eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:3-Diyarbakırspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 46>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 19:37
diyarbakır maçını yenmekten başka şansımız yok inşallah yeneriz
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
muhammed Liste gör
Usta Yazar

Muhammed
Yer: Eskişehir
  Alıntı muhammed Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 19:45

Bizim yenemeyecegimiz takım yok. Buna diyarbakırda dahil yeterki sans biraz bizden yana olsun.

www.facebook.com/pages/Eskişehirsporum/149380141891106 Destek verelim lütden
Yukarı
veli_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı veli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 20:08
Alıntı yapılan muhammed

Bizim yenemeyecegimiz takım yok. Buna diyarbakırda dahil yeterki sans biraz bizden yana olsun.

haklısın yenemeyeceğimiz takım yok ama bu hakemler çıkarsa böyle  bunlara çare bulmamız gerekir.... hakem hatalarından 6 puanımzı gitti malatyaya da  sakarya da  yönetim   sesini çıkarsın artık..............
ANADOLU YILDIZI
Yukarı
cagatay26 Liste gör
Yeni Yazar

çağatay
  Alıntı cagatay26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 20:17
bence diyarbakırı rahat yeneriz.
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 20:19
Diyarbakırı yenelim , İstanbula akalım..
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 20:34
bu maçta bizim açımızdan rahat geçeceğimiz maçlardan birisi.yeterki takım bu oyununu bozmasın.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
eses_kolik Liste gör
Yazar

güray
Yer: Bandırma
  Alıntı eses_kolik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 20:50
Arkadaslar bu yazdığımı iyi okuyun ve bi yere kaydedin. ilk yarının bitimine 8 hafta var. 8 de 8 yapıp ilk yarıyı 40 puanla lider kapatacağız. inanın bana.
EFSANE GERİ DÖNDÜ
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 20:58
evet artık bu tarftar bu futbolculaar guvenmelı ve eskisehirspor taraftarının kım oldugunu ve neden efsane oldugunu kanıtlamalıdır ama hep destek tam destek maca gelıp de sadeec cekırdek cıtlemkle olmaz toplasanız acık trubun 15 veya 20 dakıka kalkacak koca macta ama onlarıda ayaga kaldırmak bır sorum tum enerjıyı onları ayaga kaldırmak ıcın ugrasıyoruz ne beklıyorlar ne ıstıyorlar anlamıyorum guzel futbol oynayan bır takım var ortada gol atılıyor hala ayaga kalkmaya tereddut edılıyor lutfen acık trıbundekı abılerım kardeslerım bu mac gosterın kendınzı ve benı utandırın sanmayın kı ben kapalıdayım bende acıkdayım sampıyon es es
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesserkan26 Liste gör
Usta Yazar

serkan
  Alıntı esesserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 21:00
bırde gecen macta sehıtlerımıze sahıp cıktık ama bunu sadece bır maclık olmadıgını gosterelım ben soyle bırsey olabılrı dıyorum o 15 sehıdımız ıcın bundan sonra onları unutmadıgımızı gostermek amacıyla macların 15 dakıkasında SEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ  diye bagıralım ve eskisehirin vatanına nasıl sahhıp cıktıgını gosterelım
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
  Alıntı welih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 21:25
Alıntı yapılan eses_kolik

Arkadaslar bu yazdığımı iyi okuyun ve bi yere kaydedin. ilk yarının bitimine 8 hafta var. 8 de 8 yapıp ilk yarıyı 40 puanla lider kapatacağız. inanın bana.
inşallah abi senin dediğin olur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 46>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır