eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Leyla ile Mecnun'u kaldırdılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
Online Durum: Offline
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 12:05
Alıntı yapılan Echoes26

Alıntı yapılan Starsky

Samimi olmak gerekirse ben dinciyim, Akp'nin yaptiklarina reform diyorum ve bu reformlarini da kismi olarak benimsiyor ve destekliyorum ancak mesele "ifade özgürlügüne" gelince bu konuda kaygilarim var.
Ben Ismail abi'yi seviyorum kardeşim ve her hafta görmek istiyorum; Serkan Keskin'in yaptigi seylerden neden Ismail abi sorumlu olsun?!
kardeşim kusura bakma siyasi görüşüne bişey demem ama din hiç bir partinin tekelinde değil ve olamaz, din kendin ile Allah arasında olan bir bağlantıdır başka bir kurumu aracı olarak görmek değil ve o partiyi göstererek dışa yansıtmak o partinin din tekelinde oldugunu belirtmiş oluyorsun

Asıl yanılgı dini sadece Allah'la kulun arasında olduğunu düşünmek. Din hayatın bütününü kapsar. Benim dünya görüşüm İslam üzere. Parti tutmam ama adam tutarım; bir Erbakan bir Aliya bir daha geldi de biz mi desteklemedik?
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı marcus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 12:10
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan Echoes26

Alıntı yapılan Starsky

Samimi olmak gerekirse ben dinciyim, Akp'nin yaptiklarina reform diyorum ve bu reformlarini da kismi olarak benimsiyor ve destekliyorum ancak mesele "ifade özgürlügüne" gelince bu konuda kaygilarim var.
Ben Ismail abi'yi seviyorum kardeşim ve her hafta görmek istiyorum; Serkan Keskin'in yaptigi seylerden neden Ismail abi sorumlu olsun?!
kardeşim kusura bakma siyasi görüşüne bişey demem ama din hiç bir partinin tekelinde değil ve olamaz, din kendin ile Allah arasında olan bir bağlantıdır başka bir kurumu aracı olarak görmek değil ve o partiyi göstererek dışa yansıtmak o partinin din tekelinde oldugunu belirtmiş oluyorsun

Asıl yanılgı dini sadece Allah'la kulun arasında olduğunu düşünmek. Din hayatın bütününü kapsar. Benim dünya görüşüm İslam üzere. Parti tutmam ama adam tutarım; bir Erbakan bir Aliya bir daha geldi de biz mi desteklemedik?

sen allaha değil kula kullukediyorsun ozman
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 12:34
Kel alaka?

Siyaset adamından bahsediyorum ben ki bunlar iki dava adamı. Ha Allah'a kulluk davası ise ilimle olur. Bunun için şeriat adabı gerekli; her asırda bir müceddit çıkıyor. Osmanlı ki Peygamber aşkının en iyi temsili. Bunlar boşa mı? O zaman ben inandım diyeyim sonra kafama göre yaşıyayım? Mesele sadece Allah'a kulluk olsaydı Bush cennetin en tepesini garanti altına almıştı. Böyle bir mantık yok, inanç yok...
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 12:48
herkesin görüşü kendinedir arkadaş ne istiyorsunuz leyla ile mecnun dan
Yukarı
Echoes26 Liste gör
Yazar

Gökay
Yer: Ankara
  Alıntı Echoes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 13:04
Yetkili arkadaşlara ricam lütfen bu başlıgı kapatsınlar herkesin görüşü kendinedir eyw konu farklı yerlere kaymaya başladı  siyasete dönüyor lütfen Eskişehirsporumuz üzerine odaklanalım
Yukarı
Öner Liste gör
Yazar

Öner
  Alıntı Öner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 13:15
Alıntı yapılan Starsky

Kel alaka?

Siyaset adamından bahsediyorum ben ki bunlar iki dava adamı. Ha Allah'a kulluk davası ise ilimle olur. Bunun için şeriat adabı gerekli; her asırda bir müceddit çıkıyor. Osmanlı ki Peygamber aşkının en iyi temsili. Bunlar boşa mı? O zaman ben inandım diyeyim sonra kafama göre yaşıyayım? Mesele sadece Allah'a kulluk olsaydı Bush cennetin en tepesini garanti altına almıştı. Böyle bir mantık yok, inanç yok...

Adamın adamı değil,davanın adamı ol..Sadece ALLAH'a kulluk etmek için bu dünyaya getirildin.Hala bush diyorsun ne alakaysa.
celle celalühu, eskişehirspor
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 13:24
Alıntı yapılan Öner

Alıntı yapılan Starsky

Kel alaka?

Adamın adamı değil,davanın adamı ol..Sadece ALLAH'a kulluk etmek için bu dünyaya getirildin.Hala bush diyorsun ne alakaysa.
Ulan ne agresifsiniz lan? Yürü git kardesim hirsini baskasindan çikar!

Adama bak dini senden mi ögrenecegiz? Sirf Akp hakkinda yazdim diye kuduruyosun. Konuyu baska yere çeken senin gibiler iste. Git tedavi mi oluyosun ne oluyosan ol!
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 13:33
Alıntı yapılan Starsky

Lale diyen arkadaş, haftaya ordayım özelden yaz; bir çayımı iç belki insanlık öğrenirsin...

Sen şu dinciyim kelimesini bi açıkla hele laf kalabalığı yapma Din kültürü öğretmenimisin nesin sen? Dinci ne demek? Diğer yazdıklarına bakıncada senin İslamın İ'sinden bi haber olduğun anlaşılıyor ki oda senin sorunun beni bağlamaz
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 13:36
Alıntı yapılan dream26

Alıntı yapılan Starsky

Lale diyen arkadaş, haftaya ordayım özelden yaz; bir çayımı iç belki insanlık öğrenirsin...

Sen şu dinciyim kelimesini bi açıkla hele laf kalabalığı yapma Din kültürü öğretmenimisin nesin sen? Dinci ne demek? Diğer yazdıklarına bakıncada senin İslamın İ'sinden bi haber olduğun anlaşılıyor ki oda senin sorunun beni bağlamaz
Tamam işte oturup konuşalım, bana dini anlat. Yazarsan dönerim sana, 29 agustosta Eskisehir'deyim.
Yukarı
dream26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı dream26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2013 saat 13:39
Ben kimim sana dini anlatacam, dinciyim diyen sensin ben değilim. Orda havalar soğuk heralde üşümüşün biraz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 11>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır