eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor'un Mali Durumu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 97>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
Online Durum: Offline
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor'un Mali Durumu
    Tarih: 02/Tem/2013 saat 15:57
Her zaman diyorduk eski başkan klübün içini kazıyor diye ama bu kadarını hiç tahmin etmemiştik malesef zor durumdayız.Aşağıdaki açıklamada bir cümle belkide taraftarı bu kadar yaralayabilirdi

'Eskişehirspor, bir düşman kulübün eline verseniz ancak bu kadar batırabilecek haldeydi'

Cümle gayet açık her şeye rağmen taraftar olarak üzerimize düşeni yapmalıyız. En azından yarınlara umutla bakmak istiyorum

http://www.eskisehirspor.com/haber_detay.asp?id=654
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
Yer: Eskişehir
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:10
evet sayın muhasara bende nereye yazacağımı bilemediğimden

YenidenBüyükEskişehirspor ve Yeniden Forum

bölümüne yazmıştım.Yazıklar olsun H.Ü. ve ekibine ama millet bunu okusun bundan sonra insa içine çıkamasınlar.  Yazıp dile getirdik diye forumdan atılan bir sürü arkadaşımız var . işte kısaca özet bu . Benim evladım dediği ESES i ne hale getirmişler. İyiki evladı yoksa napacakmış bilemiyorum.

Buradan bir teklif getiriyorum sayın başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri.
Bunları ÖNCE GÜVEN lansmanındaki gibi millete duyurun ve üyelikten ihraç edin ki ders olsun ....
E ni S
Yukarı
enis26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kemal Enis
  Alıntı enis26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:17
Alıntı yapılan akahraman57

Asbaşkan konuşuyor boş yere. Ağzını bir tut. Bilançoyu iyice öğren ondan sonra açıkça ilan edersin. Savcılığa verecekmiş verdiğin zaman konuş. ---ceğiz, ---cağız deme. Bunların hepsi aynı. Ertuğrul hoca Bursa'dan ne alıyormuş. Bizden ne alıyor? Yardımcılar dahil mi bu işe? Yanal net ne alıyordu? Ne kadarından feragat etti? Bunları açıklayın açıkça biz de bilelim. Açık olun lütfen

Sayın arkadaşım
Ertuğrul Hoca Ersundan daha az paraya geldi bunuda açıkladılar. Asbaşkan neden boşa konuşsun, gün be gün bilgi veriyorlar işte eskiden hiç bilgi alamıyorduk. Bırak hiçi Adamlar kongrede bile sana hesapmı verecem diyebiliyordu. Birazcık sakin ve sabırlı olalım, daha yeni geldiler. 
Sağlam'ın Eskişehirspor'dan yıllık 1 milyon 250 bin avro alacağını vurguladı. - Eskişehir
http://www.sondakika.com/haber/haber-eskisehirspor-kulubu-nun-mali-durumu-4790050/
Hoca zaten heryerde yardımcıları dahil anlaşma yapmış. yani verilen ücrete yardımcılar dahil. Bize ne Bursa da ne aldığı.
E ni S
Yukarı
oguzhaneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: İstanbul
  Alıntı oguzhaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:19
bir feda sezonu da bizi bekliyor herhalde.
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:29
Dikkatimi çekiyor yeni kayıt olan arkadaşlarımız çok agresifler biraz sakin olalım ;)
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:34
Korkum bu mali tablonun kombineye yansıması. İnşallah kısa vadeli böyle çözüm üretilmez. Taraftarla alınacak iki maç kombine zararını karşılayacaktır
Yukarı
akahraman57 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Afyon
  Alıntı akahraman57 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:36
Alıntı yapılan enis26

Asbaşkan konuşuyor boş yere. Ağzını bir tut. Bilançoyu iyice öğren ondan sonra açıkça ilan edersin. Savcılığa verecekmiş verdiğin zaman konuş. ---ceğiz, ---cağız deme. Bunların hepsi aynı. Ertuğrul hoca Bursa'dan ne alıyormuş. Bizden ne alıyor? Yardımcılar dahil mi bu işe? Yanal net ne alıyordu? Ne kadarından feragat etti? Bunları açıklayın açıkça biz de bilelim. Açık olun lütfen
Sayın arkadaşımErtuğrul Hoca Ersundan daha az paraya geldi bunuda açıkladılar. Asbaşkan neden boşa konuşsun, gün be gün bilgi veriyorlar işte eskiden hiç bilgi alamıyorduk. Bırak hiçi Adamlar kongrede bile sana hesapmı verecem diyebiliyordu. Birazcık sakin ve sabırlı olalım, daha yeni geldiler.  Sağlam'ın Eskişehirspor'dan yıllık 1 milyon 250 bin avro alacağını vurguladı. - Eskişehir

http://www.sondakika.com/haber/haber-eskisehirspor-kulubu-nun-mali-durumu-4790050/Hoca zaten heryerde yardımcıları dahil anlaşma yapmış. yani verilen ücrete yardımcılar dahil. Bize ne Bursa da ne aldığı.

Bende diyorum ki ...Ceğiz, ...cağızı değil. Yaptık Ettik'i konuşalım. Aceleye gerek yok net somut sunuçlarla konuşalım. Hata varsa savcılığa da gidilsin. Sizin verdiğiniz linkteki haberi ben de okudum. Muallak laflardan hoşlanmıyorum. Madem şu inceleme tamamlansın bağımsız kuruluş tarafından sonuç açıkça ilan edilsin. Tabi ki yapanın yanına kar kalmasın. Bizim bir tane ESESimiz var. Başka takımımız da yok (Esk Sağlıkspor hariç!!!).
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:49

bilader ismin belli değil yaşın belli değil, insanlar bir enkazın enkazı devir almıslar ve taraftarda acıkcası merak ediyor onlarsa sağolsunlar ellerindeki bilgiyide paylasıyorlar. yapacagız edeeccgiz diyecekler tabiki yaptıkları şeyleri söylüolar bagımsız denetleme kurulundan sonra savcılıga gidilecegini söylüyorlar. Adamlara kızacagına gecmiste neden tepki vermedim diye kendine kız.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
aryanus Liste gör
Yeni Yazar

MEHMET
Yer: ankara
  Alıntı aryanus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 16:56
mrb bakıyorum hemen yönetime sallanıyor biraz sabır sen halil taraftarısın heralde akah her neysen
Yukarı
canogut Liste gör
Yazar

can
Yer: eskişehir
  Alıntı canogut Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2013 saat 17:17

10 aylık alacakları beyan edilmiş. bu 10 aylık ücretleri 1,2 ile çarparsan yıllık Ersun hoca ve Yardımcılarının nekadar aldığı hesaplanıyor. Ayrıca Ertuğrul hocanında yıllık ne kadar aldığı belirtilmiş. Mali denetimin nekadar süreceği belli değil( 1-2 günlük bir iş değil) onu bekleyene kadar adamlar açıklama yapıp bizi bilgilendiriyor daha ne istiyosun anlamadım
FoRzA ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 97>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır