eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3-Diyarbakırspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 43444546>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 14:24
Alıntı yapılan ESErSin

SUAT abi..Senin dediğin gibi yavaş söylemeye kalksak emin ol 3 kez arka arkaya söyleyemeyiz..Buradaki amaç hızlı hızlı söyleyip trübünlerin birbirinden heveslenip daha kuvvetli bağırması.....Evde bir denesene arka arkaya yavaş yavaş 5 kerz söylenmiyor abim.Smile..

KIZILCIKLI GRUBU
Ersin , karşılıklı yapılan tezahüratta hızlı söylemekte haklısınız  fakat normal  ES ES çekerken de  ister Açık Trübün  olsun ister Kızılcıklı isterse Nefer olsun    son yıllarda hepimiz çok acele eder olduk , bilmeyen de sanki zorla söylediğimizi zannedecek .

TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 19:12
Alıntı yapılan HSNYZR_26

Maçın görüntüleri henüz paylaşamadık sanırım.

+1
KKŞ
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 20:52
Buyrun arkadaşlar maç görüntüleri....
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 22:37

Simdi görüntüleri izledimde tekrar..Bana ilk yediğimiz gol ofsayt gibi geldi..

Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 22:57
mac goruntuleri linkini veren ve hazirlayan arkadaslara cok tesekkurler.. eger bunu aliskanlik haline getirebilirsek, ana sayfada da her hafta goruntu linklerini ben verecegim, herkes de haberdar olabilir bu sekilde.
Yukarı
kırmızı_şimşekler Liste gör
Yazar

söylemez
  Alıntı kırmızı_şimşekler Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 23:03
Alıntı yapılan es-es2641

Vallahi sana ne kadar teşekkür etsek azdır sevgili arkadaşım.
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 23:08
Alıntı yapılan es-es2641

Paylaşım için çok teşekkürler...
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
  Alıntı es-es2641 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 23:09
Alıntı yapılan BLoodY

mac goruntuleri linkini veren ve hazirlayan arkadaslara cok tesekkurler.. eger bunu aliskanlik haline getirebilirsek, ana sayfada da her hafta goruntu linklerini ben verecegim, herkes de haberdar olabilir bu sekilde.

Bu haftaki gibi her hafta yapabilirim ben,daha öncede birçok video eklemiştim ve vermiştim burdan linklerinide;ancak şöyle bir sorun var.Bizde D-spor yok.O yüzden mecburen Kanal A ya da diğerlerinden cekmeye calısıyorum,normal anten kullandığımdan dolayı yağışlı havalarda normal tv'ler bozuk gösteriyor,ya da görüntüden birşey anlaşılmayacak kadar kötü oluyor..Havalar yağışsız gittikçe ben yaaprım ama yağışlı havalarda evinde uydusu olan bir babayiğit üstlenmeli bu işi.
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 23:56
Alıntı yapılan kırmızı_şimşekler

Alıntı yapılan es-metu

bilet fiyatları diyoruz da , onun kadar onemli bir faktor de kapılar..mac basladıgında acık tribune girmek için sırada bekleyen en az 1000 kişi vardı..ve maca son anlarda gelen pekcok insan da geri donuyor.seyirci sayısının azalmasında cok onemli bir faktor.3 kapı 10bin kişiyi nasıl alabilir ki? SU ana kadar kaybedilen seyirci hasılatı ,ek kapı maliyetini coktan karsılardı ..

Altını çizmek lazım çok güzel ve çok önemli bir tespit ama bakalım yönetim ne zaman çare bulacak.

Neyseki en azından hava hastahanesi tarafından da çıkış verdiler de ağıldan çıkan hayvan sürüsü muamelesi görmedik.. Ama ne yazıkki bunun için 10 hafta bekledik....Kardeşim yönetimden bir kişi de taraftarın bu eziyetini görüp çare olamıyormu? KAÇ KİŞİLİK YÖNETİM KURULUNDA BİR KİŞİ SIRF BU İŞLERLE GÖREVLENDİREMEZMİ?

Ayrıca bir saçmalık da girişte bozuk paraların toplanması..Kardeşim içerde su alıp kağıt para veriyorum üzerini adam demir para veriyor....O zaman kapıda bozuk para toplamanın ne mantığı kaldı... Tam bir Türk usulü kara mizah.....
Uğur
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eki/2007 saat 23:59
Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan emrah_eli

diyar taraftarı varmıydı macta yada ben mı goremedım

Yaklaşık 10-15 kişi maçı izlediler.

Ben de bu gece maç özetlerini seyrederken ilk gol atıldıktan sonra sevinirlerken gördüm...Maç sırasında polisten başka birşey gözükmüyordu..Aradaki bir kaç kişide herhalde sivil polis yada onların yanında giren tanıdıkları falan sanmıştım

Uğur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 43444546>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır