampiyonluk maçımızda doLacak Stad.
Yukarı
ayder26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ayder26
  Alıntı ayder26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2007 saat 09:19
sayısal olarak da kalite olarak da eski taraftarı geri istiyoruz
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Kas/2007 saat 10:49

Süperlig'de bir çok takım taraftarlarının 3-5 YTL ye
maçlara girdiğini söylemekten; hatta TFF 1.Lig'de
şampiyonluğa oynayan Antalya Erciyes gibi takımların
yanında bir çok takımı taraftarınında 2-3 ytl ye maçlara
girdiğini söylemekten  ve duymaktan herhalde hepimiz
bıktık...

Ama yönetimimizde bilet fiyatlarını belirlerken;
15 ytl den 8.000-9.000 taraftar yerine 10 ytl den minimum
15-16 bin taraftara oynamanın hem maddi, hem manevi,
hemde takıma destek açısından çok daha karlı olduğunu
bir türlü kabullenemedi...

Tamam bilet fiyatlarında aşırı indirim beklemekte kombine
sahiplerine haksızlık olacağı bi gerçek ama 15 yerine 10 ytl
olması herhalde dengeli bir indirim olur...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
26_shadow_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ErSiN
  Alıntı 26_shadow_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 01:36

anladığım kadarıyla bizim yönetim maçta taraftar görmek istemiyor ve bilet fiyatlarını hala 15 ytl de tutmakta ısrar ediyor ...şimdi bana kalkıp kimse nolacak ya EsEs imize 15 ytl çok mu demesin ... çok kardeşim evet hemde çoookk ...
1.) si birçok arkadaşımlarım,kardeşlerim,abilerim maçlara gelemiyor neden mi 15 ytl yüzünden ( arkadaşlarım gelemiyor çünkü bir evden iki kardeşin de maça gitmesi lüks oldu , kardeşlerim gelemiyor çünkü onlarda bizim gibi öğrenci harçlıkları yemeklerine anca yetiyorki 15 ytl nasıl bulacaklar,abilerim gelemiyor çünkü aldığı asgari ücret belli ülkemiz ekonomisinde düşündüğümüzde asgari ücretli siz olsanız çocuklarınıza 15 ytl ye kıyma alıp onlara ayda bir iki kez protein mi vermek isterdiniz yoksa maça mı giderdiniz? hemde 2-3 aydır şehrimizdeki fabrikaların çıkış verdiği şu dönemdeConfused)
2.) si şimdi kimse çok ayrıntıya girme yaa salla boşver  de demesin  çünkü 15 ytl için bütün gün ayakta uğraşan 50-55 yaşında amcaları biliyorum bu amcalar yabancı değil içimizdeki arkadaşlarımızın babaları  bir onları düşünün ve birde maça verdiğiniz 15 ytl yi ...Confused
3.) sü sayın başkanım bizim ne fabrikamız var ne de yatımız katımız . Bizim Allaha şükür bir ailemiz birde EsEs imiz var unutmayın maça gelenlerin yüzde 80 i asgari ücret alan abilerimizden ve harçlıklarını kıt kanaat biriktiren ve maça gelmeye çalışan biz öğrenciler den oluşuyor . Bizim maça bedava girme gibi bir niyetimizde yok sadece sizden istediğimiz indirime gitmeniz .Biliyoruz tek gelirimiz stad hasılatı ama kabaca bir hesap yapacak olursak ;
                 8000(kişi) * 15(ytl) = 120000 ytl
               13000(kişi) * 10(ytl) = 130000 ytl

yani hem 10000 ytl daha fazla kazanç hem 5000 kişi gibi azımsanmayacak bir taraftar kitlesi hem de taraftarın sesine vermiş olduğunuz kulak ... Biz hiçbir zaman EsEs taraftarına yapılan iyiliği karşılıksız bırakmadık siz geçen sene Altay maçında indirime gittiniz biz stadı boş mu bıraktık ? Confused  hayır ... korkmayın o stad yine dolar ama siz isterseniz dolar .Yok kardeşim 15 ytl olsun deplasman takım taraftarları bizi bastırsın diyorsanız (eğerki samsun maçında açık tribündeki duyarlı abilerimizle canlanmasaydık dediğimiz olay oluyordu ne mutluki içimizde takımına sahip çıkan abilerimiz vardı ayrıca  bu maçta puan kaybedilseydi  tek sorumlu yönetim olurdu çünkü bu takım taraftarıyla bütünleşip oynayan bir takım ) bilemeyiz...
4.) sü kombine bilet alan taraftarlarımız zarar etmiş olur diye düşmüyorsa  ; bu biletleri alanlar ben inanıyorum ki (stadda şahitte oldum )verdikleri her kuruşu klübe helal etmeye hazır yeter ki siz isteyin ...
5.) si benim gibi düşünen binlerce EsEs sevdalısı sizden bu adımı atmanızı ve bu seneye kadar böyle uyumamış olan şehrin bu puslu havayı üzerinden atılmasında vereceğiniz desteği bekliyor...
6.) Çok şey istemedik bizi sevdalısı olduğumuz renklerden ayrı bırakmayın (bu takımı herkes taraftarıyla bütünleşen bir takım olarak biliyor ve bu şekilde titreyerek geliyor Eskişehir'e).

saygılarımla ....
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
  Alıntı eskalizim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 01:59
ayni hesaplamayi bende bugun arkadasimla yaptim yazicaktim ama bu konu hakkinda ck yazi yazdim buraya yazinca hicbirsey degismiyor..bence 10 ytl yapilsa daha ck taraftar gelicek ve daha fazla para getiricek daha fazla getirmese bile kafa kafa olur...eger bi 300-500 mil hesabini yapan bi baskan varsa ayip...bence tv maci werirken bu olay gundeme gelicekti pankart yapilcakti baskan ozaman bi dur dicekti bence bi dahaki maci tv gosterirken bu yapilmali yoksa bosluklar daha da cogalicak gibi geliyor...ayrica yine yine ve yine sunu solicem yer yer bosluklar olsa bile gelen taraftar bagirmiyo ki daha fazla taraftar gelse ne olucak sehirde bi heycan yokken...
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 02:17

PARASI OLMAYAN GELMESİN .!!

Şöyle düşündüm ne başkan da neden başkasında suç var, asıl suç bizde paramızın olmamasıymış.
Yukarı
eskalizim Liste gör
Yazar

yakup
  Alıntı eskalizim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Kas/2007 saat 02:44
ya sen ne dediginin farkindamisin?? sacma sapan konusma asil suc bizde paramizin olmayisi ne demek ya....yazicagin seyleri dusun de yaz...ben istemem mi trilyonlar icin yuzuyim..senin paran ck herhalde versene bana biraz ne demek lan parasi olamayan gelmesin parasi olamayan adamin bu takimi desteklemeye hakki yokmu?? sacma sapan konusma kac senedir tribun olayisindasin bilmiorum ama sen hic bisey bilmiosun...dusunmeden bisey yazma bidaha
biz imzamızı sahada atarız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 14151617>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,218 saniyede hazırlanmıştır