eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2013 saat 14:55
Alıntı yapılan EsBoraEs

Nur topu gibi yatay çizgili formamız olmuş..Galiba geçen sezonlardan kalma..

kendi adıma yatay çizgili formayı hiç begenmedim
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
husss Liste gör
Deneyimli Yazar

Hüseyin
  Alıntı husss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 19:43
https://twitter.com/tribundergi/status/362255742645968897/photo/1

Buyurun arkadaşlar gaziantepspor'un formaları ,ya şu revolution II formasını giymemiz çok mu zordu anlamıyorum.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
  Alıntı EnviEn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Tem/2013 saat 23:30
Formaları kızılay dağıtsa ancak bu kadar olur. Bütün takımlarda aynı forma. Koskoca nike her seneye özgü 2 tasarım çıkartamıyor yuh artık. Yunus Emre çarşısında bile her bayram ayrı çeşit gömlek modası çıkıyor (:
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 00:50
Belki bu başlığa defalarca yazdım, aslında dönüp dolaşıp aynı noktaya geliyoruz da cidden hazmedemiyorum bu h.ü'nün giderayak forma satışlarını sabote etmesini...

Taraftar daha önce Nike'ın yaptığı rezaletin farkına varıp bas bas bağırdı istemiyoruz diye.Siz hangi hakla daha seçileceğin garanti değilken yeni yönetimi zan altında bırakacak ve milletin hevesini kıracak şekilde seçim yapabiliyorsunuz aklım almıyor.Avrupa'nın köy takımları diye dalga geçilen ekipler özel tasarım formalar için değişik markalarla anlaşıyorlar biz ise mecburmuşuz gibi Nike da Nike..
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
12nciAdam Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Protokol Tribün
  Alıntı 12nciAdam Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 12:08
Özel tasarım özel tasarım diyorduk ya buyrun özel tasarım. Gençlerbirliğinin forma tasarımını 2 sezondur GÖRKEM EKE yapıyor. Ve forma tedarikçisi Lotto.

Yukarı
EjderHudsy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ejder
Yer: Frankfurt
  Alıntı EjderHudsy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 13:22
yahu ben anlamiyorum senelerden beri hic düzgün güzel degisik forma yapilmiyor.hic bir tanesi güzel degil.cok mu zor?bazi arkadaslarimiz bile bin kat daha güzel tasarliyorlar.birde hic bir zaman sezon basina yetisdiremiyorlar.forma konusundan zaten ümidimi kestim.hep ayni sorun biktik
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 13:36

Alıntı yapılan EjderHudsy

yahu ben anlamiyorum senelerden beri hic düzgün güzel degisik forma yapilmiyor.hic bir tanesi güzel degil.cok mu zor?bazi arkadaslarimiz bile bin kat daha güzel tasarliyorlar.birde hic bir zaman sezon basina yetisdiremiyorlar.forma konusundan zaten ümidimi kestim.hep ayni sorun biktik
Abim; nilke,adidas gibi büyük markalara forma yaptırırken belli bir rakamın üstünde (örn. 100 bin gibi) forma satışı yapacağının garantisini vermek zorundasın ki sana özel tasarım forma üretsin. Ama çok az forma satıyorsan işte böyle dandik tasarımlara bel bağlamak zorunda kalırsın bizim gibi:) Duyduğuma göre(%100 emin olmayarak) geçen sene 2 bin forma satmışız. Sanırım bu herşeyi anlatıyor. Diyeceksin ki nike ile adidas'tan başka marka mı yok. Var ama hocalar o markaları istemiyor.  Malum o markalar sana özel tasarım yapıyor ama nafile hoca istemedikten sonra Smile
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 15:20
Rize bile lansman yapmış!
22 Haziran 2013
Yukarı
EsEsLiveTv Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsLiveTv Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2013 saat 22:34
Şuan Oynanan Barcelona Santos hazirlik maçını açın beyler. Barcelona formasının yazı fontlarına hayran kaldım
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2013 saat 23:57
Alıntı yapılan EsEsLiveTv

Şuan Oynanan Barcelona Santos hazirlik maçını açın beyler. Barcelona formasının yazı fontlarına hayran kaldım

Bu font Anna Vives isimli bir bayanın tasarımı. Kendisi dovn sendromu hastası.

Bu arada bu sezondan itibaren ligimizde tek tip yazı fontu kullanılacak. Ancak TFF kendi fontunu yaratmak yerine Arial gibi dümdüz bir fontu seçmiş.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır