eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2014-2015 Sezonu Forma Tedarikçisi Nike

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsBoraEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 20:56
Keşke hiç gelmeden iptal etseler,zaten ne kadar satabileceklerini düşünüyorlar da bu kadar kalitesiz formaları eski yönetim siparişleri vermiş geri dönüşü yok diyorlar anlamıyorum, basılsa basılsa 1000 tane basılmıştır daha...
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
  Alıntı ersin2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 20:58
Alıntı yapılan BlackJack

Ne zaman gelecekmiş formalar yani ne zaman alma şansımız olacakmış onun hakkında bir bilgi var mı ?

store de zaten forma var ama kacıncı kalite bilmem. orijinalliginden şüphe ettim, yunusemre halk carsıdında 10 liraya daha kaliteli forma satıyolar.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Ormancı26 Liste gör
Yazar

Emir
Yer: Eskişehir
  Alıntı Ormancı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 20:59
Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan Baytar26

Düz kırmızı 90
Sarı 100
Çubuklu 110 TL olacakmış. Ben samsundayım fakat babam bugün store'a sormuş. Fiyatlar çok yüksek.

bana bu gün store de;
düz kırmızı 75 lira

çubuklu      99 lira

sarı        99 lira dediler

İşte zurnanın zırt dediği nokta. Bu fiyatlar gerçekse KOCA BİR YAZIKLAR OLSUN !!! 70-80 e eyvallah ama 100 lira nedir ya ? HALİLİN BORÇLARINI BİZMİ ÖDEYECEZ BİZİ ENAYİ SANDILAR GALİBA ??
Eskişehirspor'lu doğdum
Eskişehirspor'lu ÖLECEĞİM
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 21:11
Geçen sezon bu çubuklu formayı G.Antep giymemiş miydi? Hatta taraftarları formalara itiraz etmişti diye hatırlıyorum. Hafızam beni yanıltmıyorsa.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 22:52
Alıntı yapılan latilES

Geçen sezon bu çubuklu formayı G.Antep giymemiş miydi? Hatta taraftarları formalara itiraz etmişti diye hatırlıyorum. Hafızam beni yanıltmıyorsa.

Aynen abi geçen seneki Antep formasının aynısı vallahi rezalet !!!
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
latilES Liste gör
Yazar

Levent
Yer: İZMİR
  Alıntı latilES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 22:57
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Alıntı yapılan latilES

Ne adidas ne de nike. PUMA dan hiç bir zaman vazgeçmeyecektik. Bursaspor en güzelini yapmıştır bu konuda.
Sen ES Kİ Efkarımız dağılSın.
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Tem/2013 saat 23:00
Alıntı yapılan latilES

Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

Alıntı yapılan latilES

Ne adidas ne de nike. PUMA dan hiç bir zaman vazgeçmeyecektik. Bursaspor en güzelini yapmıştır bu konuda.

Adidas forma yapıyor yan ürün yapmıyor nike baştan aşağı rezalet puma güzel formalar yaptı ve her geçen sene kendini geliştirdi Bursa'nın geçen sezon ki formaları çok kaliteliydi
Yukarı
mfkkk Liste gör
Yeni Yazar

FURKAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı mfkkk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 00:42
Alıntı yapılan Ormancı26

Alıntı yapılan ersin2626

Alıntı yapılan Baytar26

Düz kırmızı 90
Sarı 100
Çubuklu 110 TL olacakmış. Ben samsundayım fakat babam bugün store'a sormuş. Fiyatlar çok yüksek.

bana bu gün store de;
düz kırmızı 75 lira

çubuklu      99 lira

sarı        99 lira dediler

İşte zurnanın zırt dediği nokta. Bu fiyatlar gerçekse KOCA BİR YAZIKLAR OLSUN !!! 70-80 e eyvallah ama 100 lira nedir ya ? HALİLİN BORÇLARINI BİZMİ ÖDEYECEZ BİZİ ENAYİ SANDILAR GALİBA ??

1 gün halil dersin 2 gün halil dersin 3üncün gün mesut demeye başlarsınız merak etme olaylara atgözlükleriyle bakmayın
AYIP ETTİNİZ ÇOK AYIP ETTİNİZ!!!!
Yukarı
ULTRAS_ESES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı ULTRAS_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:27
Çubuklu formanın bir an önce değişmesi lazım geçen seneki Antep formasının aynısı. geçen seneki çubuklu formamızda bir önceki sezonun Trabzon formasının aynısıydı.Eğer biz büyük taraftarsak bu formayı değiştirebilecek gücümüz olmalı !
Yukarı
Grejuva_TurCo Liste gör
Deneyimli Yazar

Soner
Yer: Eskisehir
  Alıntı Grejuva_TurCo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Tem/2013 saat 01:45
4-5 senelik puma forma'm bunlardan daha kaliteli.. sonuna kadar puma bursaspor en iyisini yapıyor bu konuda.. 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır