eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankara ESES Bursa maçı organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
Yer: T.C. Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 10:10
Alıntı yapılan aliESES26

Şenol hocam maaşallah bu ne hız böyle...
Sizi en az 20 kişi olarak bekliyoruz:)

İnşallah sayın Yelten eski günlerimizi biliyosun 20 bile az.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Damarımda Kanımsın Bedenimde Canımsın ESES im
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 13:21
11.Etem Çeliktaş
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yukarı
yavuz fahri Liste gör
Yazar

yavuz fahri
Yer: Turkey
  Alıntı yavuz fahri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 14:10
Haydi Ankara ESES bu minübüsü dolduralım. Ben sırf bu organizasyon için yola çıkıyorum. Aynı gün izine ayrılmama rağmen, akşamında döneceğim ve arabamla tekrar ESES'e gideceğim.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 14:53
Arkadaşlar Kerem arkadaşımız bir araçla konuştu 17 kişilik ve rakam 650 TL.Akşam üzeri bende bir rakam almış olurum yardımcı olabilecek olanlar varsa fiyat alsın değerlendirelim.Bağlantıyı kısa sürede yapmak zorundayız adamlar başka iş alabilsin engel olmayalım.Hareket saati ve yerini özel mesajla bildiririm.Son olaylar yüzünden gizlilik esastır.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 15:06
Şimdi gelen rakam 500 TL.En geç yarın 11.00 a kadar haber vermek zorundayız.Araç 18 kişilik daha önce gittiğimiz kaptanla görüştüm madur etmemek ve mahçup olmamak için en kısa zamanda dönüş bekliyorum.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yukarı
esolimpiyates Liste gör
Usta Yazar

Ali Gündüz
Yer: Ankara
  Alıntı esolimpiyates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 15:14
Alıntı yapılan ŞenolESES

Şimdi gelen rakam 500 TL.En geç yarın 11.00 a kadar haber vermek zorundayız.Araç 18 kişilik daha önce gittiğimiz kaptanla görüştüm madur etmemek ve mahçup olmamak için en kısa zamanda dönüş bekliyorum.

500 TL.  çok çok iyi. Güzel fiyat vermişler. Bu hafta işim olmasaydı bende aranıza katılacaktım ama olmadı. Bundan sonraki maçlara inşallah.
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..
Yukarı
gonzo Liste gör
Yazar

önder özen
Yer: Turkey
  Alıntı gonzo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 17:32
+2 Önder
Yukarı
ŞenolESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Şenol
  Alıntı ŞenolESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 18:35
Beyler bir fikir belirten yokmu?Rakam az,çok,hareket saati,yeri hiç sorusu olan yokmu?Tamammı hepimiz hazırmıyız?Zaman daralıyo adama cevap verilecek lütfen canlı olalım.Özelden tel. nolarınızı yazarsanız haberleşme için iyi olur.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ
Yukarı
giray26 Liste gör
Yazar

Giray ATMACA
Yer: ANKARA
  Alıntı giray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 19:36
abi hareket saatini siz 12 gibi demiştiniz ama saat 2-3 gibi olursa çok iyi olur hareket yeri önemli değil
ankaraESES
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2013 saat 19:44
Hay maşallah Şenol Reis kellemizi keseriz Kalbim sizinle olacak orada olamasam da.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır