eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 21:16
Bugün store vitrininde gördüm formaları. Buraya konan fotoğraflara göre daha kaliteli görünüyor. Yine de bu fiyatlarla yüksek satış beklentisine girmesin kimse.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 21:49
sizin yapacagınız formalarıda yeminle forma almaya heves bırakmıyo adamlar
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 00:35
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
esspor_1965 Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı esspor_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 01:10
Alıntı yapılan scetintas

Arkadaşlar yeni formaların seçimi hakkında ağır eleştirilerde bulunacağınıza altında yatan bazı gerçekleri görmenizde ve öğrenmenizde fayda var sanıyorum...

-Öncelikle bu sene NİKE ile olan sözleşme eski yönetim tarafından yapıldığı için yeni yönetiminin burada herhangi bir değişim yaptırması söz konusu değildir...
-Seçilen formalar NİKE firmasının her yıl tasarladığı formalardan seçilmektedir ki,siyah-kırmızı tasarladığı forma sayısı bellidir...Malum geçen yıl kullanılan formaların aynısı olmasın diyerek bu sene daha farklı model seçilmiştir ve bana göre çubuklu forma iyi bir seçimdir...

-Sadece bize ait olan bir tasarım istiyorsanız bunu NİKE forması 100 000 adet harici yapmıyor...Daha açıkcası diğer büyük firmalarda yapmıyor... Geçen yıl 5.000 adet civarında forma satışının olduğu Esstore'a 100.000 forma almak ve bu parayı peşin ödeyebilmek ne kadar akılcı iştir...

Eleştirirken neden bizim istediğimiz formalar olmuyor derken altında yatan bazı gerçekleri bilerek yapınız...Esstore gördüğünüz formalar bana göre sahtedir... Fakat NİKE firmasının gerçek orijinal forma ve renklerini görünce eminim fikriniz değişecektir...

Benim burada tek eleştirim şudur... Marka kullanma karışılığı NİKE ve ADİDAS gibi firmalar ücretsiz maç forması,idman malzemeleri 1000 adet formayı ücretsiz her Süper lig takımlarına yapıyorlar...(Forma sayısı 100 000'i geçerse özel tasarım forma yapıyorlar...Çok daha fazla satış yaparsanız üstüne birde para ödüyorlar...)
Fakat Turkcell Süper Lig tarihinde bir ilk olan formasını giymek için ücret ödeyen tek kulüp olarak tarihe geçmiş bir kulübüz...İşte her şeyi anlıyorum da bir tek bu kısmı bir türlü anlayamıyorum...

Size ürün yapımı ve anlaşmalar konusunda katılıyorum.Fakat Esstore da satılan NİKE yeni sezon formaların sahte olduğu konusunda yanlışınız var.Nıke firmasından 1-2 gün önce gelip vitrinde sergilenen formalar orjinal NİKE formasıdır.Bu konuda ESSTORE gidip formaları incelediğinizde bana hak vereceginize eminim.
Esspor Taraftar Malzemeleri ve sportif ürünler 0 533 233 36 64
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 01:13
Alıntı yapılan esspor_1965

Size ürün yapımı ve anlaşmalar konusunda katılıyorum.Fakat Esstore da satılan NİKE yeni sezon formaların sahte olduğu konusunda yanlışınız var.Nıke firmasından 1-2 gün önce gelip vitrinde sergilenen formalar orjinal NİKE formasıdır.Bu konuda ESSTORE gidip formaları incelediğinizde bana hak vereceginize eminim.

beyfendi sizin esstoreda çalıştığınızı biliyorum.Esstoreda çakma nike ürünleri satılmadığı hususunda şerefiniz üstüne yemin edebilirmisiniz ?

Bahsettiğim sadece forma değil tshirt vs.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
esspor_1965 Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı esspor_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 02:04
Alıntı yapılan bloodSucker

Alıntı yapılan esspor_1965

beyfendi sizin esstoreda çalıştığınızı biliyorum.Esstoreda çakma nike ürünleri satılmadığı hususunda şerefiniz üstüne yemin edebilirmisiniz ?

Bahsettiğim sadece forma değil tshirt vs.

Esstore da satılan ürünlerin tedariği konusunda firmaya yardımcı olduğum orada bulunduğum doğru,nike ürünlerine gelince herkesin üstünde durduğu polo yaka tişörtler ile ilğili olarak  esstore özelleştikten sonra sezon sonu ve yaz döneminde satılması için formalara  altarnatif ürün olarak iskontolu polo yaka nike tişört alınıp eskişehirspor logosu nakış firmasında  yaptırıldı. Uygun fiyata alınan ürünlerde uygun fiyata satışa konuldu.  
Esspor Taraftar Malzemeleri ve sportif ürünler 0 533 233 36 64
Yukarı
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 02:08
yani esstore da korsan ürün satıldığı doğru teşekkür ederim bilgi için.
ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 02:13
Şöyle adam gibi forma dediğin işte budur deyip paraya kıyıp alacağımız bir formayı görmek nasip olmucak herhalde..
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Arma İçin Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı Arma İçin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 02:14
Mesut HOŞCAN ve ekibi yönetimi devralırsa kulübe katkım olsun diye neler neler alacaktım, bunun planını yaptım seçimden önce. Doğru veya yanlış düşünüyorum bilemem ama zerre kadar alışveriş yapasım yok şu anda. Suçlu HÜ mıdır bilemiyorum tam olarak o yüzden kimseyi kötülemek istemem fakat bunu düzeltmek Mesut Bey ve ekibinin elindeyse ve bu yanlıştan dönülmüyorsa hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.
Bu Esstore'un yönetim olayları hakkında bilgi verebilecek insanlar yok mu?
22 Haziran 2013
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2013 saat 02:23
ben yarın gidip bi bakayım şu formalara iyice merak ettirdiniz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır