eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Football Manager 2008

Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BLoodY Liste gör
Admin

Mehmet Öztürk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı BLoodY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Football Manager 2008
    Tarih: 20/Eki/2007 saat 00:25
Efsane CM (Championship Manager) oyununun yeni versiyonu bu isimle artik cikiyor ve 2008 versiyonu bu gunlerde piyasada.. iflah olmaz FM'cilerle burada konusabiliriz..

ES ES ile ilk alti mac sonunda, ortalama seyirci bakimindan acik ara ondeyiz bu oyunda bile :)
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 00:29
Ben 98-99 gibi başladım sanıyorum bu oyunu oynamaya ama sonra EA Sports'un kini (pek çok kişi beğenmez EA Sports'un oyununu) oynamaya başladım artık onun fanıyım.

FIFA MANAGER 2008 henüz çıkmadı ben de bu oyunu sabırsızlıkla bekliyorum...
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 00:33
Oyunun full versiyonumu çıkıcak yoksa demosumu ?
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 00:35

Football Manager´in resmi internet sitesinde;

"SEGA ve Sports Interactive, Football Manager 2008´in resmi çıkış tarihi olarak verilen süreden önce oyun satış noktalarından satın alınabileceğini duyurmaktan dolayı mutlu. Bir takım oyun satış noktaları gerekli hukuki prosedürlerden dolayı resmi çıkış tarihinde oyunu satışa sunabilecek. Tüm parekende satış noktaları ile iletişimiz sürmekte" şeklinde bir açıklama yaptı. Firma, bu ufak ayrıntının oyunun gecikmeye uğramadan verilen tarihten önce satışa sunularak disiplinli çalışmanın örneğini göstermiş oldu.

Tabi bu açıklama İngiltere ve diğer Avrupa ülkeleri için geçerli. Türkiye´ye oyunu Aral İthalat firması getirmekte. Distribütör firma geçtiğimiz sene Football Manager 2007´yi Kasım 2007 sonlarına doğru Türkiye´ye getirmişti. Büyük ihtimalle bu yılda aynı şekilde olacak. Firmadan yapılan açıklamada oyunun bandrol işlemlerinin uzun sürdüğü ve bu yüzden gecikme yaşandığı belirtilmişti. Oyun Teknosa ve D&R gibi Türkiye´nin bir çok noktasında satış mağazası olan elektronik ürün satış mağazalarında satışa sunulacak. Daha fazla detaylı bilgi ve satış noktası Aral İthalat web sitesinden alınabilir. Oyunun Türkiye´de satış fiyatı geçtiğimiz yıl 120 YTL civarındaydı.
 Oyunu sendit.com üzerinden ön sipariş ile indirimli satın alanların (Yaklaşık olarak 45 YTL) oyunları bugun gönderilmeye başlandı.
oyunun demosu için;

demoyu ben indirdim fakat pek bakmadım daha ama her fm olduğu gibi buda baya saracak gibi...bağımlılık yapıyor bu oyun bende bi başladımmı..
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı harun26180 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 00:44
Oyunun çıkıcağından haberim yoktu, Full olarak oyun çıkmış. Full indirmek isteyenler oyun-arsivi.com'dan indirebilirler.
Yukarı
burak Liste gör
Yazar

Burak Bayraktar
Yer: Netherlands
  Alıntı burak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 01:13
abi full bende var super
Esesin sansi yok gibi oyunda
Ama bunun tersini gostermek bizim elimizde Big%20smile
Yukarı
sazaklı Liste gör
Yazar

Ahmet YÜZER
  Alıntı sazaklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 05:48
en sevdiğim oyun şimdiden indirmeye başladım. teşekkür.
Kalsada son nefes yinede ES-ES
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
  Alıntı esigor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 08:48
full oynayan arkadas hangı sıteden ındırdın acaba bu oyuncehenneminin linkleri cok yavasta:))) Bu arada fm2008 için bir seyler yapıp esesle ilgili vede bunları turksportale gondersek nasıl olur?
Yukarı
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 11:12
Arkadaşlar sistem özellikleri nedir bilen var mı? 03-04'ü bilgisayarım rahat çalıştırıyordu ama heralde bunu çalıştırmaz. Smile
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
  Alıntı ogur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Eki/2007 saat 12:09
Araya sıkıştırayım,PES manyakları için serinin son oyunu pro evolution soccer 2008 de piyasada.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,562 saniyede hazırlanmıştır