eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

AKŞ

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eayture Liste gör
Yeni Yazar

Emre
Yer: Antalya
Online Durum: Offline
  Alıntı eayture Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: AKŞ
    Tarih: 08/Tem/2013 saat 09:33
Antalyanın Kırmızı Şimşekleri.

Yeni Sezon, Yeni Yönetim, Yeni Hoca, Yeni Anlayış.
Bizimde artık dirilmemiz gerekiyor bir şekilde.Bir oluşum sağlayıp toplanalım.
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
Yer: antalya
  Alıntı GÖKYAPI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 13:40
bravo emre... katılıyorum sana...
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
  Alıntı GÖKYAPI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2014 saat 13:39
2 eylül gazetesinden okuduğum kadarıyla yönetim kurulu üyesi  mustafa akgören, kendi twitter sayfasından şu tweti atmış “biletleri tribün çocuklarına vermekle ne kadar isabetli bir karar vermişiz herkes gördü herhalde. Harikaydınız çocuklar”.burdan  mustafa akgören e sormak istiyorum.Acaba antalyadaki eses sevdalılarının eskişehirden gelen tribün çocuklarından  ne farkı olacaktı.bu yapılanlar taraftarı ayırmaya yönelik değilmi?antalyada yaşayan bir eskişehir taraftarı  olarak önce güven  sloganıyla harekete geçen bu yönetime bu hareketi hiç yakıştıramadım.takdiri eskişehir kamuoyuna bırakıyorum....
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2014 saat 14:12
Alıntı yapılan GÖKYAPI

2 eylül gazetesinden okuduğum kadarıyla yönetim kurulu üyesi  mustafa akgören, kendi twitter sayfasından şu tweti atmış “biletleri tribün çocuklarına vermekle ne kadar isabetli bir karar vermişiz herkes gördü herhalde. Harikaydınız çocuklar”.burdan  mustafa akgören e sormak istiyorum.Acaba antalyadaki eses sevdalılarının eskişehirden gelen tribün çocuklarından  ne farkı olacaktı.bu yapılanlar taraftarı ayırmaya yönelik değilmi?antalyada yaşayan bir eskişehir taraftarı  olarak önce güven  sloganıyla harekete geçen bu yönetime bu hareketi hiç yakıştıramadım.takdiri eskişehir kamuoyuna bırakıyorum....

Avrupaya geldiklerindede biletleri tribün cocuklarina versinler o zaman.. Biz TV den izleriz.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2014 saat 15:28
sonuş eses finalde ;)
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
GÖKYAPI Liste gör
Yazar

ismail gök
  Alıntı GÖKYAPI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2014 saat 16:14
konyaya kimler gidiyor emre ve nasıl gidiyorsunuz
ölümüne eses'liyiz
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2014 saat 09:13
Antalya'da tık yok. Antalya'da kümeye düştü dahada toplanamayız.
Suskunluğum Asaletimdendir Her Lafa Verecek Cevabım Var Lakin Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Söyleyene Bakarım Adammı Diye !
Yukarı
eaytures Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı eaytures Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 10:41
Uyumaya devam et Antalya her konuda !!!
Yukarı
esessevgi Liste gör
Deneyimli Yazar

ugur
  Alıntı esessevgi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2015 saat 15:15
ANTALYASPOR A.Ş. - ESKİŞEHİRSPOR
Misafir
A BLOK
H 16
Son nefeste bile...
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2015 saat 14:34
oradayız elbet. maçtan önce toplanalım hepberaber gidelim ;)
3es3ki2eski1es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır